Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HELP everybodyyyyyyyyyy

CHCE WYGLADAC JAK JESSICA ALBA. CO CWICZYC?

Polecane posty

Gość HELP everybodyyyyyyyyyy

Mam na to 2 miesiące. Chodzi o uda i brzuch. W udach mam 53, przy wzroscie 156 (wiem grubas i kurdupel..) Wage mam wporządku. Wiem ze zaraz napiszecie ze to photoshop itp. Ale no widizałam zdjecia z plazy, a to raczej nie odróbka..i w ogóle.. Co cwiczyc? Dajcie linki do jakichs cwiczen które by mi pomogły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaczeka 11111
ćwicz mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELP everybodyyyyyyyyyy
O co ci chodzi? Masz problem z tym ze chce jak wygladac czy co?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hftjhytiuyiytuouio
a ile wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELP everybodyyyyyyyyyy
45-46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hftjhytiuyiytuouio
i masz az tyle w udach?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELP everybodyyyyyyyyyy
nie musisz mnie dobijac.. TAK. Dacie jakies cwiczenia lub cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELP everybodyyyyyyyyyy
pomózzcie! Myslicie ze cw. ze strony modeling.pl na pupe dadza efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie masz takiej budowy jak alba to żadne cwiczenia nie zrobię cię na nią.. takim filigranowym trzeba się urodzić po prostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
callenetics ładnie buduje proporcje ciała,dobrze wpływa na mięśnie brzucha,a ćwiczonka na uda można zredukować do własnych potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ćwiczyłam. ale jeśli komuś zależy na wzmocnieniu mięsni i wysmukleniu ciała, to znacznie szybciej osiągnie to pływając powiedzmy 2-3 razy w tygodniu, niż męcząc codziennie callan po godzinie. zwłaszcza, ze zależnie od stylu pływania ćwiczą się różne mięsnie w róznym natęzeniu (można wysmuklić nogi). ale tak jak napisałam - nic nie pomoze, jeśli ktoś ma "grube" kosci, szerokie biodra itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELP everybodyyyyyyyyyy
To jakie cw aby z 4 cm poszło z ud?? prosze dziewczyny dajcie jakies cwiczenia, linka do cw.. no matko bo masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paramore
Jeśli narzekasz na nogi to proponuję: - skakankę (30 minut dziennie) - 8 minute legs - http://pl.youtube.com/watch?v=uLIfN-31Bgs - rozciąganie przed i po ćwiczeniach - http://www.bstok.pl/fitness/?t=tydzien14 - callanetics - http://www.wizaz.pl/callanetics/index.php - rower lub rowerek stacjonarny na najmniejszym obciążeniu, żeby nie rozbudować mięśni - basen - zbilansowana dieta, dostosowana do ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja od razu zaznaczę, że żadnymi ćwiczeniami nie schudniesz wyłącznie z nóg. tłuszczyk spada równomiernie z całego ciała (u kobiet przeważnie najpierw z biustu..) jeśli to ma być wyszczuplenie nóg to więcej aerobów (wspominany basen, rower na małym obc) niż siłowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELP everybodyyyyyyyyyy
skakanka to podobno wyszupla tylkko łydki tak? 8 min legs to na miesnie a nie zeby spalic tkanke tłusczowa?, nie mam basenu w miescie.. A na najmniejszym obciązeniu czyli jakim/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m k k
a jeżeli mam podobna budowe jak Alba, ale nie ćwicze, i raczej z miesniami kiepsko, to co mam ćwiczyc najlepiej? Pływac, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkk - możesz cwiczyć ten callanetics, pływać, ogólnie bardziej siłowe ćwiczenia (ja sobie chwalę ćwiczenia z serii Tamilee Webb). co do tych ćwiczeń 8minute.. gdyby cokolwiek można było spalić bądź rozbudować dzięki 8 minutom ćwiczeń to nie byłoby chyba na ulicach tyle osób z problemami z wagą etc (w obie strony) prawda..? skakanka wyszczupla łydki..? jeśli masz zdrowe kolana to możesz BIEGAĆ :) tylko pamiętach o rozciąganiu po każdych cwiczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELP everybodyyyyyyyyyy
Ale mi chodzi bardziej o cwiczenia w domu, mam rowerek stacjonarny.. tylko mam na takim lekkim jechac czyli ze łatwo sie nogami przebiera, czy ciezkim ze nogami ciezko ruszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na takim na którym jest lekko. biegi po prostu są lepsze - szybsze miałabyś efekty. nie nastawiaj się też na te dwa miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×