Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cwiczeniaoo99

Bylam na silowni ale czy sie nadaje?

Polecane posty

Gość cwiczeniaoo99

jestem szczupla zgrabna wzrost 164 waga 46 kg Chce sobie umiesnie uda i miesnie posladkow czy szczupla osoba tez ma szanse aby sobie umiesnic pewne czesci ciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 300 większe niż tłusta
!! ty już masz mięśnie, wystarczy że zwiększysz ich obwody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczeniaoo99
moj chlopak uwaza ze ich nie mam ze takie chude osoby jak ja nie powinny chodzic na silownie ze z czegos te miesnie maja sie robic a ja ich rzekomo nie posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma mięsnie... No chyba że cierpi na ich zanik, ale to bardzo poważna choroba. Owszem na siłownie możesz chodzić jak najbardziej ale wtedy potrzebna jest dieta wysokobiałkowa, aby mięśnie mogły się rozrastać. No i warto skonsultować się z trenerem od czego zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczeniaoo99
dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobom chudym
łatwiej jest cwiczyc poniewaz szybciej widac efekty. Grubsze aby mogly zobaczyc rozrastajce sie miescnie musza najpierw spalic tluszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczeniaoo99
jak dlugo i czesot musze cwiczyc zeby byly efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczeniaoo99
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej o treningu siłowym rozmawiać z trenerem na siłowni. On dobierze optymalne ćwiczenia, pokaże jak je wykonywać, powie w jakiej kolejności, ile powtórzeń i ile razy w tygodniu itd. Przy treningu siłowym ważny jest odpowiedni dobór ćwiczeń i prawidłowe ich wykonanie, w przeciwnym razie łatwo zrobić sobie krzywdę i krzywić kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczeniaoo99
MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE DO WAS: Czy schudne po tej silowni bo raczej chialabym przytyc jesli mi si miesnie rozrosna to chyba przytyje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tnij.org/sexy2009
umięśnione dziewczyny są obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczeniaoo99
nie chce byc mocno umiesniona tylko uda i pupa lekko Mi tez sie takie nie podobaja tzn kulturystki bo faktycznie to za ladnie nie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat żeby wyglądać jak kulturystka to trzeba się nieźla napracować i do tego zażywać różnego rodzaju odżywki itd. Ćwicząc na siłowni kilka razy w tygodniu żadna nie będzie tak wyglądała. A co do pytania to nie schudniesz o ile zadbasz o diete - przede wszystkim duzo białka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczeniaoo99
dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×