Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afrykanka_25

Formoline L112 - opinie i spostrzeżenia

Polecane posty

Gość afrykanka_25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkastera
hej ja biore formoline 3 dzien, jeszcze nie ma zadnego efektu poza tym, ze nie mam wilczego apetytu dobre i to po 3 dniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka_ppp
Moim zdaniem Formoline to jedne z lepszych tabletek wspomagających odchudzanie. Przynajmniej nie trzeba się głodzić żeby schudnąć. Efekty może nie pojawiają się na drugi dzień, ale przynajmniej chudnie się bezpieczniej, a to podstawa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrykanka_25
uleczka_ppp a ile czasu je bierzesz i jakie są efekty? ja w sumie dziś 6 dzień i jak na razie cieszy mnie mniejszy apetyt, więc może kilka tygodni i coś sie ruszy, bo... czego to ja nie próbowałam :) Aerobic, elektrostymulacja, endermologia, echh :/ Zawsze tylko 2 kg w dół i nic więcej, po miesiącu 1 kg w przód i tak od ponad pół roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizula44
a ile kosztują te formoline ? i gdzie można je kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrykanka_25
Na allegro można kupić po 77 zł., w opakowaniu jest40 tabletek, więc jak bierzesz 2 rano i 2 do obiadu, to op. wystarcza na 10 dni. :( Drogo, ale nie wyniszcza organizmu i z własnej obserwacji mogę powiedzieć, że już po pierwszym tygodniu jest jakiś efekt, a pracę mam siedzącą i nie uprawiam sportu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz wysoka a raz niska
Tego preparatu jeszcze nie widziałam. Ale czytalam ulotke i calkiem dobre wrazenie na mnie zrobiło działanie. Troche jest drogi, ale pewnie jesli drogi to skuteczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaleńkaMi
Formoline jest bardzo skuteczny. Biore go juz od pół roku, ja mam te tabletki zawsze w torebce. najfajniejsze jest to, że nie musze stosowac jakiś głodówek albo drastycznych diet. Jem to, co lubie i nie tyje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
Witam Was serdecznie Od pewnego czasu śledzę wątki na temat formoline, ale zanim zdecyduje sie musze znac opinie dziewczyn, ktore stosują. Czytam tylko, ze dziewczyny chudna. Ale nigdzie nie doszukalam sie informacji czy chudna z wagi czy tez chudna w centymetrach, czy chudna nogi, brzuch, rece itd. Po jakim czasie widac pierwsze efekty, po miesiacu czy po tygodniu? Proszę napiszcie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrykanka_25
Ja biorę formoline już 2 tygodnie, z jedną przerwą weekendową. Przede wszystkim czuję się bardzo dobrze, mądrze jem, bo kiedy nie ma się apetytu łatwiej wybrać coś pozywniejszego niż słodycze :) Na wadze 1,5 kg mniej (ważę się zawsze rano, 15 minut po wstaniu z łóżka). Mocno zaskakujacych efektów nie ma, bo moja waga zawsze krążyła ok. 60 kg. Doczekam do końca miesiąca i jeśli niewiele sie ruszy to włączę sport. Chyba będę go uprwiać o północy :) Wydaje mi się, że jeśli nawet nie schudnie się dużo biorąc formoline, to przynajmniej utrzyma się wagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
No tak, chudnie sie powoli to dobrze tylko ciekawi mnie czy np. jak schudne 1 -2 kg to czy odczuje to na ciuchach. Ja mam 160 cm wzrostu i 60 kg. Mam beznadziejna budowe ciala czyli tyje od pasa w dol. Mam tez brzuch (po 2 porodach) wiekszy od moich piersi. Jezeli zaczne brac formoline to piersi w ogóle nie bede miec a reszta zmniejszy sie tylko troche. Dlatego chcialabym wiedziec od dziewczyn, ktore to biora jak zmienia sie ich sylwetka podczas brania Formoline. Mam zamiar na dniach kupic laweczke do brzuszkow i zakupic na necie 4 opak. formoline bo wychodzi ok. 58 zl. za 40 tabl (1 op.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka_ppp
Ja miałam największy problem z brzuchem. Dlatego stosuję i tabletki i robię brzuszki. Już po sobie widzę, że trochę schudłam. Poza tym czasem też biegam :P Slawa, myślę, że Tobie też mogą pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia2008
Cześć Dziewczyny, Jestem tu nowa . Czytałam trochę o Formoline i doszłam do wniosku, że może pomoże mi trochę w walce z kg:/ a mam co zrzucać:( przy wroście 168 ważę 79 kg i jestem tym przerażona:/ wszystko zaczęło się kiedy rok temu zaczęłam pracować - biuro, siedzenie 8 godz:/ Próbowałam już chyba wszystkiego:/ i ciągle jojo, bo mam słabą wolę:(( Sęk w tym, że nie jem dużo, więc posiłków jako takich nie ma sensu ograniczać, ale lubię słodycze i to mnie gubi:( Ale czytałam Wasze posty i kupiłam na allegro 2 opakowania Formoline. Czekam na przesyłkę. Mam nadzieję, że tym razem mi się uda. Wiem, że nie schudnę od samych tabletek, ale może chociaż mi trochę pomogą:) Zwłaszcza, że zauważacie jakieś efekty:) Pozdrawiam lusia2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka_ppp
