Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Carie_may

Chcesz mieć smukle ciałko? Cwicz - Zapraszam wszystkich

Polecane posty

Gość Carie_may

Witam Wszystkich, którzy chcieli odwiedzic ten topik. Odchudzanie dla kazdego kazdego jest trudnym momentem w zyciu - graniczenie produktów spozywczych (mam na mysli tutaj m.in. ww prostych, unikanie tłuszczów nasyconych). Niestety sama dieta nie pomoze. Kilogramy utracimy, ale nasze ciało nie bedzie jedrne, kształtne. Najlepsze cwiczenia na spalenie tkanki tłuszczowej sa aeroby. Aby wyrobic miesnie polecam siłownie. Nie mniej jednak wiekszosc osob moze nie miec czasu na jezdzenie do tego typu miejsc, wiec polecam kilka (bardzo skutecznych)ćwiczen domowych. Pomoga one wysmuklic nogi, brzuch oraz posladki. Jezeli ktos jest zainteresowany to juz niebawem napisze zestaw cwiczen, które bedziemy wspolnie wykonywac. Ja juz zaczełam, cwicze ponad miesiac i efekty widac. Narazie przybrałam troche cm w tali z powodu cwiczen, ale po upływie ok. miesica powinno wszystko leciec w doł ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja jestem chętna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carie_may
O sa chętni swietnie ;p Sorki za długa nie obecnosc :) Zanim podam zestaw cwiczen radze wypic 30 min przed cwiczeniami zielona herbate :) 1. Rozgrzewka (min.10 minut) to juz zalezy od upodoban, polecam krazenia rąk (raz w przód, raz w tył), podskoki na jednej nodze, skakanie na skakance, bieg z wysokim unoszeniem kolan, szybkie marsze, krazenie biodrami. 2. Rozciaganie: a.Siadamy na podłodze tak aby jedna noga była wyprostowana, a druga zgieta . Robimy skłon do wyprostowanej nogi. 10 razy na kazda noge; b.Siadamy w rozkroku, zrób skłon do prawej nogi. Przytrzymaj dłońmi stopę lub łydkę i przyciągaj klatkę piersiową do nogi. Wytrzymaj w takiej pozycji 1 minutę. Wykonaj to samo ćwiczenie do drugiej nogi. c.Leżymy na podłodze, unieś wyprostowaną nogę do góry, chwyć łydkę dłońmi i powoli przyciągaj nogę do tułowia (druga noga leży wyprostowana na podłodze). Spróbuj wytrzymać minutę. To samo wykonaj na drugą nogę. 3. Ćwiczenia własciwe: Najlepiej by było wykonywac te cwiczenie tam, gdzie jest dostep do drabinek, ale jezeli nie ma to wystarczy fotel, albo biurko do podparcia. Stajemy bokim do drabinek ( badz fotela czy biurka) kładziemy prawa noge na szczebel (lub fotel, blad biurka), powstał kat 90 stopni. Lewa noga stoi powoli uginajac sie (jak do półprzysiadu, oczywiscie wykonujac to powoli Poczatkowo jest bardzo trudno albo potem przyzwyczaicie sie :) 5 razy kazda noga 4. Kładziemy sie na podlodze, bedziemy wykonywac 2 rodzaje nozyc:pionowe i poziome. Pierwsze wykonujemy pionowe(nogi góra-dół)10 razy, nastepnie poziome(prawo-lewo). 5. Jest wiele rodzajów brzuszków, ale opisze tylko 3 z nich: a .Klasyczne - połóż się na podłodze, lub na jakimś materacu, jak masz dostęp do ławeczek do robienia brzuszków to z niej skorzystaj, i wykonuj pełne brzuszki z rękoma z tyłu głowy, staraj się łokci nie przybliżać do twarzy, tylko trzymać jak najbardziej odchylone. Jeżeli nie masz dostępu do ławeczki, połóż nogi pod jakimś szczeblem, albo poproś kogoś żeby Ci usiadł na stopach, tak abyś miał na czym się zaprzeć robiąc brzuszki. Wykonuj pełne brzuszki, kładąc się i do końca zginając. Pomiędzy 1 serią a 2 rób sobie przerwę koło 2 minut, a odstęp pomiędzy jednym brzuszkiem a drugim rób na około 1-2 sekundy; b. półbrzuszki - połóż się na podłodze, Nogi zegnij pod kątem 45 stopni, Wykonaj skłon, ale nie pełny, nie mogą się przy tym oderwać dolny odcinek pleców, czyli taki jakby półskłon, używaj tylko mięśni brzucha. c. podnosimy nogi o 90 stopni. Reca wzdłuz tułwia - powoli podnosimy tulów i rece. pamietajac o wyprostowanych nogach. wytrzymujemy 3 s. 10 razy. 6. Na koniec wykonujemy jeszcze bieg w miejscu ok. 3 min: 1 min - trucht 30 s - bieg szybki 1 min trucht 30s bieg szybki. PO 2 tygodniach sa juz efekty , ale trzeba je wykonywac dokładnie, ale nie codziennie. Najlepiej by bylo co drugi dzien :) POzdrawiam i zycze przyjemnych cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carie_may
