Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkkkkkkdkdkdkd

efekt jojo

Polecane posty

Gość kkkkkkkkdkdkdkd

czy ktoras z was to miala? i po jakim czasie widac tego efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmaly
po 3 jajach na twardo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaczynasz sie obzerac i tyjesz tyjesz i tyjesz to masz jojo hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7JP
odrobina samodyscypliny i nie będzie efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekt jojo pojawia się najczęściej po głodówkach i bardzo restrykcyjnych dietach. Dlatego moim zdaniem nie warto ich stosować, najlepiej zmienić tryb życia i sposób odżywiania na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjk
Efekt jo jo pojawia się wtedy gdy wracasz po zastosowanej diecie odchudzającej do jadłospisu sprzed odchudzania. W związku z tym, by uniknąć powrotu do wagi, powinnaś zastosować dietę stabilizacyjną. Pozwala na stopniowe przejście do normalnego odżywiania się, które będzie służyło utrzymaniu przemiany materii na stałym poziomie. Dieta stabilizacyjna polega na zjadaniu dokładnie tych samych produktów spożywczych, jednakże w określony i dokładnie zaplanowany sposób. Dzięki temu nasz organizm stopniowo przygotuje się do zwiększonych dawek kalorii. Jeżeli więc chcemy, by efekty diety odchudzającej utrzymały się, nie należy pomijać etapu stabilizacji. Jak dokładnie ona wygląda? o tym przeczytasz na http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2010/08/01/odchudzanie-bez-efektu-jo-jo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jak diecie i ćwiczeniom towarzyszą od czasu do czasu jakieś fajne zabiegi, nie dość, że dobre dla skóry to i dla zmysłów i relaksują. A wiadomo, że piękna kobieta to kobieta wypoczęta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dopadło to paskudztwo, bo jako nastolatka odchudzałam się niezbyt mądrze. Schudłam prawie 27 kg i utrzymywałam nową wagę niewiele ponad rok, potem zaczęłam się obżerać. Jadłam dużo i głównie tuczące potrawy, często miałam napady wilczego głodu, których nie mogłam opanować.W ciągu kolejnego roku nie tylko wróciłam do starej wagi, ale do tego przybyło mi jeszcze jakieś 7-8 kg. Ale nie poddałam się i znowu zaczęłam się odchudzać, tym razem mądrzej i o wiele wolniej. Właściwie osiągnęłam już prawidłową wagę, ale chciałabym jeszcze trochę schudnąć. Czasem znowu dopadają mnie ataki głodu i, nazwijmy to, mini efekt jo-jo - gdy siedzę w domu i mało się ruszam bardzo szybko (tydzień-dwa) przybieram jakieś 2-4 kg. Zawsze jednak biorę się za siebie i z powrotem to zrzucam. Chciałabym, aby moja waga była bardziej stabilna, ale i tak jest o niebo lepiej niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z jjjjk, najlepiej już zmienić sposób odżywiania na stałe, a nie bawić się w diety, po zakończeniu których wracać do żarcia wszystkiego. Dieta, aeroby, plus ewentualnie suplementy (ludzie nie bójcie się ich, to nie sterydy). Polecam np. http://tnij.org/mlq5 , potrafi wspomóc cały proces odchudzania, bez powodowania efektu jojo po odstawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Hajduk
Witam, proces odchudzania to nic w porównaniu z walką o utrzymanie wagi, bez efektu jo-jo.... dlatego właśnie na zmniejszenie łaknienia chciałam polecić Appetite Control, którego aktywnym składnikiem jest glukomannan powodujący przyjemne uczucie sytości. Powodzenia życzy Magda Hajduk Online Ekspert AquaSlim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sharakowa
Czy produkt nadaje się też dla sportowców?Uprawiam już od roku tenis i chciałabym zacząć dodatkowo czymś się wspomagać. Czy aqua slim jest dobrym rozwiązaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biłkowa
Oczywiście, że tak. Sama gram w tenisa i nie przeszkadza mi to wcale. Pamiętaj też o diecie i jakiejś większej aktywności fizycznej. Wtedy będzie on bardziej skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Od kilku lat zmagam się z dużą nadwagą i nic mi nie pomaga, stosowałam diety i różnie suplementy diety i NIC jak schudłam tak przybrałam na wadze. Siostra poleciła mi właśnie Aqua Slim i to działa w 2 miesiące zgubiłam 3 kg. Jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie powrócić do efektu jojo musisz być bardzo konsekwentna w swojej diecie i regularnie brać suplement diety np Aqua Slim, jest do wyboru Lemon lub Mięta. Aqua Slim dzięki swoim składnikom hamuje apetyt, wpływa na metabolizm oraz wspomaga utrzymanie prawidłowej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika555
potwierdzam co piszę gosiaczek. Też stosowałam i jak na razie waga nie wróciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze temat zmienil sie w reklame jakichs g... wartych tableteke na odchudzanie. Tabletki pewnie i pomogą, pewnie nawet szybko ale co z tego, bedziesz je jesc do konca zycia zeby znowu nie przytyc? Na unikniecie efektu jo-jo jest tylko jeden skuteczny sposob: zdrowa, zbilansowana dieta. Efekt jo-jo bierze sie stad, ze osoby odchudzajace sie chca isc droga na skróty czyli szybko zrzucic kilogramy. I owszem, zrzucaja na roznych coraz to nowych tabletkach albo pseudo-dietach, ktore tak naprawde są prawie głodówkami (nie dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania składników). Tyle ze kiedy juz te znienawidzone kilogramy znikna taka osoba wraca do starych nawykow zywieniowych. Dlaczego wraca? No bo przeciez organizm jest taką pseudo-dietą wymęczony i zwyczajnie szuka paliwa. Twoje ciało potrzebuje białka, węglowodanów i tłuszczów, eliminując którykolwiek z tych składników szkodzisz mu i tylko pracujesz na tzw. efekt jo-jo w przyszłości. Organizm prędzej czy później upomni się o to czego mu tak żałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Aqua Slim stosuję się właśnie dodatkowo do zbilansowanej diety i aktywnego trubu życia. Chyba o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Domańska
Witam, AguaSlim jest suplementem, który z powodzeniem daje sobie radę z ogromnym łaknieniem jakie występuje po kuracjach odchudzających. Szczególnie zatem warto go stosować, kiedy to przechodzi się na normalny sposób żywienia. W razie pytań służę pomocą. Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już chcecie reklamować tutaj ten Aqua Slim, to przynajmniej róbcie to umiejętnie. Naprawdę uważacie, że nie widać, że to reklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do producentów Aqua Slim
Dobrze byłoby, gdyby osoby zatrudniane przez Państwa do pisania postów na tym forum wiedziały, jak pisze się nazwę reklamowanego produktu. Agua Slim, Aqua Slim, AquaSlim? Wszystkie warianty pojawiły się w postach Państwa ekspertek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam 10 kg w krótkim czasie korzystając z tej diety połączonej z ćwiczeniami http://dieta-lux.pl/44535 .Nie pojawił się efekt jojo także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miriam222
Efekt jojo pojawia się najczęściej po głodówkach i bardzo restrykcyjnych dietach. Tak nie można działać dziewczynki. Samodyscyplina jak ktoś tu pisał, też może być omylna. Przede wszystkim trzeba dobrać dobrą dietę, taką, którą ktoś stworzy pod Ciebie, a nie pod ogół ludzi podobnych do Ciebie. Ja miałam efekt jojo, długo walczyłam z tym i dopiero zalecnia, które dostałam od Pani Beaty Dethloff pomogły. Zbadała mnie itp i dała zalecenia i jest dobrze. Nie ma na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojo

