Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ladyinblack11

czy to normalna waga?

Polecane posty

hej.. powiedzcie mi, czy przy wzroscie 170 waga 70 kg jest normalna.. ? mam wielki problem, bo wstydze sie chodzic w krotkich spodniach a spodnicach tym bardziej... ;(( mam za bardzo umiesnione łydki i czuje sie gruba:(( dodam, ze jestem "grubokoscista" i od 6 lat gram w siatkowke-regularne treningi.. oprocz tego jak byłam w podstawówce co roku jezdzilam z rodzina w góry i latalismy po szlakach... powiedzcie mi, bo naprawde czuje sie zakompleksiona jak widze w wakacje dziewczyny w krotkich spodenkach i bikini:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zależy od budow
można mieć 70 kilo i składać się w 3/4 z galaretowatego tłuszczu i wyglądać fuj lub mieć też 70 kilo z czego 3/4 to jędrne spreżyste mięśnie skoro uprawiałaś siatkówkę i dużo chodzisz po górach wnioskuję że raczej należysz do tego drugiego typu zamiast o dietach pomyśl o ćiwczeniach rozciągających typu streching lub joga one ładnie wydłużają sylwetkę, dodają gracji ruchom inna opcja to kurs tańca np salsa, taniec brzucha, coś co nada Ci gracji i kobiecych ruchów a latem zainwestuj w jakiś samoopalcz do nóg, może być ze złotymi drobinkami, każde nogi wyglądają lepiej gdy są pięknie wydepilowane i nabłyszczone takim balsamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 178 cm i ważę 55 kg
i uważam, że jest dobrze. Więc ty ważysz za dużo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam z pewna osoba na temat.. powiedziala mi, ze rozstepy pojawily mi sie w bardzo krotkim czasie dlatego, ze miesnie mi sie szybko rozwinely... juz probowalam nie raz zrzucic zbedne kg ale wagi ani drgnela!:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowalam roznego rodzaju diet, np warzywno owocowa... i nic:(( oprocz tego sporo cwiczylam poza treningami... i nawet nie zrzucilam 1 kg:( a najgorsze jest to ze ja naprawde jem malo... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli regularnie cwiczysz to powinnas miec normalna wage ale sprawdzisz to wykonujac pomiar tluszczu w organizmie Przy tej wadze w stosunku do wzrostu ((jest prawidlowa wg wskazan medycznych) mozna wygladac bosko i nie bardzo (jesli sie nie cwiczy) 55/178 - idiotka, anorektyczka, albo osoba ktora nie rusza tylka poza kanape. To niedowaga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Energiczna Trzydziestolatka: jeśli ona ma za duże mięśnie to wprost przeciwnie, nie powinna jeść zbyt wiele białka, bo on jest budulcem mięśni. Osobiście bym powiedziała że 70 kg przy 170 cm wzrostu to jednak sporo. Ale waga zwykle nie jest dobrym wyznacznikiem. Można mieć bowiem w tej masie tłuszcz lub mięsnie. Wszystko zależy też od Twojej budowy. Co sama widze np na fitnessie. Jedne instruktorki są u mnie strasznie szczupłe ale widać u nich ładne mięsnie, a inne co tutaj dużo mówić do najszczuplejszych nie należą - kwestia indywidualna i budowa kośca. Zastanów sie nad pilatesem, jogą, czy strechingiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz wczesniej napisalam jestem grubokoscista... nic na to nie poradze.. gdybym nie wiadomo ile jadla to bym sie nei dziwila.. a ja praktycznie jem mało i to takie rzeczy, ktore sa niskokaloryczne... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policz dokładnie ile kalorii
dziennie spożywasz, bo może Tobie wydaje się że jesz niewiele a prawda jest inna niemożliwe być stosowała dietę niskokaloryczną i ćwiczyła regularnie i nei chudła.... zazwyczaj na diecie chudnei się około 1 kg tygodniowo, no chyba że ktoś ma już wagę prawidłową i organizm broni się przed spalaniem tłuszczu i mięśni spowolniając metabolizm diety warzywno-owocowe to czysta głupota, można je stosować maks 3 dni dla oczyszczenia organizmu taka dieta prowadzona zbyt długo powoduje spalanie mieśni, wiotczenie skóry, spowolnienie metabolizmu i efekt jojo mniej mięśni oznacza jeszcze gorszy wygląd niż przed dietą, niejędrną skórę, tendencję do rozstępów i spalanie mniej kalorii niż przed dietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeniewiemm
jak CI ktoś tu dobrze poradził musisz się rozciągać, dobry jest też callanetics. Poza tym jak ćwiczysz to musiz mieć małe obciążenie i dużo powtórzeń, bo jak będziesz jechac rowerem długo powoli i pod górkę to jeszcze bardziej rozbudują ci się mieśnie. Więc dużo ćwiczeń rozciągających. A jak schudnąć nie możesz to jedz 5 razy dziennie mało. Może zmierz ile masz tkanki tłuszczowej bo mięśnie ważą dużo więcej niż tłuszcz. ale ważysz sporo, nawet jakbyś miała tylko mięśnie. Tak 5 kg powinnac zrzucić. to też zalezy w jakim wieku jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×