Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majorka123

elektrostymulacja na wyszczuplenie

Polecane posty

Gość majorka123

hej, mam do was pytanko. moja kumpela dostala na gwiazdke elektrostymulator i twierdzi, że od niego ubyło jej 5cm w biodrach, po 3,5 cm w udach i 6 cm w pasie. wierzyć mi się nie chciało, bo myślałam, że ćwiczy, tak teraz świetnie wygląda ale dzisiaj mnie zaprosiła do siebie i pokazała. ten elektrostymulator to jest taki o zwiększonej mocy. ona twierdzi, że nic nie ćwiczyła, tylko codziennie się elektrostymulowała, myslicie, że mówi prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75576465476987908
to prawda, ja kiedyś chodziłam na zabiegi do salonu i cm ubywały ale teraz nie mam kasy, wiec musze radzic sobie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75576465476987908
to prawda, kiedys chodzialm na takie zabiegi do salonu ale teraz kasy nie mam i musze radzic sobie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam, mozna zgubić cm. Waga nie spada, ale obwód tak. Tylko oczywiscie odpowiednia dieta przy tym. Nic nie da, jesli się podda elektrostymulacji a potem zje się schabowego z kapustą:) Chodizłam na takie zabiegi do salonu. Teraz za tydz zaczynam kolejną serię. Do tego fitness dwa razy w tyg. Liczę, ze moje boczki pójda w niepamiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej0000
angie_angie ile płącisz za jeden zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankakrk
dziewczyny możecie w krakowie polecic jakis salon ze sprawdzonymi zabiegami elektrostymulacji.? chodzi mi o wysmuklenie ciała i ujęrdnienie pośladków Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitula
hej :0 ja od wtorku zaczynam serie 10 zabiegów w salonie kosmetycznym bede opisywać moje postępy :))) a wyjakie macie doswiadczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak już stymulować mięśnie, to wszystkie, bo co z tego, że bedziesz miała kaloryfer na brzuchu, a rozklekotane mięśnie przykręgosłupowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baeta Win...
ankakrk polecam w Krakowie sprawdzony na własnej skórze gabinet VIP Studio na Miechowskiej niedaleko AGH i miasteczka studenckiego. Jestem ich klientką i zgadzam się z opiniami przedmówczyń o wysokiej skuteczności elektrostymulacji. Przy elektrostymulacji na całe ciało stosują tam elektrody dookólne, czyli takie opasające dokładnie całe obwody łydek, ud, bioder, brzucha itd. dlatego równocześnie z takim samym efektem stymulowane są wszystkie partie mięśniowe i naprawdę wtedy widać efekty w straconych cm. Sama się przekonasz gdy nagle spodnie będą luźniejsze, a przy okazji cellulit mniejszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerstreut
Witaj Majorka 123 chętnie kupiłabym sobie taki elektrostymulator, czy możesz podać nazwę lub linka do takiego stymulatora jaki dostała koleżanka?:) Dzięki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia9879
Ja niestety nie mam takiego przyrządu, ale zaczęłam chodzić na elektrostymulacje do gabinetu i efekty też zauważam :) Regularnie wykonuję zabiegi w Studio Piękna w Krakowie na Lubiczu. Słyszałam wiele dobrego o takich zabiegach i teraz sama mogę polecić. Jeden zabieg trwa ponad pół godzinki, ale jest to fajna forma relaksu dla mnie, nie powiem, że nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamasama
tak, to prawda, że ubywa centymetrów :) Ja właśnie zaczynam drugą serię w Studio Piękna w Krakowie i naprawde jestem w szoku. Wspomagam się lekką dietą, ale bez przesady, bo zjeść dobre rzeczy lubię :D aczkolwiek odpowiadając na Twoje pytanie, koleżanka rzeczywiście mogła osiagnąć takie wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarzowa
u mnie koszt 15 pl efekty po kilku zabiegach na brzuch są powalające dobre dla leniwych, bogatych.. ale teraz spalam na basenie i robie ćwiczenia na mięsnie brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta1102
takie urządzenie można kupić i może wyjść dużo taniej niż zabiegi w zakładach, polecam http://www.elektrostymulatory.com/elektrostymulator-TENS-ECO66.html#opis , kupiłam ostatnio na gruperze, są też na allegro..oczywiście tańsze:)..korzystam od paru dni ale wiem, że trzeba dłuższego czasu by zobaczyć efekty NIE PRZYTYŁAŚ WCZORAJ - NIE SCHUDNIESZ JUTRO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm ja jednak wolałabym się poddać zabiegom w gabinecie, pod okiem specjalisty, żeby też mi dobrał najlepszy zabieg, do tego co chcę osiągnąć. zabiegów jest naprawdę dużo i warto wcześniej się zastanowić, co chcemy osiągnąć, żeby wybrać odpowiedni dla siebie. Jak sie któraś będzie zastanawiac nad tym, jaki wybrać warto poczytać ten tekst http://www.marekwasiluk.pl/zimny-laser-krilipoliza-kawitacja-ultradzwiekowa-hifu/ mnie rozjaśnił kwestie związane z odchudzaniem w gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
