Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość effKaaa89fitness w Łodzi - PIE

fitness w Łodzi - PIERWSZE WEJŚCIE GRATIS + opinie

Polecane posty

Gość effKaaa89fitness w Łodzi - PIE

hej dziewczyny! czy znacie jakieś miejsca w łodzi, gdzie mozna poćwiczyc w ramach pierwszego wejścia gratis? ja znam te: 1. Energym 2. Gymplaza 3. Pure 4. Rytm 5. City Studio 6. Strefa Fit 7. Mega Solar 8. WakeUp Fitness 9. Centrum Sportu i Aktywnej Rekreacji znacie cos jeszcze? swoja droga gdzie ćwiczycie w łodzi? jaki jest wasz ulubiony klub, na co zwracacie uwage? ja szukam jakiegos fajnego miejsca, zeby pocwiczyc na silowni cardio + fitness na sali, co polecacie? ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rytmie (przynajmniej na retkini) Pierwsze wejście nie jest gratis( przynajmniej kiedyś nie było) o ile nie masz od kogoś specjalnego vouchera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelaelaelallalalalalaa
a gdzie jest napisane ze mają pierwsze wejście gratis? ani na głównej, ani w cenniku. to była chyba reklama klubu a nie odpowiedz na wpis... swoja droga nie mam ulubionego klubu w łodzi, w tych popularnych w centrum jest b tloczno i drogo, w tych mniej popularnych dosyc slabo prowadzone zajecia fitness. i jak ktos mieszka na górnej, tak jak ja, to ma do kazdego innego poza centrum daleko. szczerze mówiac zaluje, ze w łdz nie ma takiego klubu jak FRU w Zgierzu (tez pierwsze wejscie gratis) naprawde super klub, zajecia fitness, silownia, sauna, fajne wnetrza. tylko drogo. ale naprawde super, a bylam juz w kilku klubach do tej pory, ten najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelaelaelallalalalalaa
aha i ja bylam w Rytmie na Balutach i bylo wejscie gratis. pisalam do nich maila, czy maja taka promocje, bo na stronie nie ma jednoznacznej wiadomosci, to mi odpisali ze tak, jak najbardziej ale pod warunkiem, ze nie bylo sie wczesniej w zadnym z klubow Rytm w Łodzi. i można wybrac do którego klubu sie chce isc w takim układzie, wiec jestem zdziwiona, ze piszesz ze na retkini nie można wykorzystac tego wejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolodianka
bardzo fajnie że jest pierwsze wejście gratis bo to przełamuje bariery. ważne tylko żeby było mało napakowanych facetów, bo oni są...że tak powiem odstraszający. a tak przy okazji ...znalazłam taką stronę gdzie robią nadruki na bluzkach czy bluzach ale i nie tylko www.reflect.pl/koszulki_na_silownie_z_nadrukiem.html Świetna polska firma reflect . Co o tym myślicie? Chciałabym się wyróżnić ale nie lansować się za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrystynaM4300
Korzystaliscie z leku co sie nazywa Centrum Cardio? Bo wyszukiwalam informacji na temat tego leku i nic nie moge znalezc. Mozecie cos powiedziec mi o tym produkcie? Oplaca sie go uzywac, testowaliscie jakies zamienniki? Tu przeczytalam troche komentarzy o Centrum Cardio: http://www.listalekow.pl/centrum-cardio/ - myslicie, ze to sprawdzone informacje? Wolalabym sie nie przejechac i wydac bezsensownie kase, dlatego pytam Was o rade. Z gory dziekuje za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikaka
zerknij na mojanowafigura.pl i tam masz taka mapkę fit z opiniami, moze ci cos ułatwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifio
o, fajna rzecz te miejsca fit figury, właśnie znalazłam i fitnessklub i kosmetyczke dobrą,bo przyjdżdzam do łodzi na studia i kompletnie nie znam miasta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znacie jeszcze jakies miejsce, gdzie jest pierwsze wejście za free w łodzi? niekoniecznie na fitness, moze jakis rolletic, vacu, pedi, mani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin_
