Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kok12

jak dawkować odżywkę bialkową?

Polecane posty

Gość kok12

Zaczynam ćwiczenia w klubie, bo chcialabym zwiększyć swoją masę mięśniową, w tym celu też kupiłam odżywkę bialkową. Nie wiem jednak, czy stosować tak jak jest napisane na opakowaniu, bo ja chcialabym tylko trochę zwiększyć mięśnie, bo jestem bardzo drobna i szczupla. Czy tylko po treningu wystarczy, aby uzyskać efekt? I ile gram powinnam jeść? jeśli ma to znaczenie, podaję moją wagę i wzrost: 47 kg, 162 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kok12
odświerzam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przy Twojej wadze to raczej bialkowo-weglowodanowa bierz zeby zbudowac mase potrzeba ciezarow do ciezarow potrzebna sila sile masz po weglowodanach i zbudujesz cos tam dzieki bialku pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no i bialko najlepiej przed snem wziac miesnie rosna podczas snu a weglowodany jakas godzine przed treningiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi8888
nnnnnnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujaca
no wlasnie ja tez od dzisiaj zaczynam z odzywka bialkowa niby mam ja brac po treningu ale bede brala przed i po i do tego przed treningiem 2 kaps. l-carnityny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michałq
sama białkowa nie nadaje się na przyrost masy. prędzej na odchudzanie musi być białkowo-węglowodanowa. ewentualnie uzupełniaj braki pisiłkami. stosuje się w zależności od rodzaju białka zawartego w odżywce wolno wchłaniane/szybko wchłaniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treniujaca
Ja mam ta F 90 w tym jest miedzy innymi Protein 71,4 g i weglowodany cukru 6,4 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treniujaca
Podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważajcie na odżywki
Jesli już bierzecie to pilnujecie się - ostatnoi dużo mówi sie, że odżywki są zbyt przetworzone i pasą. Ja brałam nawet wysokobiałkową , a i tak trochę przybyło mi w pasie. jedyne co polecam to BCAA i siplementy, a nie odżywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dieta odpowiednia jest
?? Bo podstawa to dieta i trening, odżywka to wspomaganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jnknl
dawkowanie jakie powinnas zarzywac, masz wypisane na opakowaniu, ja osobiście brałam mniejsza ilosc niz jest to zalecane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treniujaca
i jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kok12
ostatecznie kupilam sobie odzywkę węglowodanowo - bialkową i biorę ją tylko przed i po treningu; dawkuję połowę tego, co jest napisane na opakowniu, bo taka duża dawką jest raczej dla mżężczyzn co to jest BCAA? jakie suplementy diety są wskazane przy czwiczeniach w siłowni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×