Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chlopak chce żebym ćwiczyła ??

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy razem od roku ostatnio chłopak powiedział mi po seksie (nie wiem czy to miało wpływa na jego decyzję coś było nie tak zawsze był zadowolony man 21 lata żeby nie było) Dzisiaj przyszedł do minie i zrobił mi pierwszy trening (jak mówił dla sprawdzenia mojej siły i kondycji) zrobiłam dużo przysiadów ,pompek na kolanach, ćwiczeń na brzuch i wiele innych po czym wzięłam prysznic a on poszedł do domu i powiedział że za kilka dni przygotuje mi plan treningowy. Nie wiem co robić mówiłam mu że nie mam na to siły ale on nie przyjmuje odmowy z drogiej strony chciała bym zrzucić parę kilo 156 cm 69 kg jak by było 60 to było super ale już nie raz próbowałam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka   1999
To ćwiczcie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On też ćwiczy coprawda ona jest na o wiele wyższym poziomie. Narazie powiedział że skupi się konkretnie na mnie a on będzie ćwiczyć w wolnych chwilach a kiedy nauczę się prawidłowo wykonywać ćwiczenia (jak on powiedział żeby się za mnie nie musiał wstydzić ) To będziemy razem chodzić na siłownię pkazał mi też fotkę jakiejś laska i powiedział żebym powiesił sobie nad przy lustrze dla motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chce zebys miala super cialo! Ja cwicze i moj chlopak jest zachwycony. Nie moge sie odgonic od jego rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aniua
Po pierwsze możecie ćwiczyć razem, po drugie mój tez był przeciw, ale jak mu dałam wybór, albo będzie tak, że mogę tez ćwiczyć (ja akurat do ćwiczęń zaczełam stosować Largomass), albo też będę robiła awanturę o każde jego piwko z kolegami, to od razu zmienił swoje podejście, a dzisiaj, to jest zadowolony z tego jaką mam figurę. Nie daj się stłamsić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w czym problem z tym abyś zaczeła ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, że wspólne ćwiczenia to nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gniewaj się, ale ważysz trochę za dużo. Ja też mam 156 cm i ważę 59 kilo, czasem jak z czymś przesadzę to na wadze pojawia się 60 kg i jestem nie bardzo zadowolona ze swojej figury. Fakt, nie jest źle, ale staram się ostatnio mniej jeść i więcej ruszać. Moja wymarzona waga to 54-55 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna idiotka, która pozwala sobą rządzić. Podoba mu sie laska ze zdjecia ? To niech do niej podbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stać go na fitneskę, to wziął przeciętniare i próbuje z niej zrobić modelkę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwicz, tylko na tym skorzystasz. A ze jego zagrywki wygladaja na chamskie, moze poprawa kondycji i samooceny pozwoli ci bardziej obiektywnie spojrzec na zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie ma nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z gość dziś , ćwiczenia Ci nie zaszkodzą a mogą dużo dobrego zrobić, natomiast ten Twój chłopaczek to jakiś prostaczek, jakby mój mi dał zdjęcie jakiejś laski "dla motywacji" to bym podarła na kawałeczki i mu wysypała na pusty łeb i pa pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz własnego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 158 cm i ważę 57 kg i czuje się jak gruba swinia. Zawsze wazylam około 50kg ale siedzący tryb życia robi swoje. Bardzo bym chciala żeby mój facet chciał że mną ćwiczyć bo sama nie mam motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet 180 cm 70 kg wagi musi miec totalne zero miesni jesli nie wyglada szczuplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to korzystaj i ćwicz. Prawdę mówiąc przy twoim wzroście 69 kg to dużo. Ja tez tyle waże, a mam 178. Planuje zrzucić jeszcze minimum 6-7kg. Fajnie masz ze facet sie za ciebie wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna S3
No i bardzo dobrze... Mój ćwiczył zastosował Largomass, odpowiednio wyrobił sobie mięśnie i w naszym przxypadku ja sama do niego dołączyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Józef
Dokłądnie, ćwiczcie razem, sama też tak zrobiłam, on dopdatkowo stosował Largomass wiec ma znacznie lepiuej rozwinięte mięśnie, ale mi na tym nie zależąło tak bardzo, nie mniej w żaden sposób nie przeszkadzało nam to razem ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arkadiusz
Dokładnie ćwiczcie razem, sam terż ćwiczę z dziewczyną, ona robi to amatorsko, jak troszkę bardziej profesjonalnie, dodatkowo biorę largomass, nie mniej zabawa świętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kamil
To ćwiczcie razem... proste. Mój chłopak sam też mnie namówił na siłownię, on stosuje jakieś środki, ostatnio coś mi mówił o Largomass, ale czy będę je stosowała czy nie, to inna sprawa... ćwiczyć można razem tak czy siak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×