Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiabellla

jak walczycie z cellulitem?

Polecane posty

Gość misiabellla

nieco sie zapuscilam-fakt a teraz zimne prysznice, 2l wody dziennie, cwiczenia aerobowe 1,5 h dziennie, masaze rekawica sizalowa na mokro i sucho... co jeszcze mozna dorzucic? nie wiem czy jakies tabletki beda wspomagajaco dzialac? kiedys pilam ten syf inneov-ale nic a nic mi nie pomogl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzuć jeszcze
zieloną herbatę albo herbatkę Herbapolu Slim Figura Faza II Oczyszczanie, to taka herbatka drenująca usuwająca nadmiar wody i toksyn z organizmu, dobra zwłaszca przed miesiaćzką gdy się puchnie poza tym masaże i ćwiczenia najwięcej dają, ćwicz regularnie na brzuch, uda i pośladki i efekty będą zazdroszczę samozaparcia z ciepło-zimnymi prysznicami, ja jestem strasznym zmarzluchem i często łapię zapalenie pęcherza więc nie mogę stosować naprzemiennych prysznicy dobre są też serum wyszczuplające rozgrzewające z kofeiną i innymi spalaczami, jest taki żel z Bieledy z cynamonem, Cztery Pory Roku Cellulite Stop z kapsaicyną czyli wyciągiem z papryki albo Eveline Slim w czerwonej butelce dwa perwsze są w formie żelu, ostatni w formie kremowego balsamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabellla
Dzieki wielkie za cenne uwagi :) Za zielona herbata nie przepadam deliktanie mowiac, ale skoro taki zacny cel przede mna, to moze sie zmusze, skoro twierdzisz, ze moze dzialac wspomagajaco. Cwiczenia na poszczegolne partie cialka na pewno dolacze. A Ty tez masz ten problem czy walczysz profilaktycznie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza91
bańki chińskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabellla
no slyszalam o tych bankach, ale wizja siniakow mnie zniecheca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzuć jeszcze
cellu mam minimalny, raczej zależy mi na wyszczuplaniu ud i poprawieniu wyglądu pośladków niestety trudno mi zmusić się do ćwiczeń, ale staram się zrobić choć kilka ćwiczeń na uda i pośladki codziennie zieloną herbatę piję od 12 lat, teraz już nie lubię zwykłej, wybierz jakieś smakowe, są o wiele lepsze np grejfrutowa, z opuncją czy z jaśminem kiedyś jak stosowałam przez 2 miesiące dwa razy dziennie balsamy na cellu to nogi wyszczuplały o 2-3 cm, nie trzeba kupować drogich, od ceny ważniejszy jest skład, czytaj więc uważnie info na opakowaniach, dobre balsamy mają wiele składników: kofeinę, wyciągi z alg, miłorzębu, cynamon, imbir, wyciągi z kasztanowca, L-karnitynę, witaminy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabellla
Dzieki za wszelkie rady :) Tak naprawde to mysle, ze glownie ruch i masaze pomoga, ale bede opijac sie woda i ta zielona herbata, ktora juz nawet kupilam- faktycznia taka smakowa jest lepiej przyswajalna, choc nie wiem na ile posiada ona wlasciwosci prawdziwej ze tak powiem zielonej herb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angellika
a ja kupilam cellasene i tyle powiem, ze znika mi cellulit ale dopiero po tym jak skonczylam pierwsze pudeleczko zaczelam widziec efekt, dobrze ze sie nie zrazilam. poza tym plywam na basenie, ale od tego cellulit mi nie znikal, stad tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzuć jeszcze
wiadomo, nic nie działa od razu.....wszystko wymaga czasu: i masaże i diety, ćwiczenia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczekkubusiowy
a slyszalam o innych tabletkach, ten cellasen jest lepszy? bo cene ma taka ze musze sie zastanowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sadzicie o szybki marszu
aerobiku, jakims tancu. ja np wlaczam muzyke i sobie troche biegam , truchtam po pokoju, skacze, tancze . czy to ma sens taki ruch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabellla
a czy ktoras z Was stosowala tabletki recellox? nie wiem czy to nie nabijanie w butelke z tymi tabletkami; walcze intensywnie i regularnie od zew, wiec moze i warto i od wew. do Autorki postu o tabl. celas..... - ktory stopien cellulitu mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka13
tabletki cellasene są dobre tylko szkoda że po jakimś czasie celulit wystąpił większy jak przed braniem tabletek.Teraz chodze na Body Space i jestem zadowolona kończy mi się karnet i zaraz kupuję drugi.napewno zdrowsze od tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokaA
mi tabletki pomogly i nawet szybko bo juz przy pierwszym opakowaniu tabletek znikal i niedlugo zupelnie sie pozbede. moze to zalezy od czegos i u kazdego jest inaczej.,nie wiem ale na mnie dziala dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokoana
a do tych cellasene to należy jakąś specjalną dietę stosować? czy można jeść w miarę normalnie? I co trzeba ograniczać bo to też ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia...
a jak zaczne biegac to cos pomoze zeby sie pozbyc celluitisu ??? ja nie chce zadnych jakis tam tabletek cellasine czy jakos tak ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimm07
Mam pytanie odnośnie rękawicy sizalowej: Czy można ją dostac w Rossmannie lub Naturze? jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam biegać, dodatkowo ćwiczę fitness i aerobik i to podstawa mojej walki z cellulitem. Oprócz tego zamiast tabletek - nie brałam i nie biorę żadnych, stosuję sobie wieczorem błotko z alg morskich, które kupiłam na mmo.pl. Powiem szczerze, że efekty powoli widać, ale potrzeba systematyczności, aby się pojawiły oraz utrzymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orlika
ale jeśli się stosuje algi i przestanie to celulit wraca, a po tabletkach efekt chyba parę miesięcy się utrzymuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmawiasz sobie bzdety
trzeba sie dobrze odżywiać i ruszać wtedy żadne tabletki i algi nei są potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
tylko rolletic ;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy efekt wraca kiedy przestanie się stosować Algi, bo narazie je stosuje - aplikując to błotko i jestem bardzo zadowolona:) Poza tym wiadomo - głównym środkiem na cellulit jest ruch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancur
Słyszałam o bardzo dobrym wpływie platform wibracyjnych na cellulit. Podobno przynoszą widoczne efekty, ale trzeba racjonalnie z nich korzystać i uważać, by nie rzesadzić. Można ich uzywać w kubach albo samemu sobie sprawić. Pewnie, że to pewien wydatek, ale mozna sie z kimś złożyć i później czerpać korzyści ze wspólnej mobilizacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że platforma wibracyjna jest ok, ale raczej w klubie. Na platformie nie ćwiczy się codziennie więc do domu lepiej kupić rowerek lub stepper. Zimne prysznice i dieta to pomaga w zwalczaniu cellulitu. Np. dziewczyny, które założyły drużyne w konkursie Schudnijmy Razem proponują diete czekoladową: http://www.schudnijmy.pl/diety/DietyUzytkowniczek/DietaCzekoladowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×