Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość orbitrek.............

Jaki kupic orbitrek???

Polecane posty

Gość orbitrek.............

Witam Planuję kupić orbitreka,ale za bardzo nie wiem jaki powinien być, jakie koło zamachowe i ile powinnam na taki dobry sprzęt wydać ? Będę wdzięczna za każda poradę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam sobie kupić na szczęście wybiłam sobie to urządzenie z głowy :P pewnie kurzyłby sie jak stepper na ktorym to mialam tak regularnie cwiczyc hehe ;) Przecież jest tyle fajnych ćwiczyć na brzuch i boczki,po co kupować orbitrek,znudzi Ci się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaffee
Możesz się skonsultować ze specjalistami bez ruszania się z domu, wystarczy ze wejdziesz na tą stronę http://orbitrek.info/ - tutaj masz kompleksowe i wyczerpujące informacje na temat orbitreków, począwszy od ceny, do specyfikacji technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t49
zgadzam się z kolegą nade mną, zajrzyj na tą stronkę, tam masz pełen przegląd orbitreków wszystkich wiodących firm na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiedz sie i to z
najlepiej isc na silownie i podpytac instruktorów :P w sklepie to najczesciej badziew ci wcisna - mam na mysli sieciowki, bo taki firmowy sklep kettlera czy innej marki produkujacej srzet sportowy na pewno doradza ci profesjonalisci - no ale wtedy za najtanszy orbitrek .... nie starczy ci wyplaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda34
Ja za mój orbitrek dałam ok. 600 zł. Kupiłam sobie go w sklepie http://sportbody.pl/ Z zakupu jestem bardzo zadowolona, odkąd go mam to zaczęłam ćwiczyć regularnie, bo wcześniej różnie bywało. Myślę, że w połączeniu z dietą będą odpowiednie rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galana
Odświeżam wątek :) Chce kupić rodzicom na święta jakiś sprzęt do ćwiczeń... pomyslałam o orbitreku, bo słyszałam, że dobrze dziala na stawy. Czy to prawda? I czy ma znaczenie waga ćwiczącego (rodzice są przy kości)? Dziękuję za wszelkie rady i propozycje danych sprzetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galana
Składam się z rodzeństwem i fajnie byłoby się zmieścić w tysiaku ;P oczywiście im mniej tym lepiej, tylko żeby to nie było jakies dziadostwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli sprzęt ma być użytkowany przez kilka osób o większej wadze to koniecznie zwróć uwagę na dopuszczalną wagę ćwiczącego, wagę koła zamachowego oraz ogólną stabilność urządzenia. Wszystkie te parametry zapewnią nie tylko "długowieczność" sprzętu, ale przede wszystkim bezpieczeństwo treningu. Myślę, że model Shape marki Sapphire spełniłby Twoje oczekiwania, możesz poszukać, gdzie kupić w najlepszej cenie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasiaPLU
"...Składam się z rodzeństwem i fajnie byłoby się zmieścić w tysiaku ;P oczywiście im mniej tym lepiej, tylko żeby to nie było jakieś dziadostwo! ..." Niestety im mniej tym gorzej. Jeśli ktoś CI mówi, że chce CI sprzedać do 1000 zł to jest niestety jest zabawka, któa wygląda jak orbitrek. Raz, że jakość do bani, a 2, że ćwiczenia na nim ani nie przyniosą przyjemności, ani wymaganego wyniku. WIem po sobie. NIgdy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gegosz
Jasia ma rację, przechodziłem ten sam motyw. Raz, że na takiej zabawce nie było efektów, ani motywacji (było dziwnie i niewygodnie), a na końcu się rozleciał na spawach. Reklamacji nie uwzględniono, bo to uszkodzenie mechaniczne, że niby ktoś na nim skakał, albo ciężki ćwiczył. Nosz ku*** orbitrek był do 100 kg a ja ważę 70! Tak oto się skończyła moja przygoda z g**nem a nie sprzętem za 999,99 zł z VAT. Teraz to jestem mądry, ale nauczony doświadczeniem właśnie zastanawiam się, czemu ludzie tak nisko cenią siebie i swoje zdrowie, żeby sobie na czymś takim robić krzywdę. Oczywiście odpowiecie, że nie każdego stać. Oczywiście! Jak mnie na coś nie stać to nie kupuję!! Nie jest to towar pierwszej potrzeby, a schudnąć można w inny sposób, a w tym czasie dozbierać kasy i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna 78m
