Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hrumciakk

Jak wyszczuplic,wyrzezbic ramiona , brzuch , talie i uda ?

Polecane posty

Gość hrumciakk

sposobami domowymi.Szkoda mi pieniedzy na silownie.Moze jakas dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrumciakk
Nie jadam takich rzeczy.Ale rozleniwilam sie strasznie i teraz to widze.W sumie kazdy mi mowi ze mam idealna figure,ale czuje ze musze troche pocwiczyc.Glownie chodzi mi o brzuch zeby spalic tluszczyk.Reszte zeby ladnie wyrzezbic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ci niech nie bedzie
szkoda - ja za siłownie w Krk płace 50 zł za miesiąc - wstęp bez organiczeń plus 20 zł za spotkanie z trenerem na poczatku. Nie zrobisz w domu takich ćwiczeń jak na siłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam w domowym zaciszu motylka (czy jak ktoś woli: agrafki) i mogę potwierdzić, że regularny trening daje świetne efekty na ramiona, plecy i uda. A wydatek nie jest to wielki, bo za 20 zł można zamówić np. tu: http://www.hellhound.pl/motylek-depandor-105-p-2778.html?osCsid=8467e57ad3d9c0a011e716b2cb1f4b59 Na takie i brzuch polecałabym hula-hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pomogły na ramiona ćwiczenia z Tamilee Webb, a już nic innego nie pomagało, ćwiczyłąm 2-3 razy w tyg, to sa 2 zestawy po 15 min, z serii "Chcę mieć takie..." tu ramiona :) na całość polecam "...ciało" z tej serii. Kiedyś były jako dodatki do Shape'a. Jak chcesz mogę Ci podać mailem link, mam na chomiku, ale ponieważ to jest >50 MB, to musiałabyś wykupić transfer za 2 zł SMSem, albo przelewem ok 1,5. Za to sciagniesz wszystkie czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie tylko ja tak sądzę :) Ona dobrze działa na mięśnie, ale np. największy spadek wagi mam po ćwiczeniach z Carmen Electra z serii Aerobic stiptease, nie wiem dlaczego... W chomiku mam niestety tylko cz. 4 Lap dance (taniec na krześle) ;) Polecam połączyć ćwiczenia z niespodzianką dla chłopaka/męża ;) długo się zastanawiałam, ale okazało się to dobrym pomysłem na dodatek do tortu na jego urodziny :) no i miałam motywację w postaci zbliżającej się daty :) tylko uwierzcie, że dla niego jesteście najpiękniejsze i do dzieła http://chomikuj.pl/?page=103822 tu jedt Carmen Tamilee w folderze nad spisem, podobnie jak Bojarska-Ferenc i Pump it up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×