Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo to prawda

JAKIE ĆWICZENIA DOMOWE ROZBUDUJĄ ŁYDKI ?POMOZCIE PROSZE.

Polecane posty

Gość bo to prawda

BO MAM BARDZO CHYDZIUSIENKIE ŁYDKI:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
najprostszym ćwiczeniem na rozbudowę mięśnia brzuchatego łydki (ten z tyłu :) )jest wspinanie sie na palce z obciążeniem, tzn jeśli dysponujesz hantlami (na początek po 3kg lub niewiele mniej :) na rękę) - weź obciącenie w ręce, stań w lekkim rozkroku i wspinaj się na palce. Powtórz cwiczenie w 3 seriach po 20 powtórzeń. Kolejnym ćwiczeniem jest wspinanie sie na palcach w siedzie - usiądz na krześle, weż obciązenie w rece, i oprzyj sie na kolanach (łokcie na kolana), wspinaj sie na palce jednoczesnie wciskajac kolana "w podłoge".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah zabilabym siore
to nic nie da co jej piszesz zadnych efektów nie da a wręcz pochudzi łydki.. tylko silownia i nie słuchaj kretynek co sie nie znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
Kretynką/kretynem jesteś Ty tępaku. jestem instruktorem fitness od qufa 6 lat i sama tak sobie wyrzeżbiłam łydki i to właśnie na siłowni, to samo ćwiczenie, tyle, ze z troche większym obciążeniem. ludzie to jednak mają nasrane w garach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah zabilabym siore
to ci sie dziwie ze sobie wyrzezbilas. jesli tak to powiedz prawde ze dopiero po kilku latach a nie cholera sraj lasce ze mozna itd.powiedz jej od razu ze to zajmie kilka lat bo ja tez sie znam akurat na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
Żadne kilka lat!!! fakt, od razu to nic sie nie da ale pierwsze efekty będą widoczne po 3, 4 miesiącach. Mnie to zajęło mniej więcej tyle. A to jest jedno z najpowrzechniejszych ćwiczeń na brzuchaty łydki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka sialalala
Chyba się wtrącę...też znam to ćwiczenie i daje nieźle po łydach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słucham was
Jesteście instruktorkami itd. Tak piszecie ale ja wierze sobie i wiem ,ze nie trzeba robić tego co mówicie by osiągnąc szersze łydki.nie potrzebowałam ani ciężarków ani siłowni. zajęlo mi to miesiąc dosłownie i nie klamie co dnia przez miesiąc podnosilam sie tylko na palcach do góry po 100 razy albowieczor albo rano . po miesiącu miałam łydki 36 cm a wcześniej miałam 34 i każdy mnie pytał co ja porobiłam ze mi tak łydki zgrubneły.więc wiem ze starczy miesiąc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
jasne, że tak...:) tyle, że nie wszystkim sie szybko rozbudowywuja mięsnie :) dlatego dodane obciążenie zwieksza efektywnośc ćwiczenia - unoszenie swojego ciężaru ciała tez daje efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka sialalala
ja tam robiłam z ciezarkami (po 2kg ) i tez dalo efekt...ale nie po miesiacu tylko po 3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanie do wasss
fitbabka a jak powiekszyć chude uda? BO ja tez mam problem ze mam za chude cale nogi i długie bardzo mam 170 cm wzrost i w udzie kolo pupy na stojąco mierzone ma 53 cm tylko a posrodku uda mam 48 cm i w kolanie 38 cm a w łydce najszersze miejsce mam 35,5 cm i bardzo chce pogrubić jakos cwiczeniami tenogi bo probowalam tyć i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to prawda
A to codziennie trzeba ćwiczyć tak czy nie ? bo czytakam ze nie wolno codziennie bo miesnie nie rosną tylko onem uszą miec czas by rosnąc.to prawda??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nygga
a co zrobic, zeby odchudzic łydki? x( mam 37 i mi to strasznie przeszkadza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
co do chudych ud: fajnie, że masz takie nózki :) i wystarczy je troche wzmocnić i wyrzeżbić tu masz linka do fajnych ćwiczeń http://www.bstok.pl/fitness/?t=tydzien3 - nie chce mi sie ich opisywać :p (chyba, ze masz jakies pytania). Uprawiasz jakis sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
do "bo to prawda": nie, nie nalezy ćwiczyc codziennie, mięsnie wymagają regeneracji. 3,4 razy w tyg robiąc sobie dzień przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
do nygga : to wszystko zależy od budowy ciała. napisz coś więcej. bo byc może potrzeba Ci diety, aerobów i ćwiczen. Narzekasz na wagę?Jak z reszta ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to prawda
to czemu laska cwiczyla codziennie miesiac i pisze ze 2 cm jej przybylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
ćwiczyła bez obciążenia...ale co do tych 2 cm mam wątpliwości...do miesiąca zresztą też. Ćwicz z przerwami i obciązeniem a efekt murowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nygga
Mam 163 cm wzrostu i waze 55 kg.. eh, juz sama nie wiem co robic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
Poza tym, nie znam Was i nie widzę :) trening łydek o którym piszę jest znormalizowany aby nikomy nie stała się krzywda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nygga
Uda - 51 Biodra - 90 Talia - 63 Biust - 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nygga
fitbabka ratuj x(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
do nygga : czyli z waga jest wporządku :) przede wszystkim spróbuj aerobów, bo to one spalaja tkankę tłuszczową, nie polecam dużego obciażenia na nogi przy ćwiczeniach, mogą je bardziej rozbudować. Ale jeśli moge zauważyc...37 cm to wcale nie jest dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
a wymiary masz fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nygga
no jak dla mnie to nie ladnie wyglada.. mi sie marzy tak 34-5 :) a mozesz podac jakies przyklady takich cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
do nygga: wydaje mi sie, ze to nie tłuszcz jest twoim problemem (jesli to mozna nazwac problemem :) ) na moj gust masz naturalnie rozbudowane łydki (ja to osobiscie lubie). Można je tylko troche "wyostrzyc" cwiczeniami ktore opisałam ale bez obciazenia, albo niewielkie po 2, 3 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
patrz wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
również świetnym ćwiczeniem jest skakanie na skakance, wyszczupla całe ciało i "wyostrza" łydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nygga
No to raczej faktycznie nie jest tłuszcz. Moja mama też ma takie pękate więc to sprawa genetyki pewnie :/ Ale spróbuje tych ćw. Twoich ;) dzieki wielkie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
np :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×