Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malika456

cwiczenia przy dziecku

Polecane posty

Gość malika456

Witajcie, tak pomyślałam o młodych mamach które nie mają czasu dla siebie a tym bardziej aby wybrać się na siłownie lub bieganie, sama mam córkę fakt już 4letnią ale mimo tego bardzo ciężko jest mi się wyrwać gdziekolwiek samej a tym bardziej jak dziecko zachoruje, tak myślę bo już polowa kwietnia do wakacji coraz bliżej i chyba przydałoby się nieco ogarnąć, mam 170cm i 63kg. po ciąży dalej nie chcą mi pewne partie zejść a może i ja się nie zabardzo przykładałam do tego więc teraz postanowiłam, 5razy w tygodniu ćwiczenia Mel B rozgrzewka-trening pośladków-trening brzucha-(czasami dokładam ABS) i terning nóg-na koniec rozciąganie, tak ćwiczyłam miesiąc równy i naprawde efekt był imponujący ale siadł leń :) teraz zrobiło się ciepło więc córkę trzeba wziąść na siodełko i w trase rowerem, a że już moja jest pannica to z mama pójdzie na rolki :) ktoś zaczyna ze mną? a może ma jakieś inne sprawdzone sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://rytualymilosne.jimdo.com/ isaura666@buziaczek.pl MAGIA MIŁOSNA, RYTUAŁY MIŁOSNE/oczyszczanie aury/zabiegi antydepresyjne i antynerwicowe Rytuały miłosne na ozywienie miłości w aktualnym związku, wzbudzenie miłości, w celu znalezienia miłości,a także rytuały na osłabiania barier i przeszkód w związku, afirmacja zakorzeniająca się w podświadomości obiektu westchnień, rytuały całoroczne pt ''Węzeł miłości'' w celu odzyskania ukochanej osoby, przyciągnięcie drugiej połowy Przez wiele lat dzień po dniu poświęcałam i poświęcam mój czas dla osób zakochanych, które przez własne błędy, wpływ z zewnątrz lub nagromadzenie negatywnych energii utraciły ukochaną osobę. Drugim kierunkiem mojej praktyki są osoby samotne, które od lat bezskutecznie szukają swojej drugiej połowy. Każdego dnia otrzymuję listy z prośbą o pomoc. Każda sytuacja jest inna, gdyż każdy człowiek jest indywidualistą i to, co tworzy może być podobne, ale nigdy nie jest takie samo, jak działania lub twory innego człowieka. Każdy związek, każda miłość jest inna i niepowtarzalna. Wiem, że otrzymałam te nadprzyrodzone właściwości i nadzwyczajną energię by pomagać innym, ale jestem tylko człowiekiem, który nie może pomóc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieganie jest bardzo dobre pobudza organizm, czasem jakbys wyskoczyla chociaz na 15 min, mąż by spojrzał na dziecko to dasz rade :) Ja zaczęłam biegac od poczatku kwietnia jak kupilam sobie specjalne buty do begania, zalezało mi bardzo na NewBalance bo są swietne, juz keidys wczesniej tez je mialam i to byly moje najlepsze buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj treningów Gym Break - większość jest krótka, więc wygospodarujesz w ciągu dnia 3x po 10 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam orbitrek. Ćwiczysz wszystkie partie ciała, a jest na tyle bezpieczny (nie obciąża stawów!), że nawet w początkowej fazie trudno na nim “przesadzić”. Przykładowy plan ćwiczeń znajdziesz tu: http://www.abcfitness.pl/przykladowy_program_cwiczen.html Wiele modeli jest dodatkowo wyciszonych, więc można spokojnie używać w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×