Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość agazgaga

Witam czy jest ktoś kto ćwiczy z tą Panią? Podzielcie się swoimi doświadczeniami i efektami. Ja wcześniej ćwiczyłam z Chodakowską byłam zadowolona z efektów chociaż nie wiem czy to do końca jej zasługa bo brałam też figurę exstraslim schudłam 6 kg ale moje ciało dalej wygląda jak galareta, ćwiczenia Ewy nie bardzo mi pomogły na ujędrnienie. Dlatego postanowiłam spróbować właśnie z Jilian. Robie shreda jestem na początku 2 levelu ćwiczenia fajne ale troche krótkie zastanawiam się czy mi to wystarczy by się porządnie ujędrnić i stracić fałdkę po ciąży nie mam nadwagi 61 kg przy 171cm ale mam za duży stosunek tłuszczu do mięśni. Myślicie że jilian mi pomoże?? Napewno podzielę się swoimi efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988 ;);)
Ja ćwiczę z J. M również 30 day shred. Wczoraj zrobiłam 21 dzien (1 dzien 3 levelu). Własciwie mamy podobną wagę do wzrostu bo ja waze 60 kg przy 170. Nie chodzi mi o schudniecie ale o ujędrnienie ciała. Mierzylam się na początku cwiczen 1 dnia i wczoraj, najwiecej spadlo mi w talii i w okolicach pępka ok 4 cm (dokladnie nie wiem teraz, bo nie mam przy sobie zeszytu w ktorym to zapisuje), z uda spadł mi 1 cm. Ogolnie widzę ujędrnienie ciała, cellulit jest jakby mniejszy ale ja jeszcze robie codziennie peelingi, masaż szorstką gąbką i wcieram balsam antycellulitowy. Od niedzieli wprowadziłam też trening siłowy z forum sfd.pl dla początkujących. Na jakich hantalach cwiczysz z Jillian? Bo ja mam 2kg na rękę i teraz wydaje mi się, ze mogłabym miec troche ciezsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988 ;);)
aaa i z pewnością moim sukcesem dzięki tym ćwiczeniom jest to, że nauczyłam się robić męską pompkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
No właśnie ja mam problem z tymi hantelkami mam 1,5kg niby za lekkie i faktycznie przy levelu 1 wydawały się za lekkie i brałam butelki z wodą 2l ale teraz jestem w 5 dniu levelu 2 a one przy niektórych ćwiczeniach wydają mi się za ciężkie :-P. Ale ja mam ogólnie bardzo słabe ramiona może jak dojdę do 3 levelu to będzie lepiej. A mogła byś podać linka do tych ćwiczeń siłowych? Może też bym się skusiła tylko nie wiem czy dam radę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
zmierze się też po levelu 2 bo po pierwszym się nie mierzyłam bo mi się wydawał dość lekki i nie chciałam się zniechęcić. Moje wymiary przed rozpoczęciem talia 75cm, pępek 90cm, brzych 92 cm, biodra 98 cm udo 58 cm ale wizualnie widzę że teraz jest lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988:):)
Przesle Ci wszystko jak wrócę z pracy bo teraz nie moge tego znaleźć :) takze wieczorkiem wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
ok dzieki czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988 :):)
Sorki, ze tak pozno ale nie dałam rady wczesniej. Z talii zeszlo mi najwiecej bo az 5 cm i mam teraz 69 cm. Z okolic pępka 4 cm i mam teraz 84. Udo 1 cm i mam teraz 53, biodra 2 cm - teraz 88. Łydka bez zmian. To są wymiary po zakonczeniu 2 levelu. Dzisiaj mialam 2 dzien levelu 3 i powiem Ci, ze ten level jest najgorszy... Jest po prostu straszny :D Od tego tygodnia zaczęłam trening siłowy i robie go co 2 dzien, z J.M cwiczę codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988 :):).
i dokladnie robilam 2 razy ten trening: trening B 1) plank max czas 2) Martwy ciąg z hantlami 3) Wykroki z hantlami 4) wiosłowanie hantelką 5) wyciskanie hantli leżąć (jeśli masz możliwość np na taboretach, ławie wąskiej) 6) Wyciskanie hantli stojąc na barki 7) uginanie przedramion (biceps) 8) wyciskanie francuskie stojąc (triceps) Jakby strona nie działała to pisz, bo nie wiem czy dobrze wrzucilam tutaj link... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988 :):).
