Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki sport zacząć uprawiać?

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam 16 lat i chciałabym zacząć uprawiać jakiś sport. Chciałabym jeździć crossem, ale moi rodzice (motocykliści) twierdzą, że jestem wariatką i nie chcą się zgodzić. Polećcie mi proszę jakiś fajny sport, na uprawianie którego nie jest już za późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna_zwr
Ja lubię basen, squasha no i tradycyjnie... rower. Ostatnio przesiedzialam troche ogladajac filmiki Indiany i od nich wlasnie kupilam, ale jest pelno fajnych i stosunkowo tanich rowerow. Jak chcesz to mozesz sie zmeczyc, jak nie - mozesz traktowac jako srodek lokomocji po prostu ;) Zawsze to lepiej niz isc piechota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może na początek zacznij od sportów stosunkowo prostych i siłowych ? ;) Zobacz np tutaj http://sportsempire.pl/ . Znajdziesz na tym blogu porady jak dopasować sobie treningi itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że rower to jeden z tańszych sportów jakie możemy uprawiać, kupimy dobry sprzęt nawet do 1000 zł i będziemy się cieszyć na lata. Ja niedawno kupiłam sobie nowiutki rower za 999 zł od rometa i jestem przeszczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnanas
Moze taniec? zawsze sie przydaje i swietnie rzezbi :) Chodz do Royal Dance Center w Opolu, jest mega fajnie a akurat tworzymy nowa grupe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farka
Jeśli już chcesz kupić rower to może warto zerknąć na stronę domenasprotowa.pl ostatnio natknęłam się na ich stronę i widziałam że mają sporo ofert dotyczących rowerów w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×