Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nike17

CELLULIT STOP !!!!!!!

Polecane posty

Pomocy!!! Moje nogi i pośladki już same wołają pomocy CELLULIT jest okropnie widoczny już nie wiem jak sobie z nim radzić cwicze może nie codziennie ale tak 3 razy w tyg jak nie cwicze to sięgam kremy nie pomagają tabletki na usunięcie zalegajacej wody tak samo ratunku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim dieta połączona z aktywnością fizyczną .Mi udało się sporo schudnąć korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535.Ciało stało się jędrne,dodatkowo na cellulit stosowałam peeling z kawy i działał bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cellulitu bardzo trudno się pozbyc samemu. Ja nie dałam rady i skorzystałam z zabiegu karboksyterapii w gabinecie dermedika w krakowie i dopiero wtedy zobaczyłam ogromna różnicę. W końcu pozbyłam się go calkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaraj się trochę zmienić dietę, mniej soli, odstaw słodycze i napoje gazowane, skoro ćwiczysz to staraj się to robić systematycznie, spróbuj też kosmetyków slim cellu corrector z Bielendy, które przyspieszają spalanie tłuszczu, poprawiają mikrokrążenie i zmniejszają optycznie widoczność cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też myślę o tym, żeby iść na zabieg do Dermedika w Krakowie, cellulit mam okropny, taki zabieg u mnie to jedyna możliwość jeśli chce się tego pozbyć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spajki2
Ja wam mogę polecić https://www.chcemyschudnac.pl/cellactiv/. Suplement wygodnie się stosuje, zawiera naturalne składniki. Mogę powiedzieć, że widać efekty już po ok. miesiącu stosowania i ja jestem osobiście zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kargola4

Od pewnego czasu zaczęłam stosować serum z serii Slim Extreme 4D Clinic i muszę przyznać, że daje dobre efekty, redukuje widoczność cellulitu, a miałam dość poważny problem. Uważam, ze w połączeniu z ćwiczeniami można osiągnąć naprawdę świetne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_k
Dnia 23.06.2017 o 13:50, Gość gość napisał:

Cellulitu bardzo trudno się pozbyc samemu. Ja nie dałam rady i skorzystałam z zabiegu karboksyterapii w gabinecie dermedika w krakowie i dopiero wtedy zobaczyłam ogromna różnicę. W końcu pozbyłam się go calkowicie.

A polecacie jakiś gabinet na tego typu zabieg w Poznaniu? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×