próbowałam kilkukrotnie schudnąć, niestety za każdym razem bezskutecznie! Za każdym razem!!! wszystkie te starania się kończyly słynnym już na tym forum efektem jojo :((! Czułam się do bani, czułam jakbym nie mogła sobie poradzić ze sobą, z moim ciałem i psychiką :(! W końcu zdecydowalam sie powierzyć "siebie" znanej mi juz wczesniej Beacie Dethloff! Zaproponowała mi test dna - Igenesis - zbadała mnie dokładnie - pare modułów aby test był jak najbardziej wiarygodny aby opisał dokładnie moje potrzeby, moje wady i tak dalej! By ciało nie miało tajemnic przede mną! Nie poszło to wszystko na marne!! Dieta przypisana została i UWAGA schudłam!!! BEZ EFEKTU JOJO!!! :))) DA SIĘ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumula

Adipex RS - uporczywe kilogtamy, ciężkie do pozbycia, bez efektu jojo - kom. 578554347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka

Kluczowe pytanie. JAK SCHUDNĄĆ? mam odpowiedź, zrobić testy DNA i wtedy wiadomo co szamać, a czego nie 😄 ja tak zrobiłam i pozbyłam się efektu JOJO. Testy robiłam w klinice Beaty Dethloff w Warszawie i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z efektów i podejścia do klienta, które jest na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brenda93

Z czystym sumieniem mogę polecić Biphasic Slim. Kuracja trwa 6 tygodni, po których naprawdę widać efekty, u mnie poszło 10kg więc całkiem w porządku. Nie ma śladu już po odstającym brzuchu czy boczkach. Pomimo, że się trochę obawiałam zamówiłam od polecanej dziewczyny z forum (Ada, 731 154 299). Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×