Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tikitaki8

co myślicie o suplementach?

Polecane posty

suplementy dobra rzecz, ale jako DODATEK do diety i wysiłku fizycznego. same cudów nie zdziałają, to nie magia, tylko czysta chemia i biologia :) poza tym, warto korzystać ze sprawdzonych specyfików, nie napalać się na jakieś supernowinki, bo nigdy nie wiadomo co w nich tak naprawdę jest. ja zaopatruję się w suplementy na suplementymbm.pl, jak dotąd jestem zadowolona, to pewnie i Ty będziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze są samozaparcie (ogólnie ZDROWE przekonania), trening fizyczny i korekcja nawyków żywieniowych. W większości wypadków to wystarczy do osiągnięcia fajnej sylwetki i równie fajnego samopoczucia - bez potrzeby stosowania suplementów. Wyspecjalizowane specyfiki są przeznaczone raczej dla ludzi którzy chcą wyjść na naprawdę dużo wyższy poziom jeśli chodzi o wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miko_iga
A racja, nie jest drogo. Tylko po co kupować Bodymaxa w internecie skoro w normalnej blisko domu znalazłam w podobnej cenie? te dwa złote różnicy nie robią, a nie płacę za przesyłkę,mam od razu no i trzy: nie ma obaw że zginie na poczcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokolnika
Też jestem tego zdania, że lepiej iść do apteki i dostać towar do ręki. Muszę się dowiedzieć ile u mnie ten bodymax kosztuje bo z netu też nie chcę zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dziewczyna na to namowila alejakpoczytalem co daje facetom zenszen to nie ma na co narzekac tylko jej dziekowac;ppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacentyQ
Szczerze powiedziawszy to tylko raz zdarzyło mi się kupić sobie suplement. Wystarczył na 3 miesiące i w sumie tyle czasu mi wystarczyło. Opadłem kiedyś z sił, wiadomo - praca, dom, nie zawsze ma się siłę na jakieś ćwiczenia czy ruch. No i bodymaxa sport kiedyś kupiłem. Tak to żadnych innych suplementów nie łykam bo po prostu zdrowo się odżywiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerze to
Szczerze to jakoś wielu suplementów w swoim życiu nie brałem, raczej staram się wspomagać warzywami, owocami, gotowanym mięsem. Takie rzeczy głównie jem. Jedyne co to kiedyś capivit i Bodymaxa łykałem, tak na pobudzenie. Podziałało i odstawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adin_3le
A ja jak potrzebuję to łykam i suplementy i witaminy i lekarstwa i wszystko. Oczywiście zależy to od mojego nastroju, zdrowia, kondycji. Bodymaxa Sport też swego czasu łykałem. Sprawdził się, nie powiem, kondycja znacznie się polepszyła. Wszystko przez żeń szeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suplementy to dobry sposób na utrzymanie energii, szczególnie w czasie wzmożonego wysiłku. Konsultant w hellhound.pl poradził mi na początek ULTIMATE NUTRITION, które zwiększały energię. Z czasem zaczęłam zmienia suplementy w zależności od potrzeb organizmu. Najlepsze jest to, że nie można się od nich uzależnić, a niezażywanie nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suplementy to dobry sposób na utrzymanie energii, szczególnie w czasie wzmożonego wysiłku. Konsultant w hellhound.pl poradził mi na początek ULTIMATE NUTRITION, które zwiększały energię. Z czasem zaczęłam zmienia suplementy w zależności od potrzeb organizmu. Najlepsze jest to, że nie można się od nich uzależnić, a niezażywanie nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suplementy- w rozsądnych ilościach to bardzo dobra sprawa. Nawet naukowcy już się do tego przekonują więc chyba nie jest tak najgorzej łykać witaminki czy preparaty na bazie naturalnych składników. Ja używam CaliVity z suplemenydiety.istore.pl i jestem zadowolona z efektów. Czuję się zdrowsza, mam więcej energii. Chyba o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadrans15
Zgadzam się z przedmówcą. Suplementy w rozsądnych ilościach naprawdę są bardzo przydatne. Ja swego czasu łykałem capivit i Bodymaxa sport. Ani na zdrowie ani na kondycję nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawels
Ja od dłuższego czasu łykam L-karnitynę do treningu Creatine Mega Caps i efekty widać szybciej niż bez tego. Według mnie trzeba mieć po prostu umiar w braniu wszystkiego i dobrą dietę no i oczywiście dobre źródło. Kiedyś kupiłem z niezaufanego sklepu odżywki za 300zł i można powiedzieć, że wyrzuciłem kasę w błoto. Wszystkie były przeterminowane. Oczywiście o zwrocie nie było mowy. Teraz kupuję tylko w Presto. Już wydałem tam powyżej tysiąca i jeszcze nie miałem problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×