sorki ze w 3 czesciach wiadomosc ale jak napisalam to razem to nie dalo sie wysłac bo uznano to za spam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Dzięki wielkie będę musiała sobie poszukać w necie jak to wszystko wygląda bo szczerze to jestem troche laik jeżeli chodzi o nazwy ćwiczeń ale super. No faktycznie spadki masz naprawdę duże u mnie te cm jakoś słabo lecą po 3 miesiacach z ewka chyba mi spadło tyle co tobie w 20 dni z jilian, ale widać że ty masz więcej mięśni niż ja (po wymiarach i wadze) a wiadomo każdy mięsień pracuję na spadek tłuszczyku u mnie nie ma co pracować hi hi, ale będzie dobrze mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988 :):).
Najważniejsze to nie poddawać się. I nie tracic motywacji :) musi nam sie udac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
już nie moge się doczekać następnego levelu.. Przeglądam te programy Jilian i mam na nie wszystkie ochote. zastanawiam się co po shredzie 6 week 6 pack czy banish fat metabolism. Nie wiem co dla mojej sylwetki będzie lepszy bardziej siłowe czy bardziej cardio. Już nie mogę się doczekać kiedy się zmierze już w poniedziałek ostatni dzien levelu 2 :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988:):)
ja myslalam zeby potem zrobic to ripped in 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
a wiesz coś może o efektach? Który daje lepsze? Bo wszędzie gdzie czytam na blogach to dziewczyny opisuja tylko ćwiczenia a o efektach to już raczej nie bardzo piszą.Jak ćwiczyłam z chodakowską to mniej więcej wiedziałam które cwiczenia na spalanie które rzeźbiące a tu jakoś nie mogę do tego dojść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988 :):)
Z tego co czytałam to ten shred co teraz robimy i ripped są własnie na spalanie tłuszczu. Te co wypisałaś na brzuch i są jeszcze jakieś na nogi to są własnie na te partie, ale jezeli są takie takie wyczerpujące jak shred to sądze, ze tez bedą na spalanie :) Ja chce dołączyć do tych ćwiczen jeszcze bieganie albo rower tak z 3 razy w tygodniu i te ćwiczenia siłowe, bo liczę na szybsze efekty. Wiadomo, że w miesiąc ciało nie zmieni sie diametralnie, a mi bardziej zależy na ujędrnieniu niz na jakims drastycznym schudnięciu... Własnie jakies pol roku temu schudłam szybko do 55 kg i wprawdzie ważyłam mniej ale ciało miałam okropne, zero jędrności, cellulit masakryczny, wiec wolę już cwiczyć niż powtórzyć ten błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988 :):)
A i jeszcze co do efektów to jeżeli chodzi o JM czy Chodakowską to wydaję mi się, ze wszystko zalezy od wagi startowej. Jak ktos jest bardzo gruby to wiadomo, że bedzie miał lepsze efekty, więcej schudnie i wtedy metamorfoza jest widoczna. My ważąc 60 kg przy 170 cm wzrostu mamy raczej prawidłową wagę, ale ja borykam się z brzuszkiem i udami, niby nie są grube, ale mało jędrne, taka trochę galareta. A wiadomo, że z czymś takim ciężej sie uporać... Dlatego najlepiej się nie ważyć tylko mierzyć. Mi waga przez ten miesiąc ćwiczen spadła mniej wiecej 1 kg, ale widze po wymiarach i po ubraniach że jestem bardziej smukła, mam mniejszy cellulit itd... Bardziej mi zależy zeby dobrze wyglądało moje ciało niż zeby miec 55 kg na wadze, bo jak pol roku temu tak miałam to niby było 55 kg ale jak sie rozebrałam to była masakra - celluit straszny, z tym ze wczesniej w ogole nie cwiczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