mnie się podobał Wake Up Fitness na Gdąńskiej 80 w łodzi. Fajna obsługa, przyzwoicie wyposażona siłownia i czysto!! podaje strone: wakeupfit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aLaura33
A co myślicie o tym klubie : www.60minut.com.pl Korzystacie z ich usług ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do BIO-SFERA (Tatarzańska 124B). Jest mega atmosfera i niezły wycisk :D Dziewczyna na recepcji super - zawsze uśmiechnięta i pomocna :) Klub jest przed generalnym remontem, ale sprzętu Im nie brakuje - ludzi tez nie (wiem, bo kiedyś za późno się zdecydowałam na zapis na zajęcia i się nie dostałam) :p Mają też fotografa - chłopak jest zawsze na warsztatach i ważnych dla klubu wydarzeniach - fajna sprawa, bo jak się poda maila, to jest pamiątka postaci zdjęć :D Gorąco polecam :) P.S. Pierwsze zajęcia są gratis :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może zrobmy liste i dopisujmy, jesli ktoras zna cos jeszcze? łódz i okolice:) 1. Energym 2. Gymplaza 3. Pure 4. Rytm 5. City Studio 6. Strefa Fit 7. Mega Solar 8. WakeUp Fitness 9. Centrum Sportu i Aktywnej Rekreacji 10. Evergym 11. Fit Fabric 12. McFit 13. Fru Fitness (zgierz) 14. Fabryka Formy 15. Biosfera 16. Natural Fit 17. Stacja Nowa Gdynia 18. Be Fit 19. Formownia (Pabianice) 20. Forma (Zgierz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Energym 2. Gymplaza 3. Pure 4. Rytm 5. City Studio 6. Strefa Fit 7. Mega Solar 8. WakeUp Fitness 9. Centrum Sportu i Aktywnej Rekreacji 10. Evergym 11. Fit Fabric 12. McFit 13. Fru Fitness (zgierz) 14. Fabryka Formy 15. Biosfera 16. Natural Fit 17. Stacja Nowa Gdynia 18. Be Fit 19. Formownia (Pabianice) 20. Forma (Zgierz) 21. Kuźnia 22. Vera Sport 23. Chilli Fitness (siłownia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Energym 2. Gymplaza 3. Pure 4. Rytm 5. City Studio 6. Strefa Fit 7. Mega Solar 8. WakeUp Fitness 9. Centrum Sportu i Aktywnej Rekreacji 10. Evergym 11. Fit Fabric 12. McFit 13. Fru Fitness (zgierz) 14. Fabryka Formy 15. Biosfera 16. Natural Fit 17. Stacja Nowa Gdynia 18. Be Fit 19. Formownia (Pabianice) 20. Forma (Zgierz) 21.REVERS (WIDZEW)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FIT TRINITY STUDIO - Radogoszcz - co prawda nie za darmo ale za 20zł :) albo można dostać voucher w zaprzyjaźnionym studio kosmetycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25. Movimento Pilates Studio 26. Jungle Gym 27. Boat City CrossFit 28. Czwarte Piętro - Strefa Jogi i Medytacji (Zgierz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farmazony tu wypisujecie nie ma za darmo jednorazowego wejścia w siłowni Jungle Gym i Gymplazie.W pierwszym klubie wejście 15zł a w drugim mniej. FIT Forma 30zł,Rytm 25zł. Za Free jest Kuźnia ul.Gdańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia 26
ODRADZAM, PRZESTRZEGAM PRZED pseudo klubem fitness MRS SPORTY - Łódź WIDZEW, naciągacze i wymuszanie podpisania umowy na okres 12 mcy, brak możliwości wycofania, nie próbujcie. Ze spokojna głowa wybierzcie karnet w innym prawdziwym klubie fitness na 1 m-c i z możliwością kolejnego wykupu lub zmiany klubu. NIE dajcie się oszukać w MRS SPORTY -Widzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga30

najwazniejsza jest tak naprawde dieta! nic bedzie efektu z cwieczeń... ja zaczełam korzystac z cateringu dietetycznego łódzkie pudełko i moja dieta jest zbilansowana i odpowiednio dobrana do wykonywanych ćwiczeń. Posiłki są dobrze doprawione i widac ze wykonane ze świezych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×