Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coztymzrobić

Jak się tego pozbyć FOTO??????

Polecane posty

Gość coztymzrobić

Zaznaczam że nie będę czytać i odpowiadać na głupie komentarze i docinki. Jeśli ktoś może polecić mi ćwiczenia, zabiegi, sprzęt któy pomoże pozbyć mi się tego co na zdjęciu będę wdzięczna. Niestety to jest efekt zbyt szybkiego schudnięcia prawie 50kg i ciąży. Dzięki wszystkim za rady... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6d60f1ad44f7a7da.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jioeidjasodifsokjdf
jedz mniej, ćwicz i samo zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr psssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coztymzrobić
no właśnie nie chce zniknąć. Co do jedzenia to jem dziennie max: 800 kcal więc to chyba nie jest dużo!? i jeżdżę na rowerze stacjonarnym. Dochodzi do tego choroba tarczycy co troszkę spowalnia przemianę materii.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mógłbym Ci pomoc bo ma dobre serduszko ale to nie sa jakies żarty!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaa i liczeni kalorii to jest chore!!!!!!!!!!!!!!!!!! fatalny sposób na zrzucenie wagi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że to nie jest tylko luźna skóra, ale i tłuszczyk? Ja poleciłabym ograniczenie węgli, brzuszki, a także ćwiczenia na dolne partie mięśni brzucha: leżysz na np ławeczce na plecach, ręce wzdłuż ciała albo trzymają ławeczkę, i powoli unosisz nogi. WAŻNE, aby nie odrywać kręgosłupa od podłoża. Do tego smarowanie czymś ujędrniającym, jak najdłuższe te masowanko :) Unikanie ciepłych kąpieli. Tyle w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a poleciłabym ograniczenie węgli, brzuszki, a także ćwiczenia na dolne partie mięśni brzucha: leżysz na np ławeczce na plecach, ręce wzdłuż ciała albo trzymają ławeczkę, i powoli unosisz nogi. WAŻNE, aby nie odrywać kręgosłupa od podłoża. Do tego smarowanie czymś ujędrniającym, jak najdłuższe te masowanko Unikanie ciepłych kąpieli. Tyle w domu GOWNO POMOZE :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak tłuszczyk też jest. Jak pisałam wcześniej udało mi się już zrzucić prawie 50kg teraz po ciąży jeszcze zostało. W każdym razie chcę z tym coś zrobić, ZŁOTY jeśli naprawdę mógłbyś mi pomóc to proszę :) to nie są napewno żarty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netiaa
pomoc to moze tylko operacja plastyczna taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Operacja i tak jest nie unikniona ale chciałabym jeszcze z nią poczekać. Na razie posłucham rad mądrzejszych ode mnie i spróbuję jeszcze trochę ten balast sama zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kobieto miła 🌻 schudnąć jest bardzo prosto i łatwo tylko trzeba wiedzieć jak nalezy sie odchudzac zdrowo czyli chudnąc, pojędrniać skore i sie odmładzać. tutaj tego nie napisze bo sa wredni ludzie i bede dogadywać Mamusiu z brzuszkiem jeśli chcesz to podaj @ . Persymona 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sprawa sie ma tak owszem schudniesz jak nic i maksymalnie mozna pojedrnic skore ale moze byc tak ze cos bedzie wisiec przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam cos podobnego
a mam dopiero 21 lat ;( i niemam dzieci wazylam maksymalnie 60 kg a teraz 54 i mi tez tak wisza 2 walki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
moja siostra po ciazy i jej nic nie wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raviador@gazeta.pl to że będzie wisieć to wiem doskonale jednak im mniej tym lepiej. Niestety w walce z kg nie miałam dobrych doradców ani nikogo kto mógłby mi wskazać odpowiednią drogę. W każdym razie dzięki za wskazówki i czekam na @. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zloty, dawaj tutaj, ciekawa jestem Twojej metody. Ja bym polecila wpierniczac wiecej bialka (jajka, fasolka, chude mieso, ryby) i wybrac sie na silownie. Wiecej miesni spowoduje przyspieszenie przemiany materii, a to spowoduje chudniecie. Najlepiej laczyc kardio/aeroby i silownie. Idz do trenera i popros o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabolitos steridos
przytułilbym sie do takiego brzusia wycałował pomasował aach...... marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na pocieszenie
to ci powiem ze przynajmniej masz talie. wiele dziewczyn z tego forum marzy o jakiejkolwiek talii. przynajmniej jak zalozysz ladne ciuszki to mozesz schowac tluszczyk a podkreslic talie. wytrwalosci zycze. tez mi tak wisi brzuszek. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za pustak
buehehe widac co ta chemia ci zrobila z mozgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aga1506 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia________wodna
Złoty ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ileneczka 233
http://ssanie.pl/post43980.html#43980 polecam Pump It Up - The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry bardzo ładnie wytapia wszystko oczywiście trzeba zrobić wszystkie części po kolei na początku co drugi dzień a następnie codziennie .. nie poddawaj się i ćwicz do końca jak wysiadasz zrób minutową przerwę i puść to dalej ;) poza tym radze kupić zestaw witamin i jakiś spalacz :) Wraz z ćwiczeniami na pewno da efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lilia________wodna :P JA kocham Lily ❤️ JEST PIĘKNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy teraz
cos ci sie uda z tym zrobic,kiedy urodzilas? Ja w ciazy przytylam 30 kg,mam dobra skore ,wiec zadnych rozstepow ale zaraz po urodzeniu wg starej metody bandazowalam sobie brzuch,Teraz sa rozne cuda obciskajace,zaraz po porodzie skora jeszcze sie wchlonie,Ja nie mam zadnych problemow z brzuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia________wodna
Złoty dla Ciebie wszystkie sa piekne jak czegos chcesz.. ja wiem czego i nie dam sie tak pozbyc-robie nagonke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie wiem o Co CI chodzi?????? jestem bardzo spokojny i uczynny :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia________wodna
uczynny fakt wykorzystujesz jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ktoś nie miły :o to pomówienie i nie prawda jestem prawiczkiem-kawalerem :P :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×