Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bl

hula hop z masażem

Polecane posty

a co możecie powiedzieć o hula hop z masażem ? on ma takie wypuski w środku które masują ? na allegro zauważyłam kosztuje od 35 zł nawet do 85 zł czy to jest wogóle warte takiej ceny? czy to kolejne naciąganie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wyśmienite! ;D Tak, ma takie kuleczki anionowe ;) Ja kupilam za 35 zl (i oczywiscie przesylka) Juz po tygodniu czulam sie szczpulejsza! Wart jest kazdej ceny ^^ Ja krece codziennie po 30 min ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ccekin bardzo dziękuję za odpowiedz ja wcześniej skakałałam na skakance - ale raz przesdziłam i nadwyrężyłam kostkę :( i już za długo nie mogę skakać od września chodzę na Fat Burning 1x w tyg. i TBC połączony z pilatesem również 1 x w tyg. i chciałam zacząć hula hop w czerwcu 2009 biorę ślub i chciałabym wyglądać olśniewająco a napewno chciałąbym mieć jedrne ciało, zlikwidować te roznące boczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno Ci się uda;) W końcu ćwiczenia FB nie pójdą na marne;) Kółko jeszcze raz polecam i co najważniejsze nie zniechęcaj się po pierwszym kręceniu.. ;) Boli jak cholera ale to chyba dobry sposób na boczki:> Osobiście coraz bardziej przyzwyczajam się do tego masażu i już prawie mi nie obija kości. Sporą zaletą jest to że możesz to kółko porozkładać na części i zmieści się w nie dużym pudełku kartonowym więc hula możesz zabrać nawet na wakacje. Moje koło kosztowało 60zł, mogę polecić Ci tą samą aukcje;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ja też kiedyś swego czasu kręciłam hulahop, a nawet 2ma na raz, zeby było lepsze obciążenie, efekty miałam zadowalające(potem mi ktoś ukradł, bo zostawiłam na chwilę na podwórku osiedlowym:O ), ale ten wynalazek z masażem to powiem że mnie zaintrygował.....:) Zajrzę tutaj za 2 tygodnie, jeśli wasze efekty będą piorunujące, to zamawiam!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, na pewno jest lepszy od zwykłego hula hopu ;D Życze wam wytrwalosci, ide krecic ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączuszek84 jak tylko już będziesz je miała koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdvdfbfgh
Osobiscie nie mam , ale wydaje mi sie ze jest to forma masażu izometrycznego ktory jest stosowany w celu zwiekszenia tkanki miesniowej, kręcąc hulahopem napinamy brzuch i dodatkowo wypustki masuja nam brzuch, wg mnie warto sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahehi
kupiłam już i we wtorek wypróbowałam, w efekcie mam straszne siniaki na boczkach :( wczoraj dałam sobie spokój, bo trochę się tym przestraszyłam, ale może po prostu mam taką wrażliwą skórę... niech mnie ktoś pocieszy, że to można wyrobić i już potem się nie będą robiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny.ab
też mam siniaki :) ale po zwykłym hula też miałam obolałe boczki, wiec sie ciesze, bo wtedy zadziałało... teraz mam nadzieje też podziała :) różnica dość duża pomiędzy tym z ryżem a tym z kulkami :) w końcu to ponad 1,5 kg :) też muszę dać sobie trochę odpocząć, bo jak na razie minął 1 dzień i jeszcze czuje ból ... jak tylko minie, dalej będę hulać :) pozdrawiam i dajcie znać jak Wam idzie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam hula hop od zeszłego piątku, zapłaciłam 70 zł. Na początku bolało jak cholera, siniaki wyskoczyły mi okrutne. Kręcę już tydzień przez 25-30 min, na brzuchu i na biodrach (strefę intymną wypycham grubymi skarpetkami:P bo strasznie się obija i boli:O ale sposób jest fenomenalny i niezawodny:!! ) Muszę przyznać że mam smuklejszą talię, mimo że troche przytyłam( w końcu były mikołajki i cały tydzień opycham się słodyczmi:( ) Myślę że do sylwestra będzie suuuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahehi
na początku robiły mi sie straszne siniaki, ale skóra jakoś przywykła i mimo intensywnych ćwiczeń już mi znikają :) ćwicze codziennie po 30min, czasem z przerwami, ale normę wyrabiam w ciągu dnia :) postanowiłam, że co tydzień będę mierzyła sobie talię i obserwowała rezultaty :) dziewczyny, nie zrazajcie sie na początku, bo rzeczywiscie jest ciężko, ale jak się człowiek wprawi to nie można spokojnie pójść spać, bo czegoś brakuje - obolałego brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Bardzo chcę zrzucić swoje zbędne cm z talii i bioder i pomyślałam że hula hop może sobie z tym poradzić. niestety nie mogę codziennie kręcić, bo w grę wchodzą tylko wieczory, a ja pracuję w trybie zmianowym i część wieczorów odpada. nauczyłam się kręcić w obie strony zwykłym dużym kołem, do którego nalałam trochę wody ( z ryżrm w środku i innymi sybkimi produktami sobie nie radziłam ) zastanawiam się nad kupnem koła z kulkami, ale tego tańszego : http://www.allegro.pl/item660611179_kolo_hul a_hoop_hop_z_masazem_baw_sie_chudnij_lato.html czy ma któraś z was może to tańsze koło? na chwilę obecną nie mogę sobie pozwolić na to czarne, choć bardzo bym chciała.... jakie są wasze opinie o tych tańszych kołach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylanka
