Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Neciorek

Jak poprawić wygląd?

Polecane posty

Gość Neciorek

Czesć:) Mam ogromną prośbę do Was Kochane Dziewczyny. Mój problem polega na tym, że mam 165 wzrostu i ważę 56 kg. Według BMI moja waga jest prawidłowa ale ja jestem niezadowolona ze swojego wyglądu. Chciałabym coś zrobić obwód ud, podnieść pośladki oraz biust. Co do biustu to używam kremów ujędrniających jednak efekty nie są w pełni zadowalające. Proszę pomóżcie i doradzci co należy robić by ogólnie wyszczuplić sylwetkę ze szczególnym uwzględnieniem dolnych partii ciała:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczemamusia
jeżeli chcesz podnieść biust to proponuję zagłebić się w dziedzinie staników i sprawdzić czy napewno masz odpowiedni rozmiar stanika (jak podasz wymiary pod biustem ciasno na wydechu i w biuście normalnie mierzone to Ci podam w jakich rozmiarach masz próbować) i odpowiedni fason stanika, z odpowiednimi fiszbinami itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczemamusia
a na dolne partie ciała to oczywiście ćwiczenia, może jakiś aerobic?? orbitrek? i inne ćwiczenia? tylko pamiętaj, żeby ćwicząc utrzymywać odpowiedni tętno (poczytaj sobei o tym), bo przy niektórym tętnie spala się tłuszcz, a przy innym np już tylko wyrabia się kondycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neciorek
No właśnie. Przez pewien okres czasu skakałam na skakance po 30 min dziennie. No i z tego powodu teraz mam ogromne łydki. Ale ogólnie zrzuciłam troszkę sadełka tylko, że teraz mam przerwę, ponieważ nie chcę przemęczać kręgosłupa. do szczemamusia: co sądzisz o skakance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczemamusia
Ja na skakance nie skakałam, ale również słyszałam że może to rozbudować łydki... z tego co wiem, to na nogi lepsze jest chodzenie po schodach, ale nei takie że np mieszkasz na 5 piętrze i wchodzisz po schodach zamiast jeździć windą, ale nalezy wejść na 10 piętro, potem zejść i powtórzyć to z rzędu kilka razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neciorek
uhm...:( już sama nie wiem co robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczemamusia
a znasz takie ćwiczenia 8minute????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczemamusia
poza tym, jeśli chcesz coś schudnąć (bo nie określiłaś się jeśli o to chodzi) wypadałoby zadbać o swoją dietę, co nie onzacza katować sie i mało co jeść, ale łączyć odpowiednio posiłki, unikać produktów które powodują odkładanie się tłuszczyku i jeść o odpowiednich porach tak samo z ćwiczeniami, żeby odstępy między posiłkiem(przed ćwiczeniami i po ćwiczeniach) były odpowiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neciorek
szczemamusiu zainteresowałaś mnie tymi 8 min ćwiczeniami. Co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neciorek
jeżeli chodzi o dietę to właśnie według mnie pewnego czasu było nic nie jeść- schudniesz. Ale nie wyszło mi to na dobre. Rozstrój organizmu, brak miesiączki, horendalny efekt jojo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neciorek
Schudnąć- hmmm... Wiesz ja tego nie pojmuję jako utraty na wadze. Ja chcę to zobaczyć po lużnych ubraniach i mniejszych cm w talii i udach, bo na łydki to tylko streching i jogging...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczemamusia
takie nic nie jedzenie nie jest dobre... dieta nie musi oznaczać zmniejszania ilości posiłków czy też niejedzenie bardzo wielu rzeczy ale umiejętne łączenie posiłków i zamiana pewnych rzeczy które jemy na inne równie smaczne... co do tych ćwiczen można je znaleźć w internecie, są one na różne części ciała (ręce, nogi, brzuch, pośladki, rozciągające), na każdą partię ciała ćwiczenia trwają dokłądnie 8 minut i ćwiczy się tak codziennie, najlepiej o stałych porach chociaż z drugiej strony uważam, że to jednak krótki czas ćwiczenia :P ale znam kilka osób które sobie bardzo te ćwiczenia chwaliły, ja osobiście wolę aerobic (na nogi to najlepszy jest step)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczemamusia
a widzę że wspomniałaś o mniejszej ilości cm w talii, mam dla Ciebie idealne wyjście - hula hop :) tylko kup sobie odpowiednie, nie może być zbyt małe (czyli złe jest takie dla Ciebie) ani zbyt lekkie, bo wtedy nie będziesz umiała nim kręcić, pół godzinki dziennie i efekty są, sama niedługo zaczynam kręcić jak się tylko przeprowadzę bo teraz mam zbyt wąski pokój i moje hula hop się nie zmieścić między meblami jak kręcę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neciorek
Kurcze moje hula hop trzeba będzie odkurzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukoo
hej ... mój problem polega na grubych udach ,brzuchu i łytkach . Nie chce być jakaś napakowana czy coś tylko poprostu szczupła może na to mi poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożydar86 KMN
Nie spoglądaj w lustro za często i to wysatczy na twoj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do piersi to także polecam zainwestować w dobry stanik :) na uda i pośladki - ćwiczenia i ćwiczenia, dieta sama nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o pośladki to wystarczy kilka razy dziennie zrobić serię napinania i rozluźniania mięśni pośladków, można to robić wszędzie. efekt murowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×