Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość howtobefit2

Co jest najlepsze na spalanie tłuszczu na brzuchu opinie

Polecane posty

Gość howtobefit2

Witam, to pytanie widnieje na forach w ogromnych ilościach i mówię szczerze, przeglądnęłam 3/4 z nich a moich wątpliwości nadal nie rozwiały. Jedni mówią- brzuszki/a6w itp a drudzy: ćwiczenia cardio. Stąd moje pytanie. Czy robiąc systematycznie brzuszki/a6w spalę tłuszcz z brzucha i boczki czy pod nim zrobi się zarys mięśni? Co jest najlepsze na spalanie tłuszczu w tych okolicach? Dodam, że mięsnie u kobiet mi się nie podobają. Jak cardio to co najlepiej? Z góry dzięki :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaa23
Od siebie mogę polecić Ci hula-hop, fajna sprawa ;) Popytaj w sklepie internetowym sporti, ja u nich się zwykle zaopatruję jeśli chodzi o fitness. Chłopaki z Rzeszowa znają się na rzeczy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cardio to jest cardio , nieważne co tylko jak , bieganie, pływanie , rower, rower stacjoonarny , ćwiczenia , do wyboru do koloru a same ćwiczenia na brzuch wzmacniają brzuch , mięśnie brzucha , wiec brzuch może ci nawet urosnąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no więc co na pozbycie się oponek? prócz hulahop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkakitka
najlepsze jest jedno i drugie, mięśnie to nasi sprzymierzeńcy w walce z tłuszczem,więc koniecznie trzeba je ćwiczyć, a cardio to na spalanie kalorii/tłuszczu stricte no o i tyle, tylko z jednym i drugim będzie spektakularny efekt :) ja dodatkowo jestem na zdrowej diecie, i trochę pomagam sobie na treningach figurą extraslim, stymuluje metabolizm do większej pracy, pomaga bardzo,ale na razie to wejdz w reżim treninngowy brzuszki i cardio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=20&t=22039 "Kolejną i jedną z najbardziej popularnych form otyłości jest otyłość brzuszna. Za ten typ otyłości odpowiada głównie kortyzol, zwany także hormonem stresu. Wyjaśnijmy sobie od razu, że poziom kortyzolu rośnie przy każdym stresie, zarówno psychicznym, jak i fizycznym. Mają rację Ci, którzy od razu dostrzegą tu niebezpieczeństwo - skoro stres fizyczny podwyższa poziom kortyzolu, to jak się ma sprawa z treningiem? Otóż jak najbardziej, poziom kortyzolu wzrasta znacząco w trakcie długich sesji treningowych - głównie w trakcie ćwiczeń aerobowych oraz przedłużających się treningów siłowych. --- Osoby o tendencjach do tycia w partiach brzusznych jak ognia powinny wystrzegać się długich treningów! Osoby takie powinny ćwiczyć siłowo krótko i intensywnie, stosować bardzo krótkie sesje ćwiczeń interwałowych i metabolicznych oraz dodawać do swoich planów treningowych aktywności o bardzo niskiej intensywności typu na przykład spacery, takie, które nie generują nadmiaru kortyzolu, ale jednocześnie pomagają spalić więcej kalorii pochodzących z tłuszczu. -- Naszym naturalnym sprzymierzeńcem w walce z kortyzolem jest jego hormonalny antagonista - hormon wzrostu. Jak pokazują badania, możemy nieznacznie zwiększyć jego poziom w organizmie za pomocą odpowiednio zaplanowanych treningów. Treningi takie z założenia powinny opierać się na zwiększonej produkcji kwasu mlekowego, czyli składać się z serii ćwiczeń siłowych lub ćwiczeń metabolicznych z bardzo krótkimi przerwami między seriami. Zakres powtórzeń powinien być średni i oscylować około 8-10 w serii. Osobom z tego typu otyłością polecane są również sprinty." -- A brzuszkami to sobie tylko kręgosłup zniszczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest liposukcja ultradzwiekowa, zero bólu, bez efektu jojo. Mozna cwiczyc, miec dietę i nie wiem co robic, a brzuch i tak zostanie. A wystarczy np. 6 razy liposukcja ultradzwiekowa, co tydzien jedna. Efekt gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediffffffff
głodówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję tebletki Ultra Slim razem z odpowiednią dietą i ćwiczenami. Chodzę na siłownię i widzę spore zmiany. Nie wyglądam już tak, jak jeszcze kilka miesięcy temu. Jestem mniej puszysta.Schudłam już 8 kilo i mam zamiar jeszcze odrobinę zgubic. Polecam sprawdzic na stronie producenta http://track.ultra-slim.pl/product/Ultra-Slim /?uid=21999&amp ;pid=121&bid=advandec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocna22
najważniejsze to się nie głodzić bo potem organizm sie buntuje i zamiast spalać tłuszcz to go magazynuje w obawie że nie dostanie jeść po prostu.. ja zaczęłam jeść mniej i do tego brać tabsy piperine forte i spadło mi 10 kg w dwa miesiące, więc wystarczy się ruszyć, a z doświadczenia wiem że to jest najtrudniejsze.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mocna 22 ma rację, a ja jeszcze dodam. Pół godzinki na arbitreku (niedrogie, a z domu nie musi wychodzić jak się wstydzisz). Brzuszki ci kręgosłup zniszczą, a nie pomgoą. OGRANICZ GAZOWANE. Możesz pić colę czy pepsi, ale tylko Zerio i Ligh. Ogranicz węglowodany tak, aby jeść minimum 1,500kalorii (ale to takie jest egzystencjonalne minimum), ogranicz alkohol bo zbija mięśnie jeżeli się starasz o takowe. No i musisz się wysypiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wszystko reklamuje: sklepik, srodki do odchudzania kieszeni klienta oraz inne badziewie. I mam wielki brzuch ktory opalam na Karaibach, za kasę jeleni wierzacych w cudowne tabsy na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa to oczyścić wątrobę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wagtir
