Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Truskawka776

Focus T25

Polecane posty

Chce się dowiedzieć, czy ktoś z was wie cokolwiek o ćwiczeniach popularnego autora Insanity - Shaun T? Ćwiczenia Focus T25 to 25min różnego rodzaju ćwiczeń: - Total body circuit - cardio - Ab Intervals itp. Cały plan polega na ćwiczeniach 4 x 25min + cooldown (poniedziałek-czwartek) 1 x 2 x 25min + cooldown (piątek) Rest (sobota) Stretch (niedziela). Plan Alfa i Beta. Powiedzcie co sądzicie o tych ćwiczeniach? Zależy mi najbardziej na redukcji tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni. Ktoś zamierza ćwiczyć? Ktoś ćwiczył? Efekty? Chce wiedzieć wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky moja zono
jaka jest roznica miedzy red label a black label wie ktos? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimalcostrac1973kbdgo
Chce się dowiedzieć, czy ktoś z was wie cokolwiek o ćwiczeniach popularnego autora Insanity - Shaun T? Ćwiczenia Focus T25 to 25min różnego rodzaju ćwiczeń: - Total body circuit - cardio - Ab Intervals itp. Cały plan polega na ćwiczeniach 4 x 25min + cooldown (poniedziałek-czwartek) 1 x 2 x 25min + cooldown (piątek) Rest (sobota) Stretch (niedziela). Plan Alfa i Beta. Powiedzcie co sądzicie o tych ćwiczeniach? Zależy mi najbardziej na redukcji tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni. Ktoś zamierza ćwiczyć? Ktoś ćwiczył? Efekty? Chce wiedzieć wszystko. Jasne http://www.baronsofbulls**t.com/l/28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczyłam. Dobre ćwiczenia nawet dla niezaawansowanych (czego nie można powiedzieć o innych programach tego trenera, ze słynnym Insanity na czele), ćwiczone od fazy alpha pozwalają stopniowo budować sprawność. Krótko trwają, więc łatwo je wcisnąć w plan dnia, nawet jak jest się dość zajętym. Nadają się do podstawowej "higieny" fizycznej, czyli codziennych ćwiczeń pozwalających zachować zdrowie i zwiększać sprawność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam robię są świetne szczególnie jako przerywnik po insanity a przed insanity max30. Od początków moich treningów z Shaunem T zrzucilam 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×