Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TakaaJaa20

Jak ujędrnić skórę na nogach i posladkach ???

Polecane posty

Gość TakaaJaa20

Mam 20 lat, ale niestety moja dolna część ciała wygląda koszmarnie, pupa cała w rozstępach uda tak samo;/ do tego jeszcze cellulit w tych miejscach.. Macie jakiś sposób żeby sobie z tym poradzić ? Rozstępy są już niestety stare i nie da się z nimi nic zrobić ;/ w ich miejscach jest taka jakby dziura w skórze są jakieś szanse żeby tą powierzchnię zrównać ? Peelingi stosuję ale nic nie dają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaaJaa20
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaNl
Na cellulit ruch i dieta, to klucz do sukcesu. Do tego masaże. Peelingi nic Ci nie dadzą na odłożony tłuszcz, bo tym jest właśnie cellulit, one działają tylko na naskórek. Z rozstępami współczuję, sama je mam właśnie na pośladkach i udach i wiem że trzeba nauczyć się z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnyffffffffff
przez sex na jeżdzca i pośladki są takie kurwa jędrne .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaaJaa20 bez ćwiczeń nawet najlepsza dieta nic nie pomoże... Polecam przysiady i chodzenie po schodach w dużych ilościach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rowerzystka 22
A ja lykam inneov cellulit i jedzdze na rowerze od 2 tyg do tego dieta mz i prawie zero slodyczy,mowie prawie,bo calkuem sie jednak nie da zrezygnowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem dokładnie, że nie jest łatwo ujędrnić dolne partię na mnie osobiście pomogła endermologia, w salonie gabriel pruszcz gdański :) nie spodziewałam się, że będe tak zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportowofitnessowo
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź nawww.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ujędrniłam swoje nogi i pośladki poprzez taniec. Ćwiczę w szkole royal dance center w opolu i chodzę na zajęcia dwa razy w tygodniu. Bardzo to pomogło mojemu ciału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkopietruszka
Cwiczenia! Ja sobie rower kupilam w ME + chodze raz w tygodniu na basen. Po cellulicie ani sladu po kilku miesiacach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani doktor 123
Nie mam nadwagi, dokładnie wybieram to, co znajdzie się na moim talerzu, biegam i jeżdżę na rowerze, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Stosowałam różne balsamy wyszczuplające, domowe masażery- i nic. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. To naprawdę działa, po zabiegu cellulit stał się mniej widoczny.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio . Polecam. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcix 21
Jestem normalnej postury, dokładnie wybieram to, co znajdzie się na moim talerzu, od czasu do czasu ćwiczę, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Stosowałam różne kremy wyszczuplające, domowe masażery- i nic. Postanowiłam zapisać się na zabieg endermologii. To naprawdę działa, efekty widać od razu.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio Polecam. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sohappy 88
Patrzcie! znalazłam ciekawą wyszukiwarkę salonów z zabiegami depilacji laserowej. Można przeszukiwać według różnych miast. Działa bardzo prosto. Musicie tylko wpisać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to wybrać gabinet z oferujący zabiegi depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sohappy 24
Jest taka strona http://depilacja24.pl/ i porównują tam wszystkie rodzaje depilacji. warto porównać co wychodzi skuteczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre ujędrnianie to tylko w dobrym gabinecie kosmetycznym. Ja na takie zabiegi chodziłam do gabinetu http://www.imageszczecin.pl/. W tym gabinecie można też wykonać usługi takie jak : pedicure, manicure, zabiegi na ciało i twarz oraz można skorzystać z porady w zakresie podologi i dietetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagie opalanie moge polecic tak jak i nagie kąpiele. Dużo przyjemniej i ślicznie można całe ciało opalić.Tak samo jak chodzenie bez stanika daje dużo radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dobry zabieg tutaj pomoże najlepiej. Ja zdecydowałam się na karboksyterapię reology w Clinice cosmetologice i to byl trafny wybór. Jest o wiele lepiej, a teraz dla podtrzymania efektu pije więcej wody i stosuje kremy nawilżająco-ujędrniające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam saunę. Jest bardzo dobra dla skóry, poprawia jej jędrność i gładkość.Najlepiej korzystać z niej nago bo wtedy skóra usuwa toksyny z organizmu cala swoją powierzchnią. Dodatkowo jeśli korzystamy po wyjściu z sauny z zimnego basenu to piersi stają się bardziej jędrne i kształtne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabiegi Cell Body Lifting! Rezultaty dużo lepsze niż przy endermologii, zabieg jest bezbolesny i bardzo odprężający. Powoduje tworzenie nowych włókien kolagenowych i przebudowę starych. Po utracie kg pozostało mi wiotkie ciało, body liftingi dały radę. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno pomogą ćwiczenia z obciążeniem. A do tego masaże ujędrniające specjalną szczotką do ciała, peeling z fusów z kawy i oliwy i jakiś treściwy ujędrniający balsamik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×