Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość PawełWWL

Jaki kupić atlas do domu?

Polecane posty

Gość PawełWWL

Witam wszystkich. Mam pytanie w rodzinie mam osobę, która potrzebuje lekkiej rehabilitacji ruchowej. Lekarz mówi, że dobry byłby atlas w domu. Zaoszczędziłby dojazdów na atlas w przychodni. Przy okazji pomyślałem, że warto byłoby kupić taki, na którym ja mógłbym ostrzej przycisnąć i poćwiczyć. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Coś tam czytałem, ale ogólnie nie miałem wcześniej doświadczenia w tej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawełWWL
Ktoś? Coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SusanMcNeal
Tych firm jest dość sporo. Mój kolega jest trenerem personalnym i prowadzi przy domu siłownię, nie "masówkę", ale tylko dla zaproszonych ludzi, z którymi trenuje. Wygląda to dość fajnie, zapytam go co poleca i jak coś dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawełWWL
Dzięki Susan. Będę czekał. Czytam a to o tej a to innej firmie, ale nie ma nigdzie czegoś takiego, aby przekonać się, od osób które już coś tam używają. Tylko jakieś forma zostają, może akurat ktoś ma doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SusanMcNeal
Paweł, rozmawiałem z kolegą trenerem. On osobiście polecałby sprzęt marki FINNLO, podobno w tej chwili przodują na rynku. Są 2 możliwości: tańsza to atlas (możesz sobie wybrać model w zależności od Twoich potrzeb), druga droższa: to taka brama: http://lord4sport.pl/atlas-finnlo-maximum-ft1.html , wiem że to dużo drożej, ale masz nieograniczone możliwości treningu, a jak będzie z niego korzystało kilka osób, w przeliczeniu na jakieś zajęcia / rehabilitacje - opłaca się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No powiem Ci, że robi wrażenie. Niby drogo, ale jak porównam sobie z atlasami, to fakt są tańsze, ale nie zrobisz na pewno tylu ćwiczeń jak na bramie. Chciałbym zobaczyć to na oczy, dlatego zadzwoniłem do Salonu w Warszawie i mają go na ekspozycji. Dziś jadę obejrzeć. Co najważniejsze, może on służyć w rodzinie ro rehabilitacji, jak również będzie można przycisnąć na nim masę ;) Dzięki Susan Tobie i Koledze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawełWWL
No powiem Ci, że robi wrażenie. Niby drogo, ale jak porównam sobie z atlasami, to fakt są tańsze, ale nie zrobisz na pewno tylu ćwiczeń jak na bramie. Chciałbym zobaczyć to na oczy, dlatego zadzwoniłem do Salonu w Warszawie i mają go na ekspozycji. Dziś jadę obejrzeć. Co najważniejsze, może on służyć w rodzinie ro rehabilitacji, jak również będzie można przycisnąć na nim masę ;) Dzięki Susan Tobie i Koledze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SusanMcNeal
no i jak Paweł kupiłeś coś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord4sportPoznań
Prowadzę salon ze sprzętem fitness w Poznaniu i chętnie pomogę dobrać odpowiedni sprzęt do potrzeb i możliwości finansowych. Mam w swojej ofercie zarówno sprzęt cardio jak i sprzęt do treningu siłowego. Jeśli chodzi o atlas do użytku domowego to polecam markę HAMMER - niemiecki producent - 3 lata gwarancji!!! Zapraszam do kontaktu: poznan@lord4sport.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenigoofy
Ja kupiłem w Wawce FINNLO Autark 600. Nie jest nie wiadomo jak wypasiony, ale na tyle to mi wystarczy. Wziąłem busa od kumpla, myślałem, że będę go ładował na pakę i jadę z Płocka. A tutaj kultura, sami dostarczają na swój koszt :) Kłócił się nie będę przecież hehe :D Szkoda w zasadzie było mojej drogi bo to samo bym załatwił przez telefon, ale Polak mądry po czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zakupów robię od paru miesięcy poprzez sklep internetowy www.k-sport.com.pl . Z takich ostatnich zamówień u nich to kupowałem powerbandy. Bardzo dobre, mocne taśmy w różnych wariantach jeśli chodzi o opór. Szybka dostawa, dobry kontakt mailowy z obsługą, fajnie że to co mają na stronie to też fizycznie tym towarem dysponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Kulesza
Atlas to bardzo przydatna rzecz, domowa siłownia, na której można praktycznie wszystkie partie mięśni ćwiczyć. Tutaj znalazłam ranking atlasów gdy by ktoś potrzebował https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/ranking-atlasow-top-10-najczesciej-wybieranych-ktory-najlepszy/4412/ Mój brat ćwiczy na atlasie i przyznam że bardzo dobrze wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja kupiłem własnie w K-sporcie ten atlas bardzo dorze sie na nim ćwiczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Bednarz

U mnie w domu jest dość mało miejsca to musiałem kupić mały atlas. Wziąłem sobie zipro gym 1 i niby ma dużo możliwości ćwiczeń oraz całkiem chwytów tylko że hałasuje, Myślałem, że to tylko mój model tak ma ale widzę, że to jego wada opisywana też przez innych https://infomiasto.eu/atlas-treningowy-zipro-gym-i-opinia-i-test/ Mam takie pytanie czy atlasy innych firm też tak skrzypią na stali motylkowej jak ona pracuje czy są ciche? Mnie to już mocno denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... przede wszystkim kwestia miejsca, które macie na to wszystko do wykorzystania.

Czy jest go na tyle, aby wszystko się zmieściło? To jest kluczowe pytanie, bo jednak niektóre zestawy są mocno rozbudowane.

Na Hop-sport macie takie zestawy w dobrej cenie, więc może taki kierunek będzie dobry? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×