Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ćwiczenia

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam pytanie, tyle sie naszukalam w internecie, nie znalazlam nic co mogloby mi pomoc, a mianowicie chodzi mi o przysiady, czy wykonywal ktos? Podejmowal wyzwanie 30dni z przysiadami? Jak efekty? Pupa sie zaokraglila? Podniosla? Prosze o jakies opinie na ten temat, moze zdj efektow, z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trenuje przy wsparciu trenera personalnego. Dla osób, które chcą zadbać o wzrost masy mięśniowej polecam suplement largomass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hanka
Ja gdy chciałam się odchudzić, to zastosowałam Slimunox. U mnie dało to rezultat znakomity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mikołaj
A co powiecie o wspomaganiu i suplementacji przy intensywnym treningu na siłowni takimi środkami jak Largomass?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 10 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Słwek
Moim zdaniem, jeżeli ćwiczenia, to na siłowni. I jeżeli już, to warto zadbać o odpowiednią suplementację, ja na przykład stosuję Largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×