Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosv135798643

dziewczyny ile kosztuje Was miesiecznie dieta Ewy Chodakowskiej?

Polecane posty

Gość gosv135798643

Witam. Chcialabym zaczac jesc to co Ewa rozpisuje w jadlospisach i dlatego mam pytanie czy Wy robicie zakupy z listy Ewy :) i ile wydajecie na te zakupy miesiecznie ? Bede Wam bardzo wdzieczna za odpowiedz. Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem ciekawa. Dziewczyny wypowiedzcie sie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chodakowska juz jest tez specem od odzywiania ?hahaa dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha malgocha
Jak ludzie potafia naiwni byc. Jak tylko jakas slawniejsza osoba wymysli diete to zaraz co druga kobieta chce ja stosowac. A jest taka prosta dieta ktora nie jest od zadnej gwiazdy a z zycia. Jesc wszystko ale z umiarem i troche sportu. Spacer badz poprostu taniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donaghonna
Nie ma czegos takiego jak jedzenie z umiarem haha i co ty chcesz jesc z tym umiarem frytki, hamburgera? Dieta musi zawierac odpowiednio dobrana ilosc bialka.wegli i tluszczy i to z pelnowartosciowych produktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donaghonna
Dieta ewki wyniesie cie ok 600zl miesiecznie. Moglam sie jednak pomylic nie znam cen niektorych produktow. Patrzylam na liste wyzwanie bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolltloscachich1981vnzit
ciekawe. zabiera pracę dietetykom. Eliksir życia -www.ocetjablkowy.blog.pl Jasne http://ejurl.com/gRrT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie sobie z nia spokoj. zrobila sobie KURS ,podpatrzyla cos w necie i swiruje wielka znawczynie. Dzieki jej durnym cwiczeniom do dzisiaj mam problem z biodrem -zeby nie bylo nie bylam gruba, rozsadnie cwiczylam - 170 wzrostu 60kg wowczas. Nie polecam tej koniówy - wiele dziewczyn ma po niej niemile wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta pani wygląda jak Arnie Schwarzeneger, w życiu bym jej nie słuchała co do ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
U mnie w irlandii zeby ukladac diete trzeba skonczyc 4 letnie studia. Zaden kursik nie pomoze. W zyciu bym nie polegala na jej diecie Ale naiwne kobitki i tak zaplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosv135798643
Dziewczyny dziekuje za wszystkie odpowiedzi :) Jednak zrezygnuje z rozpisek ewy i sama cos uloze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atlantyda331
Blagam was z tymi dietetykami, co trzeci albo i drugi ma nadwage to jak mam mu ufac co do prawidlowego zywienia skoro sam nie potrafi o siebie zadbac:o to tak jakby isc do fryzjerki ktora ma niechlujne wlosy, nie jestem fanka chodakowskiej ale jezeli rozpisuje diete i sama z niej korzysta i przy tym bardzo dobrze wyglada to raczej nie jest tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelovelove
Mnie kosztuje więcej niż dieta Vitalii. Bo kiedy dieta Ewy jest w tej samej cenie co Vitalii, a dieta Ewy nie ma takich samych opcji - ma ich zdecydowanie mniej, to wychodzi drożej, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z nadwagą i sama korzystam z pomocy dietetyka. Normalnego, w moim miescie. Nie takich promujacych sie wszystkim gwiazd jak Chodakowska i Lewandowska. Cwiczylam kiedys z Chodakowska i mysle, ze to wiecej fejmu niz skutecznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_M_86
Kurczę no właśnie też słyszałam, że jest ta dieta Vitalii tańsza niż Ewy, sprawdzałam też teraz jest kod na urodziny UR-6CE i ma się dłużej dietę za tą samą cenę, chyba się zdecyduje, miał ktoś z Was tą dietkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_M_86
Hej, trwa teraz loteria z nagrodami i można przy okazji wygrać coś fajnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syśka24
ja tam chodakowskiej bym złamanego grosza nie dała, to nie są ani diety ani ćwiczenia dla wszystkich. poszłam do dietetyka, mam iqacai i dietę pod siebie, a nie od pseudoznawczyni której na oczy nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa nie układa sama diety. Ma od tego sztab dietetyków, którzy mają wiedzę i doświadczenie. Jadłospisy są bardzo wartościowe i dobrze ułożone. Nie głodujemy, jest odpowiednia ilosc wszystkich składników odżywczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może coś więcej napisać na tematy tych diet? Komuś pomogła, zrzucił zbędne kg? Zestawy są dobre, smaczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×