Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GASDGD

JAK MIEC TAKA FIGURE? BIEGANIE? MNIEJ WIECIEJ, POWIEDZCIE!

Polecane posty

Gość GASDGD
WIEM ZE WIEKSZOŚC to photoshop, ale wiem ze taka figure naprawde mozna miec. mniej wiecej wile czasu mozna ją zdobyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerób zdjęcie w photoshopie.... a poważnie to wszystko zależy od genetyki, chyba że jesteś drobna i w miare szczupła ale sie \"zapuściłaś\" w tedy dieta i ćwiczenia uczynią cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GASDGD
ale chodziło o dokładne cwiczenia zebyscie podali lub sport>!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstaw swoje zdjęcia najpierw żeby można było stwierdzić, czy w ogóle masz szanse :P a na serio - nie ma konkretnego sportu czy ćwiczeń. trzeba pracować nad całym ciałem, szczególnie nad partiami które wymagają więszej uwagi jesli takowe masz i nie zaniedbywać się ogólnie rzecz biorąc - nie da się wypracować danej figury jeśli nei ma się takich predyspozycji genetycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siłówka
No mam nadzieję, że to fotoszop. Bo ładne to to nie jest, skóra i kości, zero mięśni, łapki jak zapałki. Wygląda jak wcielenie Barbie (zazanaczam, ze nic do niej nie mam, przeciwnie, w Desperate H. bardzo ją lubię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi predyspozycjami genetycznymi to coś jest, bo mam koleżankę, 1,5m w kapeluszu, i ma bardzo podobną figurkę, mimo że nie ćwiczy jakoś specjalnie dużo. A ja mimo że wyższa i choćbym się naćwiczyła jak dziki osioł, i tak nie będę tak wyglądać, bo mam inną budowę: mały i płaski tyłek, szeroka talia, umięśniony brzuch, i wyrzeźbione ramiona - to nie jest kobieca figura:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym nie czarujmy się: po pierwsze fotoshop, a poza tym osobisty trener, kucharz i dietetyk, plus zabiegi w najlepszych spa - czyli coś na co większość z nas tutaj nie będzie nigdy stać:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjgjg
kazdy jest inny. jednemu pewne cwiczenia pomagaja inenemu mniej i musi praciowac dluzej a jeszcze innemu w ogole nie pomoga... sama musisz znalezc te odpowiednie dla siebie...alebo poprostu idz i pogadaj z jakims trenerem... powiedz mu aby znalazl cwiczenia specjalnie dla ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help her
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 175/60
ona nie ma takich piersi:) ma mniejsze. figura ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×