Sporo będzie także zależeć od indywidualnych preferencji twojego organizmu. Nie każdy środek działa równie skutecznie, na każdego człowieka. Dlatego też zanim zdecydujecie się na kupno któregokolwiek środka http://glutamina-odzywki.pl/spalacze-tluszczu.html warto byłoby się zastanowić nad tym, jaki będzie najlepszy. Można skontaktować się z profesjonalistami w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Należy rozróżnić dwie kluczowe kwestie, a mianowicie budowę mięśni brzucha oraz widoczność mięśni brzucha. Z jednej strony można mieć super zbudowane mięśni brzucha, ale są one przysłonięte warstwą tłuszczu i ich nie widać. Z drugiej strony można mieć bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej, ale nie mieć zbudowanych mięśni brzucha, więc też nie będzie widać popularnych nacięć (kratek). http://fitnesowiec.pl/cwiczenia-na-brzuch/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angle
mi pomaga hatha joga (asany na brzuch) i unikanie słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mój organizm działa wyłącznie bieganie długodystansowe, powyżej 10 km. Bieganie uwielbiam i tylko tym potrafię się zmęczyć, ale niekorzystnie wpływa na sylwetkę. Mam sześciopak, którego nie chcę. Rozbudowane mięśnie skośne brzucha, przez co zanika mi kiedyś mocno wycięta talia. Natomiast na tym przykładzie mogę powiedzieć, że bieganie działa na brzuch. Na uda niestety też. Jak masz za chude, możesz rozbudować. Jak masz masywne, możesz mieć jak u radzieckiej atletki. Ja niestety mogę udawać kulturystkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubicie robić zakupy online? Jeśli tak, chciałabym polecić Wam świetny serwis. Nazywa się CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ i jest to porównywarka cenowa czyli jest to skupisko bardzo wielu ofert ze sklepów internetowych. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawa to dobrze dobrane ćwiczenia na brzuch i sumienna dieta. Warto prowadzić sobie dziennik posiłków, co i kiedy jemy, bo to co na papierze to nie zginie, a nasza pamięć niestety bywa ulotna :) Czytałam o tej metodzie na blogu https://kcalmar.com/blog/ , jest tam też dział sport, warto zajrzeć jeśli myślicie o spalania tłuszczyku na brzuchu na poważnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze tam znajdziesz jakas odpowiedz: http://www.biotrendy.pl/odchudzanie-i-dieta/ chociaz sama nie wiem do konca czy to pomoze, bo tam sa opisane roznego rodzaju diety, ale jesli chodzi o spalanie tłuszczu na brzuchu, to trzeba juz szukac w poszczegolnych artykułach, moze cos tam znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJulia
Potrzebny jest spersonalizowany trening i dieta. Najlepiej ułożone przy pomocy specjalisty. Ze swojej strony na pewno polecam www.igortreneronline.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym powiedziała, że nie popularna szóstka Weidera, a po prostu dobry trening obwodowy + dieta oparta na dużej ilości warzyw oraz świeżo wyciskanych sokach. Można też pójść na zabieg rozbijający tkankę tłuszczową - endermologię. Ten zabieg przypomina bardziej masaż niż operację. Sama byłam i jestem bardzo zadowolona. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam tabletki, ja polecam oprócz ćwiczeń wybrać się na jakiś porządny zabieg, który przynosi widoczne rezultaty. Ja latami nie mogłam się pozbyć tłuszczu brzucha ale tym razem zaczął odpuszczać .. a chodzę od kilku miesięcy na zabiegi Maximus w klinice dr Igora Michajłowskiego w Gdańsku -polecam za pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta. I oczywiście skuteczność zabiegów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmonautka01010
no dobra, ja chodziłam na treningi z trenerem personalnym, wydałam kupę kasy a cellulit na nogach ani drgnął (faktycznie schudłam ale ubity tłuszczyk został) co w takim przypadku???? A jak te zabiegi? Myślicie, że warto ? Nie chcę wyrzucić kolejnych pieniędzy w błoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz już dość swojego ciała? Za każdym razem jak stajesz przy lustrze, to mówisz, że musisz zmienić swoją sylwetkę? Mam tutaj dla ciebie, jak i każdego świetny sposób i oczywiście sprawdzony na poprawienie sylwetki, tak żeby twoje ciało nie było twoim obciążeniem, tylko czymś, czym możesz się pochwalić i być zadowolony/a z niego! Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz tutaj: WWW.IGORTRENERONLINE.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×