Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shara

grube łydki

Polecane posty

Gość Shara

Cześć dziewczyny. mam dość masywne łydki i bym chciała żeby były mniejsze. Czy znacie jakieś sposoby na to? I czy wogóle to jest możliwe, bo kiedyś czytałam, że łydki są genetyczne i że ich kształtu i masy się nia da zmienić...jakoś tak...czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jest pełno topiców na ten temat. najlepszym sposobem na łydki według mnie-sama to robie i widze efekty... bo ich kształt się nawet zmienia to: wspięcia na palce... np 30 wspięć na początek a potem koniecznie rozciaganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbvnvnvn
rob cwiczenia wzmacniajace miesnie calych nog a nie rozbudowujace miesnie nog..... poszukaj wzmacniajace poprawia krsztalt, wysmukla i pozbedziesz sie cellulitu./. . to stawanie na opalcach to jak dla m mnie rozbudowuje miesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olallaaaaa
NIE!:O w żadnym wypadku. Najpierw oceń, czy to co masz na łydkach to mięśnie i masa, czy tłuszcz zalegający. Jeśli to pierwsze = rozciągaj je codziennie bardzo dokładnie, jeśli tłuszcz to jogging, który równeiż nie zaszkodzi w pierwszym, , powinno wszystko ładnie zejść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosidło
a jakie sa cwiczenia na rozciagniecie łydek - ptyam bo mama ten sam problem co autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepiej to na schodku albo na jakimś wzniesieniu i wtedy jedna noga zostaje na stopniu a drugą stope sciagamy w dól... ja np to preferuje bo mam schody w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus999
szczupla byc> a widzisz jakies efekty rozciagania??...ja mam masakryczne lydki,pomimo tego ze przynajmniej 3 razy w tyg chodze na aerobik..to nie sa tylko miesnie ale i zalegajacy tluszcz..zauwazylam ze mam tendencje do zatrzymywania wody w organizmie..i chyba wszystko idzie mi wlasnie w nogi:/..chyba jedyny ratunek dla mnie to rozciaganie i masaze..w lydce mam az 38cm przy wzroscie 164 i 54 kg wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus na zatrzymujaca sie wode w organismie jest rada! cwiczenia, ktroe powoduja ze sie pocisz (pozbywasz sie wody) oraz picie duzej ilosci wody mineralnej (wbrew pozorom) musisz sie posbyc toksyn i wody z organizmu. to jest to co wiekszosc dziewczyn z grubymi lydkami myli z miesniami i tluszczem... to nie jest tylko tluszcz. to zalegle substanche toksyczne , tluszcz i woda...ble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus999
Xashax> dzieki za podanie cwiczen ale po aerobiku,nie mam czasu na wykonywanie juz zadnych cw w domu..wiem ze trzeba pic duzo wody..powoli dochodze do optymalnej ilosci..narazie daje rade niecaly litr..oprocz herbaty itp.Co do pocenia sie podczas cwiczen,to luzik..z aerobiku wychodze cala mokra ;) a na moje nieszczesne lydki pomoga juz chyba tylko masaze..ciekawa jestem czy ktos juz z takich korzystal?? dzieki za odp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie sama masuje ,łydki i uda oliwką anty celulitowi silnie ujedrniającą z ziaja,kosztuje około 12 zł w rossmanie i starcza na bardzo długo!! co do tego rozciągania to tak widze efekty i tego i tego. łydki nabierają ładniejszego kształtu. jak miałam 38 w łydce to teraz mam 36 cm. coś w tym musi być... tylko wiadomo do wszystkiego potrzeba czasu i cierpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus99
gratuluje!!ja tez mam w lydce 38cm..czyli jednak jest jakas nadzieja..a jak czesto masujesz?i czy bardzo regularnie i ile czasu Ci to zajmuje??ehh trzeba sie wziac porzadnie za te lydki..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropna
wy macie 38 a ja mam 44 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się masować co dwa dni ale zdarza mi się codziennie. Dobrze by było jak byś poswięciła na jedną łydke chociąż 6 minut. wiesz ugniataj naciagaj. ja dziś masowałam całe nogi i poświeciłam na nie łącznie 40 minut. Same nogi potem brzuch i ręce także więcej wyszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropna
ale co to masowanie daje jak moje lydki to same miesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolllitaaaaaaaaaaaaaa
ja mam 38 a mialam 40. Ile wedlug was powinna miec ladna szczupla lydka u kogos kto ma 170 wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie na tym nie znam. To zależy chyba od całej proporcji ciała .łydka musi być zgodna z udem... według mnie masz chyba Oki łydke, ja mam 36 przy wzroscie 161-toleruje ją ale chciała bym,żeby była jeszcze szczuplejsza... ale ile powinna miec to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to nie na temat i nie wiem czy choć trochę Cię pocieszę ale powiem że uwielbiam grybe kobiece łydki zwlaszcza gdy leżą..... na moich barkach ;) :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolllitaaaaaaaaaaaaaa
robiac te cwiczenia , co Xashax007 podala na swoim topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×