Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szalonasia

Jaki sport uprawiacie regularnie? Jaki polecacie?

Polecane posty

Gość szalonasia

Witam mam 22lata. Jakis czas temu chorowalam powaznie ok 3/4 lat nie uprawialam sporu zasiedzialam sie przytylam ogolnei flaczek przedtm trenowalam w lo siatke. Niestety nie mam gdzie gra i z kim. Chce posiwecic duzo czasu na sport zeby wrocic do formy i zeby moc sie w nim wyladowac i oczywiscie najwazniejsze zgubic kg. Myslalam o silowni ale u mnie w miescie malo silowni dla kobiet... Myslalam o plywaniu, ale nie umiem plywac:P areobik ? malo zajec u mnie w miescie... Prosze podsuncie mi jakis pomysl... a wy ? jaki uprawiacie? ile wam to zajmuje ? jakie efekty ? Chcialabym uprawiac sport regularnie aby ktos pomogl dokladnie przedstawic plan itd. czekam na info od was kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiamala
podnosze kobietki niech ktora cos opowie ;/ plis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siłówka
A czemu ma być siłownia dla kobiet?? Określenie "siłownia dla kobiet" oznacza, zwłaszcza w mniejszych miastach, klub z marnym wyposażeniem (bo pokutuje przekonanie, że kobiecie to dwukilogramowe ciężarki do wszystkiego wystarczą), za to drogi - prowizja za "rarytność". Lepiej znajdź dobry klub z dużą siłownią koedukacyjną i trenerem, ewentualnie z jakimś aerobikiem jak lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są: biegi do i na autobus. + codzienna rundka po wielu wielu schodach w domu :o bedzie: rower stacjonarny i biegi od stycznia i chyba jakis aerobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takim podejściem, to coś mi się wydaje, że autorka nic nie znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonasia
Mysle nad silownia i bieganiem z czasem basen... jak sie naucze plywac:D pytam bo mam parcie na jakis sport duzo sily i energii ktora chce spozytkowac. a ze moja kolezanka trenuje jezdzectwo druga trenuje koszykowke bylam ciekawa co wy trenujecie :) a jezeli chodzicie na silownie ile razy i ktore urzedzenia uzywacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silownia jest naprawde fajne. I tez nie polecam typowej dla kobiet. Idz na silke gdzie sa faceci, maja tam lepsze przyrzady. Mi na poczatku bylo moze troche glupio cwiczyc przy facetach ale naprawde z czasem robi sie bardzo fajnie, poznaje sie ludzi. Nawet nie wiesz ilu mam stamtad kolegów :P Teraz zima czasami chodze na lodowisko na lyzwach pojezdzic, wiosna, lato- rower. Ale powiem szczerze ze chcialabym uprawiac taki inny sport ale nie mam z kim :( Interesuje mnie tenis ziemny, wspinaczka sciankowa, jezdziectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonasia
oj myku myku!!... wspinaczka to jest to tyle ze ja tez nie mam sprzymierzenca do tych wyzwan :D ale rzeczywiscie mieszkam w tarnowie tu duzo ludzi sie wspina ale nie mam zkim cholerka... skad jestes myku myku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może byś zaczęłą od podstaw jak wyrobienie kondycji.Ja regularnie biegam,jeżdzę na rowerze,ćwiczę sobie w domu i to mi w zupełności wystarcza.Mobilizuje mnie udział w biegach ulicznych,ostatnio nawet startowałam w biegu z przeszkodami men ekspert survivar race.Niby bieg dla mężczyzn a kobiety tez sobie świetnie radziły.Nie kombinuj za bardzo.Najważniejsza jest motywacja i rusz się z kanapy bo najgorsze to sie zasiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe odpowiadasz 22latce która ma juz 29 lat i dawno zapomniała że tu napisała 7lat temu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale i tak wchodzą tu ludzie którzy szukają odpowiedzi na to samo pytanie...! dla mnie bieganie jest najlepszym sposobem lubie biegać i biegam często, jedyny minus to bolące kolana, ale wystarczy kupic jakis suplement typu 4 Flex i problem minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynalbn887
faktycznie w sklepie www.badmin.pl mozna kupic tani i bardzo dobry sprzet do gry :) lubie czasem wyjsc na swieze powietrze i polatać za lotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jezdze duzo na rowerze, z mezem, czasami i z dziecmi, dla mnie super sprawa, bo wyjechac za miasto w cieple lato to jest cos pieknego, zawsze sprzet kupujemy tutaj www.activsport.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie koleżanka namówiła na kurs nordic walking do http://www.nordwalk.pl/ i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Nie jest to sport wyczerpujący organizm, a kondycja bardzo mi się poprawiła od czasu gdy zaczęłam uprawiać ten sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie polecam bieganie - 20 minut rano - 20 minut wieczorem - i czuje sie o wiele wiele lepiej - wiecej energi i checi do dzialania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście biegam i naprawdę polecam. Efekty to zgrabniejsza sylwetka, ale też lepsza kondycja i wydolność organizmu. Na bieganie zdecydowałam się gdyż uważam, że jest to najwygodniejszy sport. Mogę biegać kiedy chcę, ile chcę i gdzie chcę. Poza tym nic mnie to nie kosztuje - jedyny wydatek to wygodne buty i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biagam, siłownia, fitness...trzeba mieszac to efekt najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×