Odpowiedz na ten temat

Jak ćwiczyć w domu?

• gość 2017.09.07 [11:33]
    Dużo zakupów do swojej siłowni w piwnicy zrobiłem na stronie www.k-sport.com.pl , mają dobrej jakości rzeczy swojej marki K Sport, ale też Bushido jeśli ktoś by potrzebował kamizelki z obciążeniem czy worka bokserskiego.
  • gość 2017.09.22 [12:00]
    Jak urządzałem swoją siłownię w piwnicy na początku tego roku to głównie bazowałem na sprzęcie ze stronywww.k-sport.com.pl . Mam oczywiście stojaki, ławeczkę do wyciskania, sztangę, talerze i tak samo sobie rękawice i worek Bushido kupowałem tutaj, ponoć te Bushido są najlepsze, najgrubsze i trudno jest uszkodzić taki wór.
  • Mulrzyk 2017.09.24 [11:33]
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Pokaż na co Cię stać i wejdź nawww.igortreneronline.pl !
  • gość 2017.09.26 [21:42]
    Ważne aby ćwiczyć r e g u l a r n i e ! To podstawa usmiech.gif Dzięki temu uzyskamy fajne efekty. A w jakim czasie to juz zależy od was. Poczytajcie sobie więcej tez o suplementacji na http://www.elitesportfood.pl/ - coś co dobrze wiedzieć oczko.gif
  • gość 2017.09.28 [14:54]
    Proponuję bieżnie bo da się ją fajnie złożyć i schować do szafy, na avans.pl są takie nie drogo sprzęty, naczytałem się że żeby schudnąć wystarczy jadać regularnie 5 posiłków i ćwiczyć, więc to żadna filozofia
  • gość 2017.09.28 [15:27]
    na avansie to sobie możesz telewizor kupić a nie bieznie... buauahahahah chyab zabawkowa
  • areksocha 2017.10.03 [14:23]
    W mojej siłowni dużo sprzętu stoi od K Sport – http://k-sport.com.pl , szczególnie lubię ich drążki są w bardzo fajny, przemyślany sposób zaprojektowane, przez co można na nich każde ćwiczenie wykonać.
  • arletka894 2017.11.08 [11:24]
    Cześć kochane !
    Moim zdaniem jak się chce to można połączyć ćwiczenia z codziennym życiem. Ja od pół roku ćwicze w domu 3-4 razy w tygodniu. Są to różne ćwiczenia, na brzuch, na uda, pośladki usmiech.gif efekty są super. Może nie wyglądam jeszcze jak modelka ale widzę ogromną pooprawę. Ważne też aby stosować dietę odpowiednią dla naszego roganizmu. Najlepiej ułożoną przez kogoś kto się na ym zna. Ja stosuje również suplementy diety od jakiś 4 tygodni. Moim zdaniem super sprawa. Polecam zajrzeć tutaj : https://www.skoknawage.pl/african-mango/
    można przeczytać wszystkie informacje dotyczce tego produkty jak i zamówić.
    Pozdrowienia !
  • gość 2017.11.10 [16:06]
    Polecam zajrzeć nawww.igortreneronline.pl. Trener i dietetyk dostępny z każdego miejsca na świecie usmiech.gif
  • gość 2017.11.10 [22:21]
    Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych nawww.igortreneronline.pl !
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź teraz na stronę:www.igortreneronline.pl
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź teraz na stronę:www.igortreneronline.pl
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych nawww.igortreneronline.pl !
  • gość 2017.11.12 [22:16]
    Dziewczyny,
    używałyście kiedyś czegoś takiego do masażu https://adkosmetyki.pl/images/kosmetyk/0-1000 /Masazer-antycelulitowy_%5B800%5D_1200.jpg?
    Ćwiczę co drugi dzień po 2 h, nie jem praktycznie pieczywa, mleka nie piję, a cellulit jak był tak i jest smutas.gif
    Nie ukrywam, że jestem odrobinę załamana.
  • elfik10 2017.11.15 [13:39]
    ja się zmotywowałam tym że po prsotu kupiłam sobie potrzebny sprzęt, odpowiednią odzież i ćwiczę w domu i czasami nawet wychodzę pobiegać na to zimno
  • Fitness Security 2017.11.15 [19:48]
    Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody!
    PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę!
  • gość 2017.12.08 [14:23]
    Profesjonalne urządzenia pod siłownie ma K-Sport. Ja sobie w tamtym roku stworzyłem miejsce do treningu w garażu i powiem że mogę podziałać całkiem konkretnie, dużo wyposażenie od normalnego klubu mi nie odbiega. K Sport ma swój sklep na k-sport.com.pl, zwłaszcza drążki mają genialne, trzymają mocno, można trenować w różnych kombinacjach.
  • gość 2017.12.12 [16:08]
    Lubię kupować na stronie http://k-sport.com.pl , mają ofertę od A do Z, od rękawic, przez worki, po drążki, poręcze, ławeczki, także czy ktoś chce bardziej kulturystyczne potrenować, czy bardziej sztuki walki, mma to znajdzie coś dla siebie. Ja łączę jedno i drugie, pracuję nad sylwetkę ale też lubię trochę poboksować – relaksuje mnie to.
  • izkass 2017.12.16 [13:57]
    Zapraszam na stronęwww.igortreneronline.pl w celu ustalenia treningu, można teraz wygrać 10 tysięcy złotych! Zapraszam
  • Justin_Rose 2017.12.17 [01:30]
    Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę?
    Chcesz spalić zbędny tłuszcz?
    Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie?
    Chcesz stać się prawdziwą bestią?
    Chcesz stać się sławny i bogaty?
    Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie?
    Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz…
    Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!!
    Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody!
    PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę!
    PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę!
  • gość 2017.12.17 [07:01]
    Ja ćwiczę w domu. Korzystam z filmików na YT. Jest mnóstwo świetnych filmików. Bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie.
    Ja sama łącze: rozgrzewka, trochę ćwiczeń siłowych i rozciąganie. Rózie trenerki żeby się nie znudzić. Jak nie mam nastroju to tylko potańczę albo pójdę na spacer. Ważne żeby się ruszać. Jak jest ciepło to rower i siłownie zewnętrzne. Nie wydaję majątku na strój i sprzęt do ćwiczeń, nie stać mnie na to, mam ważniejsze wydatki.
  • otulona_snem 2017.12.17 [07:02]
    skutecznie
    Ciekawość zabiła kota-satysfakcja go wskrzesiła.
  • Marikkaaa 2018.01.11 [11:38]
    Dietka plus platforma Power Borad 2.1 i kilogramy lecą jak szalone. Supeeeer sprawa. Naprawdę warto polecam!
  • Rewitka1 wczoraj [10:30]
    Najważniejsze to wybrać dobry sprzęt, na którym ćwiczenia naprawdę będą przynosiły efekt. Sprawdź k - sport: https://www.k-sport.com.pl , ja mam ich produkty i są naprawdę świetne usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...