Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aggness

EASY SHAPER - opinie.

Polecane posty

Gość Aggness

używa ktoś może tego sprzętu? jakie są rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..cos zapomnaialm chyba jaki mam nick,ale ten powinien być ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2305
ja sie zastanawiam czy sobie tego nie kupic a kusi mnie najbardziej fakt ze mozna sobie regulować opór bo wiadomo bez tego ciała się nie wyrzeźbi. czytałam na vitalia.pl opinie dziewczyn które są zadowolone ale żadna nie pisze ile schudła itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia2007
witajcie Easy shoper uzywam juz od dłuższego czasu . Zakupila z tvmarketu i musze sie pochwalic ze chudne w oczach:) ciwczy sie super i sa efekty a to przeciez najwazniejsze. Osobiscie sprawdzilam wiec polecam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfghdvunhfdiu
Siemka!Napiszcie proszę czy ten przyrząd jest łatwy i wygodny w użyciu i czy widac efekty po intensywnych cwiczeniach?Czy on naprawdę działa na wszystkie mięśnie (i te górne i te dolne)???Z góry dziękuję...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkaW
cześć Przyrząd jest prostu w użyciu ale dla mnie najwazniejesze jest to ze ćwicząc na nim zrzucam zbędena kilogramy:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 2007
rewelacja:) dziewczynki cwicze cwicze bo widze efekty:) jestem szczuplejsza co widac wiec sie mobiluzuje do dalszej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam na tym ćwiczyć ale jakoś chyba nie umiem...jak Wy na tym cwiczycie,ze chudniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Easy Shaper
Sprzedam easy shapera za 250 zl. Kontakt agniesia138@op.pl. Cena do negocjacji. Jest nowy prawie nie używany, zmieniłam stan cywilny i mam teraz mniejsze mieszkanie więc nie mam miejsca (kawalerka):( a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Easy Shaper
sorki za tyle kupiłam, a sprzedam za 200 zł jako,ze nie uzywany w sumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia27
:) ćwiczę i ćwiczę i...mam coraz to ładniejsze pośladki:) aż milo popatrzeć w lusterko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krokusik
Witam, Easy Shapera jest zadowolona, ponieważ szybko sie go składa i po złożeniu mozna go schować za drzwi (szczególnie jak sie ma małe mieszkanie). Ćwiczy sie na nim bardzo przyjemnie i codzienne (15 min.) daje efekty w postaci płaskiego brzyszka i coraz bardziej wyrzeźbionych nóg. Najbardziej martwi mnie to, że produkt ten jest produkcji chińskiej i tapicerka może być rakotwórcza. Pozdrawiam Korkusik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia2007
dokładnie ćwiczenia dają efekty, płaski brzuszek, ładne nóżki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoviP
u mnie wciaz z efektami do przodu wiec usmiech na twarzy cora zto szerszy:) ale poza tym gdzies znalazlam adresik do podobno najtanszego sklepu fitnes podaje wiec i wam adresik www.fitmarket.pl Pozdrawionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkaW
witajcie i jak tam wasze efekty u mnie wszytko ok ba mało powiedziane jest naprawdę świetnie z podniesiona głowa mogę jechać opalać sie na słoneczku w ciepłych krajach:)do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka W
hej warto bylo wyszczuplic cialko bo milo bylo widziec ten zwrok mezczyzn na sobie:) wrocilam z odpoczynku wiec wracam do cwiczen :) moze na koniec roku zakupie cos z tego taniego fitmarketu.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovi P
czesc Wam jak cwiczenia na EASY SHAPER?! u mnie spoko do przodu z cwiczeniami ale w dół z waga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovi P
uff... kolejne prawie 2 kg w dół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia1411
Czekam właśnie na Easy Shepera mam nadzieje że i u mnie zadziała. Mam do zrzucenia niezłe sadełko po moich kochanych chłopcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joviP
na pewno zadziała to fajne urzadzonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łydka
a czy pomogł komuś w wyszcZupleniu łydek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia1411
JoviP czy można wiedzieć jak długo już używasz Easy shaper i z jakimi rezultatami no i ile dziennie na nim ćwiczysz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newtonjohn
Od około dwóch tygodni staram się ćwiczyć na tym urządzonku i mam do Was, Dziewczyny pytanie. Czy nie odczuwacie dyskomfortu trzymając podczas ćwiczeń obu rączek? Ja mam wrażenie, że ręce jakoś za bardzo mi się wyginają do tyłu i szczerze mówiąc sprawia mi to ból, bolą mnie ramiona i łopatki. Czy ja po prostu źle się układam, czy twórcy easy shapera nie przewidzieli, że wzrost to każda z nas ma inny? Szukam porad dotyczących ćwiczeń na tym sprzęcie, na płytach CD wszystko wygląda tak pięknie i łatwo. Znalazłam to forum. POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joviP
bunia1411 easy shaper posiadam juz od wakcji:) w chwili obecnej cwicze roznie czasowo zalezy jak sie wyrabiam najwazniejsza jest tu jednak systematycznosc.. nie musiz cwiczyc bardzo dlugo lepeij krotko ale systematycznie. no a w dół poszlo juz kolo 8-10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia1411
JoviP dzięki za informacje i dodanie mi otuchy bo ze mnie taki troche niedowiarek. Ja mam easy shaper dwa tygodnie nie ważyłam się jeszcze ale widze po spodniach że są luźniejsze, a ćwicze codziennie :) Tylko do diety jakoś trudno mi się zmobilizować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanko ćwiczycie z tą instrukcja obsługi dodaną do sprzętu czy same wymyslacie ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javiP
ja tam cwicze po swojemu:) a co do diety zajrzyj na szczuplasylwetka.bloog.pl i tam poczytaj albo napis to prowadzacy cos Ci pewnie napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokusik
Witam, Nie polecam kupna easy shapera. Sprzęt pod względem funkcjonalnosci jest fajny. I tu nie mam żadnych zastrzeżeń, natomiast pod względem wykonania jest fatalny i nietrwały. Po 4-ch miesiącach użytkowania prze jedną osobę ( dziennie 20 minut ćwiczeń) nastąpilo pęknięcie gum oporowych. Firma nie bierze odpowiedzialności za elementy gumowe. Firmy nie posiadaja na swoim stanie tych części zamiennych. Właściwie sprzęt jest do wyrzucenia. Kupując , nalezy zapytać, czy firma odpowiada w ramach gwarancji za elementy gumowe i czy zapewnia wymiane elementów, o których wspominałam wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×