Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lisinka

Jak pozbyć się paskudnych boczków???!!!!!

Polecane posty

Gość lisinka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glifcia
sama mam ten sam problem :( a Ty ile ważysz i jaki wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisinka
174 wzrostu i 71 kg wagi...figurę mam nawet ok tylko biodra i te nieszczęsne boczki, żadnej bardziej obcisłej bluzki nie można włożyć bo wszystko się odznacza..ćwiczę ale narazie efektów nie widać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glifcia
masz identyczny wzrost jak ja tylko ja mam okolo 60 kg i wiesz co ostatnio od jakiegos czasu cwicze brzuszki ,ale na zmiane skretoskłony i nawet zauwazylam efekty ,ze troszq opadly boczki...ale figura nadal beznadziejna jak na wyjscie na basen ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest tak ciezko
na stonce wdziek.info.pl masz cwiczenia na talie osy,tak sie nazywaja to cwiczenia rowniez na boczki!!! Ja cwicze juz 3 tdzien i naprawde super efekty,ale trzeba byc systematyczna!!! To podstawa. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisinka
Glifcia to co ja mam powiedzieć, 10 kg więcej...łaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nio te boczki aby je...
A ja mam 172 i 73 kilo zywej wagi!!! bleee ale sie zapuscilam nic to trzeba zaczac cwiczyc i to koniecznie!!! bo inaczej bedzie zle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia588
Proponuję hula hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timeforcoffee
tez mam 174 cm wzrostu i chyba 60-70 kilo wagi .. i mam ogromny problem z boczkami i brzuchem :(:(:( niby móiwa ze ok wygladam, ale chce to zmienic.. macie jakąś radę? !!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole ole...
hula hop!! i tylko hula hop!! do tego jakies bruszki itd ale hula hop naprawde pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska83
hej ja mam 68 kilo i 168cm i urodzilam dwojke dzieci i tez mam zamiar stracic 10 kg i czytam to co piszecie i jestem w szoku ze hula hop daje takie efekty chyba se kupie a co myslicie o skakance ja mam te same problemy co wy nie martwcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllla
Ja słyszałam ostatnio, że bardzo dobrym sposobem jest najpierw posmarowanie sie balsamem ujędrniającym/ antycellulitowym a następnie owiniecie talii i brzucha zwykła folia do kanapek. Następnie wejść pod kołdrę i leżeć tak 30 min. Są naprawdę niesamowite efekty tak jak po saunie. ja ćwicząc na siłowni zakładam na biodra specjalny pas wyszczuplający i jak schodzę ze stepera czy z bieżni to pas jest cały mokry czyli wytapia się z niego tłuszczyk. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddd
albo woda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkaa27
na pewno woda :) ja mam 173 cm, 71kg a moje boczki i brzuszek wyglądają tak samo nawet przy wadze 65kg... do tyłka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×