Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady_ann

Cel mniej w obwodach i zero cellulitu. termin ... sylwester

Polecane posty

Witam :) Zapraszam do ćwiczeń wszystkie panie, które chcą zrzucić zbędne kilogramy i pozbyć się cellulitu :) Zacznę od siebie: wzrost 160 udo: 57 łydka: 36 (było 37) :) Wiek: 18 lat. Ostatni tydzień miałam przerwę w cwiczeniach, gdyż dopadło mnie przeziębienie i nie mialam siły na ruch:) Od jutra planuje wrócić do dawnych "nawyków" i zacząć się ruszać, gdyż poprawia mi to samopoczucie ... i figurę:) cwiczę 20 minut aerobiku, cwiczenia na nogi, smaruję sie kremem antycellulitowym. od jutra dodaje do tego około pół godzinki hula hopu :) Mam nadzieje na zrzucenie zbędnych centymetrów do Sylwestra ( taki umowny termin:)). 2 tygodnie po nowym roku mam studniówkę więc mam silna motywację:) Mam nadzieje ze nie zostanę tu sama :) [cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale że jak
jestem z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) nie napisalam wczoraj ... :) a więc wczoraj zaliczyłam 20 minut aerobiku i ćwiczonka na posladki. Do tego na noc zafoliowałam się kremem anty :) Niestety na hula hop zabrakło mi czasu, ale mam nadzieje ze dzis to nadrobię:) A w dniu dzisiejszym jestem po około 15 minutach jazdy na orbitreku :) to niewiele ale zawsze coś:) Na wfie posżłyśmy na siłownie więc starałam się jak najwiecej skorzystać. niestety amatorek tego urządzenia znalazło się więcej i musiałam sie podzielic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, to i ja sie dołączę, pozostały mi właśnie takie resztki do spalenia i cholerstwo mi przywarło do ud ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta - może niezdrowe ale skuteczne. wiem, wiem, ty jestes calkowicie za zdrowym odchudzaniem, cwiczeniami itp. w tej kwestii się nie zgadzamy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bynajmniej nie chodzi tu o preferencje dotyczące odchudzania.. to co robisz jest niezdrowe nie dlatego, ze prowadzi do szybkiego spadku wagi (bo nie prowadzi) tylko może powodować rózne niefajne konsekwencje.. już zamiast tego foliowania się kremem antycell (który zasadniczo niewiele w sobie ma) kup na allegro jakiś skoncentrowany preparat i używaj zgodnie z przeznaczeniem. smarowanie się kremem i zafoiliowywanie tego na całą noc nie potęguje takiego samego działania trwającego powiedzmy godzinę, a na pewno przegrzewa organizm (śpisz pewnie pod przykryciem).. ja bym się po prostu bała zrobić sobie w głupi sposób krzywdę zafoiluj się przed ćwiczeniami, poćwicz godzinę i to zdejmij - samo od kremu nic ci się nie spali, najwyzej wytopi się woda spod skóry, a następnego dnia znów tam będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz napisałam w poprzednim topiku ze wiem ze to niezdrowe :O Samanta nie chce być niemiła ale zawsze na siłę próbujesz narzucic innych swoje zdanie. Jak zapewne zauważyłaś cwiczę i to nie mało. aerobik, 8 mio minutówki i skakanka, wiec uwierz mi , w foliowaniu nie pokladam nadziei spalenia tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto, nie zauważyłaś tylko że do tego skaczę na skakance, przez co codziennie poświęcam godzinę na ćwiczenia. Dodatkowo w szkole 2 razy w ciągu tygodnia korzystam z siłowni na wfie i zazwyczaj jeżdze na orbitreku. Jak narazie tracę centymetry i moje ciało się ujędrnia wiec sama widzisz ze jakos sobie radzę. nie musisz życzyc mi powodzenia bo doskonalę potrafię sobie poradzić sama. ps. nie tylko ja na tym forum zauwazyłam ze ty Samanto zamiast pomagać, ciągle krytykujesz i próbujesz narzucic innym swoje wyrobione na dany temat zdanie... tyle na temat, zamykam topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się jednak wydaje, że kojarzę twój styl wypowiedzi z innych nicków na fitnesie.. nie musi ci pasować mój styl wypowiedzi i mój sposób myślenia, ale jeśli nie chcesz by ktoś z tobą konwersował to po co zakładasz topik? bloga sobie załóż i codziennie wpisuj ile gr tłuszczyku wytopiłaś, zablokuj dodawanie komentarzy i będzie dzienniczek :) zaciekawiło mnie JEDYNIE czy zdajesz sobie sprawę z tego, że długie przegrzewanie ciała jest szkodliwe i nie przedkłada się na efektywność i tyle. a ty z miejsca atakujesz do tego foiliowania znacznie skuteczniejszy jest GUAM, tak btw. a zamknięcie topiku możesz załatwić zgłaszając do go kasacji moderatorm (tylko po co jeśli jutro założysz nowy nick i nowy topik) ;) mimo wszystko, pozdrawiam i życzę długotrwałych efektów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×