No właśnie mi też zależy na tym samym pozbyć się celuitu no i może żeby mieć płaski brzuch bo najgorzej z tą oponką i warstwa skóry po ciązy. No ja biegam od poniedziałku tzn dziś będzie trzeci dzień narazie 5 min bieg 5 min szybki marsz i tak 30 min narazie tylko tak stopniowo bede zwiekszac ilosc biegu bo kiedys rozjechałam sobie stawy bieganiem i nie chce tego powtórzyć dlatego wolę stopniowo zwiększac intensywność. a z tymi siłowymi cwiczeniami to kurcze już nie starcza mi czasu mój 1,5 roczny maluch nie daje mi zyć ;-) i musze na czas cwiczen komus go podrzucać mąz pracuję. No właśnie ja tak myślałam o tym moim paskudnym brzuchu dlatego pomyslałam o 6week do tego widac ze cwiczenia sa tam tez na całe ciało. a ten metabolism to bardziej cardio czytli spalanie tłuszczyku :-) Muszę zobaczyć jeszcze ten Reepid bo nie widziałam. A wydają mi się bardziej inetensywne niż shred. Co do ewki to zrezygnowałam z niej po 3 miesiacach bo chciałam spróbowac czegos innego zwłaszcza ze schudłam od jej cwiczen ale z brzucha zrobił się flak nie wiem może coś zle cwiczyłam celulit jak był tak jest także mało się ujędrniłam a właśnie tego teraz potrzebuję :-D. Cwiczyłam z nia Turbo i szok, skalpel za nudny. Wydaję mi się że trening z obciązeniem będzie bardziej korzystny dlatego wybrałam JM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Magda możesz mi napisac coś więcej o tym reepid in 30? Chciała bym sobie go ściągną masz może linka gdzie jest w całości. Bo widziałam na chomiki jest podzielony na tygodnie. Możesz mi napisać ile tego jest żebym wiedziała jak ściągać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
dziś ostatni dzień levelu 2 od początku spadło -13,5 cm Waga 0,4 kg nie dużo ale to dobrze znaczy że pojawiają się mieśnie hi hi. Talia -2 cm pępek -3,5 cm brzuch -3 cm biodra -2 cm udo -1 cm, nad kolanem -2 cm. Jak na 20 dni jetem bardzo zadowolona z chodakowską tyle nie zgubiłam w ciągu miesiąca a teraz jest trudniej bo już nie ma nadwagi. Tylko nogi trochę słabo ale dołożyłam bieganie więc będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988 :):)
Czesc :) sorki, że dopiero teraz ale byłam na wyjeździe w weekend :) Gratuluje spadków! Rzeczywiscie super Ci poschodziło :) Co do ripped to nie wiem dokladnie, bo jeszcze tego nie sciągałam, ale czytałam gdzieś, że chyba tam są 4 filmiki na każdy tydzien inny i ćwiczy się 6 dni i jeden dzień przerwy :) Dzisiaj wieczorem sprobuje to ściągnąć to dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
No daleko mi jeszcze do ciebie magdo ale dobrze że wogóle jakiś efekt jest :-D Mam taki świetny humor że dziś już ostatni dzien tego przeklętego levelu 2,że nie ,mogę sie doczekać jutra by zacząć level 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988 :):)
Ojjj powiem Ci, że ja tęsknie za levelem 2 bo ten 3 jest straszny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Nie strasz ;-). Przeglądałam go przypomina trochę chodakowską nawet większość ćwiczeń robiłam już przy turbo i total z tomkiem, nie powinno być żle. Ja mam nawiększe problemy z ćwiczeniami z ciężarkami a tam ich za dużo nie widziałam :-P. Najgorsze będą pompki bo moje ręce są wciąż jeszcze słabe. ale powiem ci że żąłuje że ich wcześniej nie zmierzyłam bo widzę że ramiona się wysmuykliły po JM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988 :):)
W tym 3 levelu jest własnie duzo cwiczen na "rękach" - plank, chodzące pompki, jak dla mnie to najbardziej cięzki level. Po każdym levelu byłam mega spocona, ale po 3 pot po prostu kapał mi z czoła jak robiłam go pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Jutro dam znać jak wrażenia. Plank jest dobry na brzuch dużo go u chodakowskiej niestety jak widac na filmikach ewa nie za bardzo poprawnie go robi ale ja sie starałam robic porawnie wiec mam nadzieje ze dam radę i tu> No pompek się boję własnie tych chodzących. kołowe pompki są mega ciężkie bo robiłam je w turbo i chyba u JM skuszę się na łatwiejsza wersje bo nie wiem czy dam rade tyle powtórzen w takim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988 :):)