ja mam zwylke hula hop takie za 4 zł :) wsypalam do niego kulki olowiane (do kupienia w sklepie ) i jest ciezkie ale masuje dodatkowo sie szczotka przeciw cellulitowi , sadzicie ze efekty beda? tak wymyslilam sobie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się tego nie dowiesz... ja narazie postanowiłam się wstrzymać i doleję więcej wody do mojego koła, tylko muszę kupić taśmę do sklejenia koła, a ciągle zapominam ;) myślę że jak będzie cięższe, to będzie lepiej masować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenus
witam. Klauduska5396 ja dzis kupiłam hula hop anion1 http://www.allegro.pl/item669106161_hula_hop_hoop_anion_1_najtaniej_odchudzanie_masaz.html bo to ktore ty upatrzylas ma wciskane te kuleczki masujace i wydaje mi sie ze przy dluzszym kreceniu i przy nacisku one moga po pewnym czase zaczac sie luzowa i wypadac wiec wzielam takie na stale zeby nie bylo jakiegos problemu!! od dzis zaczynam cwiczyc pokrecilam juz przez pare minut i faktycznie boli ale spodziewalam sie tego i nie zniecheci mnie to wiec ide krecic dalej a wieczorem dam swojemu facetowi do pokrecenia bo chcial zobaczyc to cudo :) za jakis czas napisze czy sa efekty i czy oplacalo sie kupic to HH czy to byly wywalone pieniadze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduska5396
Do Nenus. Zakupilam to kolo i mam nadzieje ze nie bedzie sie luzowac... odezwe sie jeszcze jak tam efekty;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera//
tak się napaliłam na to koło, ale...trochę zniechęciłyście mnie tymi siniakami:p boję się! :D ja nie chcę siniaków😭 a jakbym sobie kupiła takie zwykłe koło, po którym nie będę mieć poobijanych boków ;), będą po nim jakieś widoczne rezultaty (w postaci utraconych cm) w ogóle? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenus
Do vera// ja wczoraj krecilam pierwszy raz ok 20 min :) i nie mam siniakow troszke mnie boczki bola ale to przy nacisnieciu a tak to nic!!!!! :) wydaje mi sie ze to zalerzy od organizmu czy zrobia sie siniaki czy nie !!!! :/ pozdrawiam trzymam kciuki za jak najleprze efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od poniedziałku kręcę, boki posiniaczone, ale skubaństwo nieźle męczy :D Najgorzej zacząć, bo boli, potem idzie lepiej :) No i potem \'zagoić\' siniory hyhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduska5396
Dziś albo jutro powinno przyjśc moje kółko z allegro...napiszę o efektach za jakis tydzien ;] pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduska5396
Właśnie przyszło hula hop z allegro...jest świetne...pierwszy raz kręciłam 30 min bez problemu pierwszy raz od 7 lat ;] ALE BOLI BRZUSZEK...to chyba oznacza ,że działa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika monika
Witam! Ja juz kręce hula hop od 2 miesiecy . Najpierw po 30 minut ale nie polecam bo bylam cala pośniaczona. Teraz tylko 10-15 minut ale codziennie. Efekty sa takie: mam pięknie wyrzeźbione nogi i nie mam opony wokół brzucha. Oczywiscie nie bede ukrywac ze do tego ograniczylam jedzenie bo wiadomo ze bez małej diety to nic nie pomoże. Raczej polecam hula hop - za swoje dalam 50 zł razem z wysylka na allegro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, moje kółko się rozłącza ( segmenty się od siebie odczepiają) i chyba złożę reklamację, bo nawet 5 min nie mogę nim pokręcić :( a wcale nie było takie tanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduska5396
To koło jest cudem...Nie mogłam przez pewien okres czasu kręcic ...Tak ogółem to zakreciłam 4/5 razy po pół godziny dziennie...Jadłam normalnie i nawet jadłam dośc dużo słodyczy... Miara dawna: talia:71 biodra:83 pupa:86 Miara teraźniejsza: talia:67 biodra:80 pupa:82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduska5396
W ciagu dnia znowu 1 cm ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×