Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak mam schudnąć?

Polecane posty

Gość gość

Pomocy! Może będziecie się śmiać, lub nie wezimiecie mnie poważnie ale spróbuje. Mam 12 lat, 156 cm wzrostu i... No cóż ... Ważę 63 kg... Nie wiem już co mam robić. Próbowałam już Chodakowską i Mel B ale to nie dla mnie. Pomocy! Macie jakieś sposoby żeby schudnąć? A wy jak zrzuciłyście zbędne kilogramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje już 3 środek. Dopiero pierwszy który działa. To tabletki Slimcea. 3 tygodnie i zanotowałam że schudłam już 3kg. Myśle że będzie coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz wyjatkowe swinstwo!!! Rozumiem ze wszedzie sie wcinacie ze swoja namolna reklama ale zeby wciskac to swinstwo dziecku??!!! Jak wam nie wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij od wizyty u lekarza i podstawowych badań, w tym tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim jest po prostu idealny, ja nigdy nie brałąm tego typu rzeczy i zawsze wydawało mi się to głupie ale jak zobaczyłam efekty u siostry to się skusiłam.I w moim przypadku tabletki zadziałały schudłam trochę mniej niż siora ale też zaczynałam z mniejszą nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukałam odpowiedniego rozwiązania dla mnie. zawsze miałam mega problemy z odchudzaniem a mój organizm niestety zawsze odkładał (słaba przemiana). Trafiłam na Foreversli . Odmieniły mi życie muszę przyznać. Zmieniły moją przemianę, poprawiły w znacznym stopniu. Kilogramy zaczeły bardzo przez to spadać. Schudłam 12kg a wcześniej jak schudłam 2kg to był sukces.. na prawdę bardzo polecam Foreverslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie trafiłam tutaj bo, mam bardzo podobny problem do autorki. Mam dwadzieścia lat, około 170 cm wzrostu i 78 kg. W ciągu ostatnich 6 miesięcy przytyłam 15 kilogramów. Moim zdaniem to wszystko przez papierosy, rzuciłam po 7 latach palenia. To już 8 miesiąc bez papierosa, ale przez to wszystko przytyłam. Już kilka razy zabierałam się za odchudzanie, lecz po paru dniach wszystko wracało starych nawyków. Ostatnio zaczęłam chodzić na basen, ale potrzebuje jakiejś konkretnej diety. Powinnam pójść do dietetyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
środki na odchudzanie to zawsze był dla mnie temat do którego podchodziłam z niedowierzaniem, bardzo sceptycznie. W momencie jak z koleżanką rozmawiałam na temat jej diety oraz jej sposobów na zrzucenie wagi wspomniała mi o tabletkach Slimcea. Dopytałam ją dokładnie na jakiej zasadzie działają i czy faktycznie to one dają jej takie efekty. Potwierdziła więc zamówiłam i sama sprawdziłam. Faktycznie tabletki Slimcea powodują spory spadek wagi. Schudłam ponad 10kg w niespełna 3 miesieczną kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę Ci polecić żebyś jadła dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele. Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet jak stara się zdrowo odżywiać. Też tak miałam. Dopiero jak pozbędziesz się hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone warzywa, dlatego jedź ich dużo, właściwie tyle ile się da, nie ma limitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis013
Oj powiem Ci,że każdy inaczej Ci będzie doradzał;) Ja np. odchudzałam się wraz z suplementacją African Mango http://szczupla-kobieta.pl plus regularne posiłki i ćwiczenia może nie jakieś ciężkie ale na macie przez 30min i schudłam 30kg w 4 miesiące! ale zanim doszłam do tego,że to może mi pomóc testowałam wiele rozwiązań;) ale żadne nie pomogło jak to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na mój kanał na yt https://youtu.be/qBiN5qOZYLk . Jest też filmik na małą mobilizacje ! Możesz dać suba żeby nic Cie nie ominęło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 14 lat, 168cm i 45kg. Jem bardzo dużo i praktycznie w ogóle nie ćwiczę. W takim wieku wszystko zależy od metabolizmu. Możesz poszukać czegoś na ten temat, wtedy będzie ci o wiele łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2211
Dieta + trening ! Inaczej tego nie osiągniesz :( Niestety takie są realia, że musi to ze sobą iść w parze. Ja korzystam z Power Board 2.1 i najpierw krótki trening i padałam na twarz. Teraz ćwiczę zarówno bez jak i z ciężarkami. Solidna wykonana platforma spełnia swoją rolę i jest super. Kilogramy lecą tak, jak powinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno jesteś jeszcze młoda, popracuj nad dietą i nie bierz żadnych wspomagaczy na odchudzanie! Świnie jedne, jak można dziecku wciskać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam Slimunox.Do gustu przypadł mi jego skład.Podoba mi się to że w jego składzie są tylko naturalne składniki.Mimo tego że nie ma w nim chemii tabletki działają Już udało mi się na nich schudnąć 6 kg.Oby tak dalej to do lata zrzucę całą nadwagę.Po za tym zamierzam jeszcze rzucić palenie mam nadzieję żę uda mi się zrobić te dwie rzeczy jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aswe34
Zawsze polecam oryginalne http://nplink.net/xbtMEpgw zrzuciłam 12 kg i 6 cm w udach!!! od pół roku brak efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najskuteczniejszą metodą okazało się zastosowanie Foreverslimu w trakcie diety.Bardzo przyspieszył przemianę materii do tego prawie wcale nie miałam ochoty na słodycze ani kiepskie jedzenia.Pomógł bardzo zmienić moje złe nawyki żywieniowe.Schudłam sporo a o efekcie jo-jo nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze od producenta jakie stosowałam dotychczas https://africanmangosklep.pl, w miesiąc pozbyłam się sporej nadwagi jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox działa, mogę nawet powiedzieć, że efekty u mnie były powyżej oczekiwań, bo zleciała cała nadwaga. Co najlepsze - po diecie nie wrócił mi ani jeden kilogram, dużo przyzwyczajeń zostawiłam sobie na stałe. Nie sądziłam, że kiedykolwiek będzie tak, że wrocę do wagi z młodości, a właśnie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza89

Jak? Odwieczne pytanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja

Slimunox był pierwszym suplementem jaki zaczęłam stosować i okazał się on od razu skuteczny, więc jestem jak najbardziej za, natomiast ciężko odnosić mi się do innych suplementów bo nie miałam z nimi styczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZarazWracam

Ruch i ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadzie

Ja nie mogę schudnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dina

Adipex RS - Honorata - 578554347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amxnd

Zdrowe odrzywuanie i ruch żadnych adipexow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u77

oj tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asada

Tak samo muszę schudnać ale biorę to na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darioszu

do odchudzania trzeba się przygotować mentalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×