Czesc :) daj znać jak dzisiaj Ci się spodoba level 3 :D Mi zostało jeszcze 6 dni ćwiczeń shreda. Wczoraj dodatkowo zrobiłam ćwiczenia z mel b na brzuch i pośladki :) a dzisiaj po raz pierwszy zebrałam się rano wcześniej przed pracą i biegałam ok 25 minut. Ile mniej więcej biegasz i w jakim tempie? Ja chciałabym wprowadzić bieganie tak 2-3 razy w tygodniu rano przed pracą bo po pracy już nie mam czasu biorąc pod uwagę, ze cwicze jeszcze z J.M. Tak myslalam sobie, że od dzisiaj wprowadze jeszcze te ćwiczenia J.M 6 week 6 pack bo za niecały miesiąc jadę na wakacje i chciałabym do tego czasu trochę poprawić wyglad mojego brzucha... nie wiesz moze jakie są najlepsze cwiczenia na brzuch? Ja wiem o tych J.M, szóstce weidera, i cwiczenia mel b ale nie wiem ktore są najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
No powiem Ci, że faktycznie jestem mokra i to od początku zaczeło ze mnie lecieć a nie jak zawsze pod koniec, ale cardio tu jest dla mnie wyczerpujące zwłaszcza to ostatnie :-P ale może też dlatego że te ćwiczenia mocniej skupiają się na nogach a ja mam jeszcze zakwasy po niedzielnym bieganiu a to nawet lepiej bo mi się rozruszały i już tak nie boli. Czuje że ten level przyniesie mi wiecej satysfakcji niż poprzednie może dlatego że własnie jest cięższy i bardziej jestem z siebie dumna. A mam zakwasy po niedzielnym bieganiu bo zaczęłam biegać interwałowo 1 min max 1,5 min szybki marsz i tak razy 8 z rozgrzewką i rozciąganiem po zajmuje mi to 30 min. Bieganie interwałowe jest skuteczniejsze niż aerobowe bo żeby spalić tłuszcz przy aerobach musisz biegac najkrócej 30 min a przy interwałach od 5 do 30 minut o calorie spalają się jeszcze długo po bieganiu tylko należy uważac by nie przekroczyc tego czasu i nie robic interwałów częsiej niż co 48h bo można poważnie się uszkodzić. Co do cwiczen na brzuch to tez znam te co ty szóstka obciąża kręgosłup ale ponoć jest skuteczna, mel b cwiczyłam przez miesiąc abs ale jakoś mi to nie pomogło może dlatego ze zeby widac był9o mięsnie trzeba spalić najpierw tłuszcz z oponki a u mnie wtedy było jeszcze go sporo. Ponoc skuteczne są cwiczenia chce mieć taki ale nie próbowałam http://www.youtube.com/watch?v=BTNz4YndVgY . Daj znać jak po 6W6P czy masz efekty np po tygodniu bo ja bym chciała po shredzie robic 6W6P+ mel b na nogi do tego bieganie interwałowe 3razy w tyg na spalenie tłuszczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
załamałam sie Stopnie nasilenia cellulitu Niestety, cellulit często zauważamy dopiero, gdy znajduje się w stopniu zaawansowanym: stwardniała, wiotka, pofałdowana skóra jest widoczna gołym okiem. Wtedy jest już za późno na całkowite wyleczenie. Pierwsze objawy cellulitu widoczne są po zewnętrznej stronie ud, następnie rozciągają się na ich wewnętrzne części, rozprzestrzeniając się dalej na skórę bioder i pośladków. Pojawić się mogą też na skórze brzucha i zewnętrznej stronie ramion. Wyróżniamy 4 stopnie nasilenia cellulitu: Stopień 1 Skóra jest jeszcze gładka. Dopiero gdy ujmiesz ją między palce i ściśniesz, zobaczysz niewielkie nierówności. To stadium cellulitu jest łatwe do zlikwidowania. Stopień 2 W drugim stadium lekko pofałdowaną skórę zaobserwujesz w mocniejszym oświetleniu lub przy leciutkim ucisku. W tym wypadku cellulit można jeszcze cofnąć lub zmniejszyć. Stopień 3 Teraz defekty widoczne są już gołym okiem. Skóra jest nierówna, pełna grudek i zagłębień. Jedyne, co można zrobić, to zahamować postępowanie cellulitu. Stopień 4 Skóra wygląda jak materac - duże grudki widoczne są już w każdej pozycji i dodatkowo przy każdym ucisku sprawiają ból. Jedyne, co możemy jeszcze zrobić w tej fazie, to zminimalizować lub zlikwidować uczucie bólu. Dobra rada: staraj się systematycznie obserwować stan swojej skóry, ponieważ cellulit we wczesnym stadium jest łatwy do zlikwidowania. Ponadto nieleczony nie jest już tylko defektem kosmetycznym - może prowadzić do retencji płynów ustrojowych w określonych partiach ciała, a w efekcie do zaburzeń krążenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×