Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mucha_22

hula hop - siniaki!!!

Polecane posty

od trzech dni krece hula hopem wypelnionym kaszą z dnia na dzien mam coraz bardziej posiniaczone boczki. wygladam jakby mnie ktos pobil w dodatku to strasznie boli nie wiem czy powinnam przestac i poczekac az zejdą since czy moze zacisnac zeby i krecic. jak bylo z wami? POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwazyjka
a masz duże hulahop czy małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co ta kasza? ja próbuję kręcić, ale mi nie wychodzi i ciągle spada kółko; kasza powoduje, że bardziej się pracuje, szybciej chudnie, czy co? a z tymi siniakami, to nie wiem; może lepiej dać sobie spokój, po co się tak katować? albo tę kaszę wywalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hula hop 90 cm a kasze wsypalm bo ponoc lepsze efekty no i bardziej wychodzi krecenie... z dwa dni sobie odpuszcze bo nawet reką nie moge dotknąc tych sincow a co dopiero hula hopem. tylko co po tych dwuch trzech dniach jak sie troche zagoi? ....co radzicie? .....jest ktos kto mial podobny problem? Z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznacze ze podoba mi sie krecenie hula hopem i chcialabym kontynuowac to cwiczenie tylko co z tymi sincami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_123
Czytalam i czytam, wszyscy tak zachwalali to hula hop, az poszlam i kupilam i to nie takie zwykle, tylko dla lepszych efektow z kulkami DO MASAZU!! Raz bawilam sie 5 minut i pojawily sie siniaki, pozniej bardziej ze wzgledu na brak czasu niz przez siniaki, odstawilam to kolo na tydzien. Wczoraj znowu je wyciagnelam, krecilam 35minut i po kilku minutach pojawial mi sie jeden wielki siniak na biodrze, ktory jest wylewem podskornym. Tak wygladalo moje krecenie tym magicznym kolem. Jesli chcesz zobaczyc "efekty" mojego JEDNORAZOWEGO krecenia podaj maila wysle Ci zdjecie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha widze ze nie jestem sama. wiesz wyobrazam sobie tego siniaka z reszta wystarczy ze odslonie bluzke i mam na zywo. kolezanki z pracy gdy im go pokazalam myslaly ze ktos mnie pobil, wyglada jakbym byla ofiara przemocy w rodzinie. asica21x@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek*
mam pytanko ile trzeba wsypac do tego h-h ryzu czy kaszy ja wsypałam sobie tylko jeden worek i tak sie zastanawiam czy nie wiecej bo ja np. nie mam zadnych siniakow.. i na dodatek ucze sie krecic juz 1 cały miesiac... a powinnam gora 2 tygodnie.. nie wiem czemu tak jest...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek*
Hmm.. to moze rzeczywiscie o to własnie chodzi.. dzieki za rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może weź wysyp tę kaszę czy co tam masz. Widocznie hh jest za ciężkie, dlatego obija ci biodra. Nie ma sensu doprowadzać się do takiego stanu w imię talii osy, bo i tak nie będziesz takiej posiniaczonej mogła nikomu pokazać;) Albo cwicz w ubraniu, nie na gołe ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwicze w ubraniu a po za tym pierwsze sinaiaki pojawily sie juz zanim wsypalam kasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek*
wsypałam do pełna ii własnym oczom nie moge uwierzyc ale umiem krecic :D:D no i siniaki mi sie porobiły na biodrach ale to nic nie bola tak strasznie wiec przerywac nie bede :))) życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam hupa - hop od jakiś 2 tygodni. nie wsypywałam tam żadnej kaszy, ani nic. ma takie kuleczki do masażu. kręciłam 2 dni po 20 minut i zrobiły mi sie 4 siniaki na biodrach. przestałam kręcić. siniaki mi zaszły jakieś 3 dni temu, wczoraj wróciłam do domu z wakacji i zaczęłam kręcić już 30 minutek, dzisiaj też kręciłam i nie ma jak narazie żadnych siniaków. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam kilka dni przerwy siniaki sie zmniejszyly no i nie bola wiec zaczynam krecic... aby znowy nie bylo nowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo jak Ty kręce hula hop od trzech dni.. I już widze efekty ;) ... brzusio ładniejszy... :P Też mam nasypaną tam kasze i tak samo jak Ty mam siniaki... Boli bo boli i to bardzo ale ja się nie poddaje.. Kręce dalej ile wlezie... :P A ciężym kółkiem się kręci o wiele łatwiej a przynosi o wiele większe efekty, bo niedość że pracują bioderka to też masuję się talia... :)) Ćwiczcie dziewczyny, boska sprawa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tija01
Znalazłam sposób na siniaki!!!! owijam biodra pasem neoprenowym i jest efekt! Dodatkowo przy ćwiczeniach powstaje sauna, mięśnie bolą ale nowe siniaki się nie pojawiają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×