Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sports woman 999

Jaki sport dla kobiety?

Polecane posty

Gość Sports woman 999

Witam! Chciała bym się was poradzić! Jaki sport jest dla kobiety? By mogła go uprawiać! Piłka nożna jest raczej dla mężczyzn. Nie chodzi mi o ćwiczenie żebym schudła tylko żeby się rozerwać. Przezywam w tej chwili bardzo ciężki okres (problemy uczuciowe) chciała bym o tym czasami zapomnieć a poza tym od dawna maże żeby zacząć uprawiać jakiś sport! Co mi polecacie? Sport kobiecy! Nie piłka nożna. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sports woman 999
Chłopcze! idx sie pobawić w piaskownicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sports woman 999
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może siatkówka? Fajna sprawa. Albo rolki, rower, jazda konna albo np paralotnia, jeśli chcesz być oryginalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta może uprawiać wszystkie sporty, nie ma chyba takiego, którego nie może. Ja się wspinam. każdy robi to, co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natttttt.
ja lubię pływać o taak ;xxx . ale rolkii sa też fajne i rower ;d .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOją pasją od ponad 10 lat jest siatkówka:) Świetny sport dla kobiet:) Ponadto ostatnio dużo biegam i chodzę na aerobik Myślę że te 3 sporty są najbardziej odpowiednie:))) i pasjonujące również;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla kobiety
-tenis ziemny -jezdziectwo -no i popularne rower ,rolki,bieganie, itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melatonin
ja kiedys grywalam czesto w siatkowe teraz rzadiej, bo nie ma z kim. lubie jazde konna, rower, plywanie, wspinaczke, ale nie wpsinalam sie juz z pare lat:D do tego krece czasem hula i skacze na skakance:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wspinaczki to też chętnie bym się za nią zabrała - ale taką na ściance:) nio ale biegać można też samemu:) w sprawdzonych, bezpiecznych miejscach, z mp3 na uszkach:) to naprawde fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam zumbe
Chodze od ponad 2 lat i wciaz nienasycona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniectoto:-)
To ja podobnie jak koleżanka wyżej taniec, ale TANGO. Czuję się bardziej kobieco po każdej lekcji, stałam się świadoma własnego ciała. Tego nie da się opisać to trzeba samemu zobaczyć na żywo, poczuć. Taniec jest nieziemską formą aktywności stworzoną dla kobiety. Polecam pokaz który właśnie niebawem odbędzie się w Warszawie 4 listopada oraz innych miastach, bo ja właśnie po posobnym zaczęłam chodzić na lekcję tj. od 3 lat. http://www.makroconcert.com/pl/imprezy/tango_pasion_-_de_buenos_aires_tango_show/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamBra
Przede wszystkim dziewczyny pamiętajcie o biustonoszach sportowych! Obejrzyjcie krótki filmik o tym jak ważny jest dobrze dopasowany biustonosz! www.youtube.com/watch?v=bQNj09E4QBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też taka baba
Polecam pływanie. Efekty suuuuuuuuuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze kajaki to fajny sport bez podzialu na role:) w kano http://kajakcentrum.pl/index.php masz juz caly sprzet do kupienia. Po jednym splywie czujesz kazdy miesien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubię piłkę nożną ale wcześniej biegałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie ma ograniczeń płciowych, sama kiedyś uprawiałam mnóstwo rodzai sportu. Teraz przerzuciłam się na nordic walking, dodatkowo zapisaliśmy się z mężem do grupy www.nordwalk.pl nowe wyzywania i nowi ludzie;) to cos co mnie napędza. Poczytaj nieco w Internecie o tym jakie doświadczenia mają ludzie z konkretnymi dziedzinami sportu, może znajdziesz coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że gokarty doceniają wszyscy, niezależnie od płci, można się wyszaleć, jeszcze w Warszawie są fajne tory np w http://www.xdrivekarting.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dobry początek może byc moim zdaniem nordic walking, na który można zapisać się choćby na kurs http://www.nordwalk.pl/ Nie jest on wyczerpujący, a pomaga w polepszeniu kondycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim! Piszę właśnie pracę licencjacką i jeżeli znalazłybyście chwilkę czasu i chęci na wypełnienie byłabym przeogromnie wdzięczna. Bardzo pomoże mi to w badaniach na temat fitness'u u kobiet aktywnych zawodowo. Z góry dziękuję i trzymajcie się ciepło! :) www.ankietka.pl/ankieta/187943/fitness-jako-forma-rekreacji-ruchowej-kobiet-aktywnych-zawodowo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam snowboard - spora dawka adrenaliny. Osobiście odkąd zaczęłam ten sport w Klubie Alpino zupełnie inczej spojrzałam na pewne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka345
A próbowałaś crossfitu? To sport i dla kobiet i dla mężczyzn...gwarantuję Ci że podczas treningu nie będziesz myślała o niczym innym niż o tym sporcie. Jestem z Poznania i chodze na crossfit na Naramowicach, świetna atmosfera, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie dla kobiety bardzo fajna jest zumba - wydziela się taka pozytywna energia na tych zajęciach :) jednak z racji tego,że są bardzo skoczne i nasze nogi narazone są na urazy, warto zawsze po takim treningu zastosować jakis preparat do stóp, bardoz duzy wybór znajdziecie tu http://acerin.info.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akitka
Fajnie jest wiedzieć wogóle o predyspozycjach swojego organizmu do uprawiania różnych dyscyplin sportowych.Wiadomo nie wszystko jest dla każdego.Ja skorzystałam z badań genetic lab dzięki,którym takie informacje otrzymałam i dopiero po konsultacji raportu z tego badania razem z trenerem personalnym dobrałam sobie odpowiednią dyscyplinę.Zresztą takie badanie przyda Ci się nie tylko do tego.Więcej informacji znajdziesz na stronie geneticlab.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam szachy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×