Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
GosiaFit

Jak szybko i skutecznie Schudnąć

Polecane posty

Krótko, zwięzle I na temat: 18 tygodni = 18 kilo w dół . DZIEKUJE :) Ten poradnik jest naprawde super. Ps. Taka pyza się zrobilam I nie sądziłam, ze dam rade wrócić do jeszcze lepszej kondycji niz przed Kiedyś . Niemozliwe jest mozliwe! DZIEKUJE DZIEKUJE DZIEKUJE ;) Link do całego poradnika z którego korzystałam znajdziecie w nim sporo porad ;) Link- www.poradnik-ewychodakowskiej.jea.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spierrrdalaj spiiierdalaj spierrrdalaj spamerski pomiocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że dieta i ćwiczenia to podtawa, ale warto je także czymś wspomagać, ja osobiście do tego wybrałam Foreverslim, i nie żałujetego wyboru, przyniósł mi taki efekt jakiego się nie spodziewałam a tm bardziej nie uzyskałabym bez jego stosowania, schudłam 12 kilogramów w przeciągu 3 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOpti
Niestety bez ruchu i diety z żadnej diety nic nie będzie.Ale jeżeli już zdecydujemy się na odchudzanie to warto je wspomóc jakimś suplementem .Ja mogę polecić Foreverslim mi dzięki pomocy tego suplementu udało się schudnąc 14 kg. I szczerze muszę powiedzieć że odchudzanie wcale nie było takie straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze miałam dietę która było mi ciężko utrzymać. To już kwestii braku silnej woli. Jak stosuje Slimcea to jest zupełnie inaczej bo to suplement Slimcea blokuje głód i udaje mi się przejść przez każdą dietę i osiągnąć każdy możliwy rezultat w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mija prawie miesiąc odkąd biorę Foreverslim.Jestem lżejsza pełna energii i zmotywowana do dalszej walki z nadwagą.Tym razem mi się uda jestem tego pewna w 100%.Mam teraz jakieś porównanie wcześniej żaden suplement nie działał na mnie tak dobrze jak Foreverslim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOgi
Foreverslim to naprawdę tabletki godne polecenia.Aż trudno uwierzyć że tabletki mogą być aż tak skuteczne.U mnie stosowanie tych tabletek przyniosło spadek wagi o 16 kg.Dla mnie to bardzo duży sukces a jeszcze większym sukcesem jest to że nie wystąpił efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Foreverslim pomógł pozbyć się sporej nadwagi.Dzięki dobrze skomponowanemu składowi tych tabletek w trakcie brania nie ma napadów głodu ,nie miałam chęci sięgania po słodycze.Mam nadzieję że już więcej nie przytyję ale jakby coś takiego się zdarzyło to bez wahania sięgnę po te tabletki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja połowa kuracji i 7kg mniej. Dość prosto idzie. Myślałam że bedzie gorzej a slimcea faktycznie tak zmienia metabolizm o blokuje łaknienie że waga spada i motywuje nawet do dodatkowych ćwiczeń aby zwiększyć efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co dyskutować Foreverslim to naprawdę tabletki które pozwalają schudnąć i są bezpieczne dla zdrowia.Rzadko można na takie trafić.Bo większośc tabletek nie jest ani zarejestrowana ani nie wiadomo co jestw ich składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinie na temat tabletek na odchudzanie są różne a to z powodu tego że cześć nie działa a inne tak. Przekonałam się do tabletek slimcea a to dlatego że bardzo mi pomogły schudnąć. Bez nich wiele miesięcy walczyłam o spadek wagi, który nie przychodził na tyle by mnie motywowało to do dalszych działań. Slimcea dała mi spadek wago i 14kg przezpełny okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej kolezance udało sie schudnąć ponad 10 kg w 30 dni ;) Wystarczy trochę pracy i samozapracia! Podaje Link do całego poradnika z którego korzystała znajdziecie w nim sporo porad ;) Link- www.schudnijznami.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nikogo nie będę namawiała aby stosowała Foreverslim.Ale według mnie są to na razie najbardziej skuteczne tabletki na rynkU.Jeszcze nigdy nie udało mi się schudnąc 13 kg w trzy miesiące.Żadna dieta nie daje takich efektów.Może inaczej pewnie daje ale trwa to zdecydowanie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynym bezpiecznym środkiem wspomagającym odchudzanie jaki mogę polecić to Foreverslim.Na tych tabletkach można schudnąć sporo przy niewielkim wysiłku i nie poświęcając zbyt dużo czasu.Do tego ma się pewność żę tabletki są bezpieczne dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam diete która zakładała rezygnowanie z weglowodanów po godzinie 16. Kolacja też bardzo skromna, same białka praktycznie. Zrezygnowałam z fast foodów. Chipsów itd. Do tego suplement Slimcea i ładnie schudłam. Bodajże 14kg w 12 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez tego chemii też byś schudła i byłabyś na dodatek zdrowsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie robi tak bierzesz zyletke naciszna wzdluz brzucha i wyciagasz wszystkie kiszki i zoladek a potem to wszystko zaszywasz od razu efek widoczny bez chemi bez wysilku troche boli ale naprawde jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie jedz spaslaku! Jestes tak gruba ze cie pomyla z dzika swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanamontana
Dieta i siłownia to podstawa! Do tego warto dorzucić zabiegi dla uzyskania optymalnych efektów. Siostra chodziła na zabiegi Redustim redukujące tkankę tłuszczową. Wiem, że wykupowała całą serię dwunastu zabiegów w Vici Clinic w Krakowie. Efekty są naprawdę super, bardzo schudła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już myślałam że nie udam mi się wcale schudnąć bo na prawdę wypróbowałam już wszystko.Ale tak było do momentu do puki nie trafiłam na Foreverslim.Dzięki tym tabletka na prawdę w moim odchudzaniu zmieniło się wiele.I wszystkie te zmiany były pozytywne.W sumie udało mi się schudnąc 15 kg .Dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOliwka
Nieprawda nie zgodzę się z tym że nie ma skutecznych tabletek które pozwoliłby schudnąć w zdrowy i bezpieczny sposób.Takimi tabletkami jest Foreverslim.Dzięki niemu schudłam dużo ale w bezpieczny sposób bez efektu jajo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi waga spadała znacznie jak stosowałam slimcea. Był to efekt diety ograniczającej tłuszcze, niewielkiego ruchu (raz w tygodniu bieganie ) no i tabletek Slimcea. Udawało mi sie nieraz chudnąć nawet 5kg miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHulla
U mnie sprawdziła się Foreverslim ale w połączeniu z dieta i ćwiczeniami.Dzięki takiemu zestawieniu schudłam bardzo dużo.Chociaż wcześnie próbowałam schudnąc na różne sposoby bez widocznych efektów.Po Foreverslimie efekty są widoczne do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×