Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boskie ciało

Jak długo pracowałyście na figurę z której jesteście maksymalnie zadowolone?

Polecane posty

Gość Boskie ciało

Ja osiągnełam to co chciałam po ok. 8 miesiącach codziennych ćwiczeń. Nadal ćwiczę dzień w dzień, sprawia mi to frajdę, a z jaką przyjemnością patrzę w lustro na moje delikatnie umięśnione ciało :) Aha, to nie było odchudzanie tylko rzeźbienie ciała. Przytyłam nawet z kilogram ale to mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskaeskaeska
a jakie masz teraz wymiarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boskie ciało
91 67 93 Ale to nie jest dla mnie najważniejsze, tak samo jak waga, bo mam dosyć ciężkie kości, ważne jest to że świetnie czuję się we własnej skórze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana***********
prosze napisz co cwiczylas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana***********
tez mialam super cialo przed wakacjami, cwiczylam codziennie po 2h, ale wytjechalam do pracy na kuchnie i przytylam i teraz to juz nie moge sie zmobilizowac do kolejnej walki o piekne cialo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boskie ciało
Mam 170 cm, 59 kg. Podnoszę ciężarki, ćwiczę składy, robię brzuszki, podnoszę na zmianę nogi leżąc na boku, wykonuję ćwiczenia na pośladki i wewnętrzną partię ud, dużo tańczę, skaczę :) Chodzę na spacerki. Przed wakacjami chodziłam też raz lub dwa razy w tygodniu na aerobik. To wystarcza :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierniczę
podziwiam Cię, bo ja jestem leniwiec, tez bym chciała miec tyle zapału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierniczę
mam identico wymiary, ale niestety przydałoby się popracowac nad jędronoscią i lekko wyszczuplic uda, podnieśc pośladki.....hmmmm mam 53 w najgrubszym miejscu uda, nie jest źle, gorzej z sadełkiem nad kolanem, tam prawie 40 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boskie ciało
Ja w najgrubszym miejscu mam tyle samo co Ty :) Chudych nóg nigdy nie będę miała, bo mam taką budowę :) Ale są całkiem zgrabne i umięśnione, nic się nie trzęsie i takie tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
..by miec ładne ciałko, trzeba cały czas cwiczyc- i nie ma wypros...to ciagla walka. Nie da sie raz dojsc do super sylwetki, a ptoem juz nic nie robic-tak pieknie to nie jest. A niektórzy mysle, ze to takie łatwe, czasami jest to denerwujaace, jak łatwo komentuje sie innych. Ładna sylwetka to naprawde ciezka praca nad sobą, i albo ci sie chce i cwiczysz albo po jakims czasie wygladasz jak wygladzasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boskie ciało
Nie pije jajek... A wody nie wiem ile pije, ogolnie spozywam sporo plynow w ciagu dnia, sa to soki i woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×