taki elektrostymulator to np. Multitronic MT-3 produkcji EiE. Ja taki mam i polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elektrostymulacja działa są fajne efekty po serii zabiegów, ale nie każdy to lubi skurcze mięśni, spocone ciało. Są też inne zabiegi, które mają na celu modelowanie sylwetki np ultradźwięki czy masaż próżniowy endermologia, kriolipoliza. W krakowie moza wykonać rózne zabiegi w zależności od potrzeb. Duży wybór sprzętu jest w estetice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej łączyć elektro z endrmologią lub masażem bańką chińską. Niedawno zakończyłam program wyszczuplający, który miałam ułożony dla siebie indywidualnie i sprawdził się bardzo dobrze. Już po 2 tygodniach zauważyłam, że moja skóra jest jędrna, gładka jakby bardziej zwarta, brzuch bardziej płaski. Polecam serię około 15 zabiegów, ale różnych, tak aby działać nie tylko na tkankę tłuszczową ale także na skórę. Ja chodziłam do Body&Beauty Clinic na grzybowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie elektrostymulacja zadziałała tylko na wzmocnienie mięśni. Dopiero dermomasaż podciśnieniowy spowodował wyszczuplenie i zmniejszenie cellulitu. Od razu mówię, że jeden zabieg nie wystarczy, potrzebna jest seria kilku. Odprócz dermomsażu zrobiłam sobie liposukcję ultradźwiękową ud. Chodziłam do salonu beautypremium w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lat temu chodziłam na biostymulację takim urządzeniem Ultratone. Efekty były super ale teraz nie umię tego nigdzie znaleźć - wszędzie jest tylko elektrostymulacja. A efekty są moim zdaniem kompletnie nieporównywalne. Może dlatego, że te aparaty to wszystko chińszczyzna a tamten był porządny. To nie były pasy, tylko takie elktrody i odczucia pracy mięśnia były zupełnie inne - zróżnicowane były te bodźce. Kosztowało to drogo wtedy - chyba 800 zł seria zabiegów ale naprawdę nie potrafię tego znaleźć nigdzie teraz. Gdyby ktoś wiedział gdzie w okolicach Wrocławia można zrobić takie zabiegi - dajcie, proszę, znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm nie wiem, ja bym się chyba bała sama. Jak chcesz dobrze wymodelować sylwetke i pozbyć sie cellulitu musisz wybrać jakieś zabiegi wyszczuplające. Ja słyszłam, zeabiegi Icoone sa bardzo dobre. Poszukaj jakiejś dobrej oferty. Widziałam niedawno ze tutaj http://www.vicihair.pl/ teraz te zabiegi są o 50% tańsze. Sama zastanawiam sie czy nie skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivoneczka
Hej dziewczyny, ja stosuję elektrostymulację w domu- urządzeniem MyoBravo. Poleciła mi go koleżanka z Berlina, bo w Niemczech są bardzo popularne, w Polsce też są już dostępne. Może koszt nie mały bo 1100 zł ale nie jest to żadna chińszczyzna tylko urządzenie niemieckiego producenta a porównując do serii zabiegów w gabinecie cena jest konkurencyjna. Ja stosuję go na mój obwisły brzuch i już po ok 10 zabiegach widać różnicę, również wygląd skóry znacznie się polepszył i nawet rozstępy lepiej wyglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elektrostymulacja jest dobra, nie szkodliwa, ale bardziej skuteczne sa zabiegi np MedShape, sa szybsze efekty i dlużej utrzymuja sie zmiany po takiej redukcji tkantki tłuszczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela_rak
Ja co prawda nie robiłam elektrostymulacji, ale za to robiłam zabiegi Redustim - całą serię w Vici Clinic w Krakowie. Są to zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej. Faktycznie - po dwunastu zabiegach jest mnie mniej :) Polecam zapoznać się z tematem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cento6
Byłam na 10 zabiegach elektrostymulacji i nie widziałam żadnych, nawet najmniejszych rezultatów. Naprawdę szkoda na to kasy. Lepiej dopłacić i zainwestować w kriolipolizę. Efekty szybko są widoczne, zabieg jest bezinwazyjny. Tutaj http://fabskin.pl/kriolipoliza-cooltech/ można dowiedzieć się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opcja1
Elektrostymulacja może dawać bardzo dobre efekty szczególnie w początkowej fazie. Zresztą elektrostymulatora możesz używać nie tylko do treningów ale też na przykład do rehabilitacji. Tutaj: http://compexstore.pl/elektrostymulacja/ możesz sobie poczytać ogólnie o elektrostymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×