Gdyby komus brakło motywacji, albo chciałby sie czegos dowiedziec prosze pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
super :) wyprobuje :)ale za tydzien:) narazie spedzam ferie u rodzinki:) wiec srednio jest czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carie_may
Witam :) Czy ktos zaczał juz cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaczne d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carie_may
Minął juz tydzien, widze, ze raczej nikt nie jet zainteresowany cwiczeiam NAPRAWDE WIDAC WINIKI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka jacka
ja mam pytanie...ile czasu zajmuja te cwiczenia?ja mam problem z grubymi udami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżych świeżych świeżych
dlaczego przybrałaś w talii z powodu ćwiczeń? to chyba normalne nie jest. Mozna przybrać na wadze, bo zamisat tłuszczu robią się mięśnie, ale w obwodach to wszystko powinno lecieć w dół moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdsgdshbfgsd
wlasnie jakto przybrałas w talii? ja tez cwiczyłąm i też przybrałam, co robic zeby nie przybierac! cche miec talie osy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carie_may
Przybranie w talii jest chwilowe. W wyniku cwiczen na mięsnie brzucha mogły ulec zwiekszeniu objetosci. Nie wiem czemu tak sie własnie dzieje, nie jestem specjalista, ale bo pewnym czasie zaczyna sie zmiejszac. Troche czasu upłynelo od kiedy zaczełam cwiczyc i efekty widac niesamowite. Mój brzuch jest twardszy, ładniejszy i mam lekko zarysowane mięsnie. Nogi - smuklejsze, mam tez wrazenie, jakby mi sie troche wydłuzyły :D Nie nalezy si zniechęcac tylko cwiczyc dalej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnisia
carie may - mam troche tluszczyku na brzuszku ale troche jesli bede je wykonywac tak jak napisalas zleci to? po jakim czasie miesnie przestana sie powiekszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnisia
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carie_may
Na tłuszczyk to najlepiej jakieś aeroby- biegi, rowerek, szybki chód. Ale jesli masz go mało to te cwiczenia powinny pomóc. Przed cwiczeniami mój brzuch był dosc nieestetyczny, tłuszczyk i ogólnie wstydziłam sie go pokazywać. Cwiczenia pomogły, ale oprócz tego biegałam ok. 40 min dziennie na swiezym powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy taki szybki marsz
ale np w miejscu albo po pokoju moze przyniesc jakies efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na tłuszczyk to najlepiej jakieś aeroby- biegi, rowerek, szybki chód. Ale jesli masz go mało to te cwiczenia powinny pomóc." ja do tego dołożyłam u siebie jeszcze owijanie folią na czas ćwiczeń, bo też miałam taki malutki tłuszczyk (albo skórę, w sumie nie wiem ;) w każdym razie zniknęło ;) ) i przed ćwiczeniami smarowałam brzuch maścią rozgrzewającą i jakimś mazidłem antycell z kofeiną, na to folia i efekt sauny u mnie działał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carie_may
SZybki chód w domu... no nie wiem. Mysle, ze szybko mozna sie zniechęcic, bo z czasem bedzie sie to robiło za nudne. Polecam spacer w umiarkowanym tempie najlepiej na 1,5 h :D Tak jak napisała S_A_M_A_N_T_A : owijanie sie folia oraz stosowanie róznego rodzaju balsamów ujedrniajacych, rozgrzewajacych naprawde pomaga. Ale bez cwiczen dadza małe efekty. Najwazniejsze to zbilansowana dieta, Cwiczenia, balsami i silna wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie lubie spacerowac sama
a nie mam z kim :-( ja wogole szybko chodze z natury :-) ale robie co wieczor tak ze wlaczam sobie radyjko np zetke i maszeruje po pokoju, biegam, podskakuje , wymachuje nogami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×