Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość supkajas

Czy bieganie w miejsculub po mieszkaniu daje takie efekty?

Polecane posty

Gość supkajas

czy daje efekty takie jak bieganie na zewnatrz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supkajas
nikt nie wie>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżambo
sama się nad tym zastanawiam.Może ktoś wie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supkajas
fdfdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś sobie tak biegałam, fajnie było...kiedyś byłam szczuplejsza...a teraz od roku zero ruchu, dopiero wracam do ćwiczeń, więc ciałka więcej...ja bardzo lubiłam biegać w miejscu, fajna muzyka do tego, dynamiczna i jest super:)) biegaj biegaj:)trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czincia
no wlasnie ...daje to cos, ja biegam ,a zakwasy,na drugi dzien nie moge chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwoneusta
pewnie - daje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona*
oczywiscie ze to cos daje-kazda forma ruchu jest dobra..lepsze bieganie w miejscu niz siedzenie :-) a moze ktos doradzi co zrobic jak lapie kolka tak mocno ze nie mozna jej po prostu przebiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czincia
zaciekawiona- tak nie wolno, ale pomalu , miarowo , bez duzego wysilku, bo ci serducho wysiadzie. A ile minut biegasz.? Ja chce sobie wyrzezbic cialo, pozbyc sie boczkow i miec ladna pupe i nogi bez celulite. Ile czeba czekac na efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile tak biegacie dziennie? Ja tez biegam, ale tak 5 minut, pozatym wykonuje inne ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czincia
ja biegam 20 -30 min , nie wiem czy to wystarczy? dopiero tydzien , to za malo na jakiekolwiek efekty, napisze tu po miesiacu, oczywiscie w wekendy , robie sobie przerwe, byc moze nie powinnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak
efekty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czincia
dopiero tydzien , wiec to za malo , zobacze po miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daje lepsze efekty
szczegonie specjalne, gdy uderzysz pyskiem o sciane i wizualne, 5 minut pozniej.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patronka
uwazam,ze w domu sie tak samo chudnie jak i na sali tylko,ze w domu jest mniej miesca na pewne cwiczenia........pozdrawiam wszystkich cwiczacych w domku.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupilam plyte dvd
"Cwicz razem z nami",na razie tydzien mnie wyszczupli? mam spora nadwage-160 cm a 70kg wagi :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupilam plyte dvd
Mialo byc:myslicie,ze 40 min miarowych cwiczen mnie wyszczupli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuusiaa
Każde cwiczenie cos daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czincia
ja juz tak 2 tyg . ale to za malo , nie widze efektow , nie poddaje sie , napisze za kolejne dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czincia
ja juz cwicze miesiac i sie ciesze bo sa efekty :) boczki robia sie mniejsze , cialo sie robi jedrniejsze postanowilam sobie tak jeszcze 2 miesiace , zobacze czy pozbede sie boczkow na zero , mam tez celulit , nogi robia sie jedrniejsze , juz nie stosuje zadnych kremow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czincia
dodam jeszcze ze nie nie odchudzam , bo mi nie zalezy na tym aby ogolnie schudnac i tak jestem chuda... ale w jedzeniu tez trzymam umiar , nie obzeram sie , zwlaszcza poznym wieczorem.....a po spodniach widze , tych po domu , nie dresowych i nie na gumce , ze mi leca z tylka , wiec w tali robie sie szczuplejsza ...i o to mi chodzilo .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entliczek
ja tez tak cwicze codziennie 30-35 minut, chce dojsc do 45, a oprócz tego basen 2-3 razy w tyg. i widac efekty i mam swietny humor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak dziewczynki?? ja też znowu zacznam biegac, zaczne od 10 minu dziennie potem bede stopniowo zwiekszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entliczek
strajkuja mi sciegna i dzisiaj rano łzy mi leciały z bólu (cienias jestem :-( ) wiec jutro odpoczynek i od czwartku przechodze na tryb 4x w tyg po 1 godzinie, bo juz do godzinki dojechałam :-) kondycje chyba juz mam niezla tylko te sciegna okropne ;-( piszcie co u Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rozciągasz się potem? Dziewczyno opanuj się! proponuję biegać co 2 dzień, a jeśli nie chcesz mieć 1 dniowej przerwy to ćwicz z płytą w domu, rozciągaj się po każdym bieganiu i przed....nie o to chodzi żeby sobie krzywdę zrobić ale żeby trenować ale z rozwagą.Każdy wie że mięśnie potrzebują czasu na regenerację! Albo biegaj krócej codziennie albo co 2 dzień godzinę, a w dni w które nie biegasz chodź na basen, tańcz, spaceruj.... ech, brak fantazji? NIe mówię tego bo Ci zazdroszczę, uważam tylko że trochę przeholowałaś, dla Twojego dobra lepiej zrób jak mówię...aha, naprawdę nie zapominaj o rozciąganiu, no chyba że chcesz mieć nogi:łydki i uda jak kulturysta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entliczek
No racja, przegięłam :-( dzisiaj przerwa a od jutra zgodnie z postanowieniem 4 x w tyg. Oprócz tego chodze 2x w tyg na basen no i bede wysiadac 4 przystanki wczesniej z pracy i zasuwać przez park. A co do rozciagania to masz rację :-) od jutra zastosuję. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Entliczek, pozdrawiam:))naprawdę:)) gratuluję postawy i sammozaparcia:) nie wiem co jest dla Ciebie motywacją ale aż Ci zazdroszczę:)) i zmobilizowałaś mnie, ja kiedyś tak biagałam, może znowu zacznę:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wysiadanie wcześniej z autobusu popieram:) ja chodzę na pieszo do pracy, codziennie w obie strony po 25 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×