cześć Lusia :) bardzo nam miło, że do nas dołaczyłaś. Jest nas coraz więcej, ale to dobrze. Wszystkie razem będziemy brać tabletki i pisać o swoich spostrzeżeniach, problemach itd :) także jak już dostaniesz Formoline to pisz. Jak będziesz miała jakieś pytania to chętnie pomożemy :) a co oprócz tabletek planujesz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia2008
Jakiś miesiąc temu zaczęłam ćwiczyć a6w, ale miałam 3 tygodnie przerwy, bo przewlekle chorowałam, ale teraz już czuję się lepiej i znów postanowiłam zacząć:) poza tym rowerek stacjonarny ok 45 minut dziennie. Czy któraś z Was ćwiczy a6w? Strasznie mnie boli po tym kark:/ Może mi powiecie co robię źle... ale brak kondycji też zapewne robi swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia2008
Ha! jeszcze jedno pytanie;) Czy któraś z Was stosowała chrom w tabletkach? Czy rzeczywiście ma się po tym mniejszą ochotę na słodkości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrykanka_25
lusia2008 może musisz zwrócić uwagę, jak układasz głowę przy ćwiczeniach. Broda zawsze "patrzy" w sufit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrykanka_25
Ja chyba za mało jem i przez to mam słabszą przemianę :( Poza tym w ogóle nie mam czasu na ćwiczenia :( Ech.. muszę się wziąć za siebie, bo nawet tabletki nie pomoga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka_ppp
ćwiczenia to podstawa :) trzeba i sumiennie ćwiczyć i wspomagać się tabletką :) ja ostatnio wpadłam na pomysł żeby iść na ściankę i trochę się powspinać :D słuchajcie, jak sie zamawia na necie Formoline to ile kosztują? taniej wychodzi niż w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia2008
Afrykanka - spróbuję, ale jeśli nadal będzie mnie tak boleć, znajdę coś innego ;) Uleczka - W tradycyjnej aptece kosztują jakieś 90-100 zł. W internetowych bardzo różnie ok. 75-85. Ja znalazłam na allegro po 65. Przy zamówieniu dwóch opakowań pomimo kosztów przesyłki sporo się oszczędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka_ppp
Dzięki Lusia za wskazówki :) moze ja tez sobie tak następne opakowanie zamówię, żeby trochę zaoszczedzić:) a ogólnie to jak się czujesz? nadal ćwiczysz?? ja sobie chyba kupię steper, widziałam fajny jak byłam ostatnio na zakupach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia2008
Biorę Formoline od piątku, czuję się dobrze:) W weekend zamieniłam ćwiczenia na marsz i spacery, w sobotę ponad 2 godziny, w niedzielę prawie 2. A dzisiaj wracam na rowerek. Znalazłam też dość przyjemne ćwiczenia pilates 8 min. na mięśnie brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka_ppp
ważyłam się dziś, kilogram mniej :D wspaniale się czuję i wiem, że dokonałam dobrego wyboru. Strasznie się cieszę kiedy staję na wadze i widzę, że wszytsko idzie po mojej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia2008
gratulacje Uleczko:)) od jak dawna stosujesz Formoline i ile łącznie schudłaś w tym czasie? Ja jeszcze nie schudłam, na to za wcześnie ;) ale czuję się bardzo pozytywnie, naweł moją słabą wolę mam jakby silniejszą, nie ciągnie mnie do slodyczy i ćwiczę codziennie (sama zadziwiam siebie swoją konsekwencją w ćwiczeniach :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka_ppp
stosuję około 3 tygodni. i schudłam ponad 2,5 kg. To dobry winik. Lusia, zobaczysz, że i Ty schudniesz. Cierpliwości! :) ile tabletek bierzesz dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia2008
Brawo:) ja chciałabym zrzucić min. 10 kg :) Ilość tabletek zależy od tego co jem. Przeważnie jem jakieś bardzo lekkie śniadanie, potem obiad po pracy ok. 16 i coś na kolację. Do obiadu zawsze biorę 2 tabletki, jeśli jem danego dnia poza obiadem np. jakieś owoce, warzywa, sałatkę (bez sosów), jogurt czy kanapkę (kawałek pieczywa pełnoziarnistego plus plasterek chudej wędliny) to poprzestaję na tych dwóch. Ale jeśli jem jakiś omlet, czy coś zawierającego np. ser to czasami biorę jedną tabletkę. Trzeba pamiętać, że tłuszcze też są nam potrzebne, w przeciwnym wypadku organizm nie przyswajałby ważnych witamin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja...1
czy można brać formoline i pić czerwoną herbatę? pu erh pozytywnie wpływa u mnie na przemianę materii, ale czy nie zaszkodzi działaniu tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrykanka_25
Ja...1 Wydaje mi się, że z powodzeniem można pić czerwoną herbatkę. Formoline powoduje zapacia przy małej ilości płynów. Taka herbatka poże być pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
Mam pytanko - ile minut przed jedzeniem bierze sie 2 tabletki? Pół godziny przed czy zaraz przed posiłkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka_ppp
Jeżeli bierze się Formoline trzeba pić dziennie przynajmniej 1,5-2 litrów płynów, a jakie to będą płyny to zależy już od Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×