Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polinezjaaaaaaaaaaaaaaa

czy da sie cos ze mna zrobic? foto

Polecane posty

Gość zolzaa
wygladam identycznie jak ty ,jestem 3 m-cepo porodzie od 2 tyg mam diete,chodze na bieznie vacu vell 2 razy w tyg skacze na skakance i jezdze na rolkach codzien plus peeling kawowy i smaruje serum eveline pooooowoli cialo lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinezzzzzzzjaa
26, zero porodow rak partnera wiec zloty dzieki za mile slowa ;D jak balsam dla duszy, chocby bylo to klamstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
a cwiczysz cos? jak z dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinezjjjjjjjjjjja
brat ma atlas do cwiczen, ale nie chce mi sie, najgorzej z motywacja, nawet do sklepu autem jade :O zloty-dzieki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie to bardzo marny sposób :o musisz spalić tłuszcz i pojędrnić ciało ale i tak wyglądasz hot :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polnezzzzzzzjaaaaaaaaaa
zoty-jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
oj jak sie nie zmotywujesz bedzie coraz gorzej ...mnie sie nie chce strasznie w ciazy przytylam 33 kg..nieraz placze ze zmeczenia ,niewyspania ale musze to zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
ile wazysz i ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinezzzzzzzjjajaja
160 i 62 chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
eee to nie jest zle wygladasz mi n a wiecej bez obrazy :) gdybys pozbyla sie celulitu i ujedrnila cialo nie byloby zle skoro nie chce cio sie cwiczyc to moze choc peeling masaz i kremy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinezzzzzzzjajjajaj
bede probowac, dzieki z arady pwoodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjghfghv
nie dziwne że tak wyglądssz skoro ci sie nie chce ! masz do kogoś pretensje o to? masz grubą dupe i tyle, a twój wiek świadczy o tym że jak się nie ogarniesz to mozesz zachować to zdjecie dla wnuków do chwalenia sięjaka to byłaś kiedyś zgrabna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nngfhnhgfnv
z takim celulitem to trzeba ostro sie do roboty wziac sory ze tak mówie ale wyglądasz mało apetycznie, mam nadzieje że przyczyni sieta wypowiedz do nabrania motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskant
Da się. Trzeba zacząć od zmiany tego stroju bo góra od kostiumu nie dość, że ma bardzo niewdzięczny i nieprzyjazny kobietom krój, i żadna kobieta w tym dobrze nie wygląda. Chyba przyda Ci się ta strona i to forum: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html www.biusciaste.prv.pl Resztę załatwią ćwiczenia i dieta - w sumie i tak jest całkiem nieźle, naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryptka3
Jak na swój wiek wyglądasz źle. Widać , ze są to efekty zanidbania, bo masz ciało otłuszczone ponad normę a nie taką budowę po prostu. Czasami widać, że kobieta ma naturalnie powiększoną budowę, że od dziecka jest grubasem- u ciebie widać zaniedbanie. Własciwie tak powinna wyglądać zapuszczona 30-33latka. Jak na twoj wiek stopien zapuszczenia jest za duży. Czy da się coś z tym zrobic? Oczywiscie- musisz wyrzucic z diety chleb , kasze owoce słodkie. I żaden aerobik- na siłownie marsz- 2x po godzine /tydz. minmum,. w ciagu 3 miesiecy powinaś spaść 10 kilo i to bedzie prawidlowa waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli mam ocenic tylko fizyczna strone twojej osoby, to jestes w sam raz do schrupania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim...
dieta nie, wcale nie glodowka mozesz spozywac nawet 1500-1800 kcal dziennie warunkiem sa male porcje i ok 5 posilkow dziennie bez cukrow prostych duzo pic 2 litry WODY minimum i RUCH rower, bieganie, dlugie spacery chociazby wysypiac sie w 6 miesiecy bez wielkich wyrzeczen zauwazysz efekty im wiecej motywacji i energii w to wlozysz, tym wieksze i szybsze efekty i pamietaj, ze kazde najmniejsze cwiczenie cos daje, nawet jak tego dluugo nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×