Niedawno kupiłam orbitrek http://www.sk-sport.pl/product-pol-23033-Orbitrek-magnetyczny-Spokey-LOMBARDIA-Gratisy-.html za 1500zł, teraz widzę, że jest na niego promocja i kosztuje 1349zł. Jeśli chodzi o wygodę to sprzęt jest super, widać również, że solidnie zrobiony, ma 5 lat gwarancji na ramę. Za taką cenę świetny sprzęt, komputer ma wiele funkcji, przykładowo mierzy tętno i dobiera prędkość ćwiczeń, a do tego kolor ;) mój ulubiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wszelkie zakupy sportowych urządzeń polecam w sklepach Decathlon, jestem zadowolona z wielu zamówień i w ogóle samych produktów również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthon
do Anastazia wygląda całkiem interesująco, musze przestudiować dokladnie parametry i porownac wagi kola zamachowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja77
W tej cenie nie znajdziesz orbitreka o lepszych parametrach i lepszej jakości. Uwierz mi spędziłam tygodnie, zanim kupiłam cokolwiek, wybór okazał się bezapelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eldra
Fajny i porządny sprzęt sportowy mają też tutaj http://profitness.pl/ Myślę, że najlepiej jest kupować w takich miejscach. Ma się gwarancję i pewność co do jakości sprzętu. Orbitreków też mają spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_78
w takich miejscach tzn? w sklepach internetowych? poza tym tam mają tylko same kettlery, więc wybór marny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrenerJakub
Dobra rada taka, nie kupuj dziadostwa marketowego z lekkim kołem. Jest to najgorszy i budżetowy badziew, na który szkoda pieniędzy. Jeśli ktoś myśli o treningu kardio na obitreku, to jak już jak się za coś bierze, to niech robi to porządnie i kupi porządny sprzęt. Ludzie kupują orbitreki za 500-1000 zł, a potem słyszę, że to g....wno nic im nie dało. Niestety jak się kupuje g....wno to nic nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RipOstatni
Prawda :) chuuuuuujem Wisły nie zawrócisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord4sportPoznań
Prowadzę salon ze sprzętem fitness w Poznaniu. W ofercie mam rowery stacjonarne, orbitreki, bieżnie i inny sprzęt uznanych producentów takich jak HAMMER, FINNLO, KETTLER itp. Chętnie pomogę dobrać odpowiednie urządzenie:) Zapraszam do kontaktu - poznan@lord4sport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jak już koleżanki/koledzy podpowiedzieli wyżej jaki to ja podam stronkę gdzie ja kupiłem i jestem zadowolony "http://www.e-insportline.pl" bardzo dobre sprzęty niezawodne pierwsza klasa jak dla mnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówcą. To solidna marka. Link który podał kolega to chyba do centrali inSPORTline w Polsce. Zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie polecam tej stronki z jednego prostego przykladu. piszecie kilka odpowiedzi pod rząd o swojej firmie podszywajac sie pod innych forumowiczow. 1 - jest to nieuczciwe , 2 - to oszukaństwo, 3 - i myslicie ze glupi ludzie tego nie zauwaza. ŻAŁOSNA FIRMA! Kolejni spamerzy won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco86
Też mogę polecić inSPORTline , mam bieżnie z tej firmy. Konkretnie model GILAVAR już drugi rok. Śmiga dobrze. Teraz planuje kupić orbitrek i chyba wybór padnie na inSPORTline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie tu o orbitrekach. A jakiej firmy (i jaki model) rowerka byście polecali. Dla początkującej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co za różnica czy początkujący czy nie? tak samo pedałuje amator jak osoba trenująca częściej :) jak coś jest do d..py to czy tak czy inaczej się rozleci, to tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rynku masz mase róznych (uznanych) producentów: FINNLO, INSPORTLINE, KETTLER. Każdy ma swoje typy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×