Odpowiedz na ten temat

Jakie tabletki wspomagające odchudzanie są dobre?

• gość 2016.12.27 [18:55]
    Ja też jestem bardzo zadowolona z tego co mi dało zastosowanie foreverslim, wcześniej ie myślałam, że tak dużo może zależeć od środka wspomagającego odchudzanie.
  • gość 2016.12.30 [13:00]
    W moim przyapdku skutecznośc przeszła moje oczekiwania. Kupując Foreverslim liczyłam na 8-9 kg spadku wagi, co było może nie do końca spełnieniem marzeń, ale i tak dużym postępem, a tu niespodzianka. 12 kg mniej w 3 miesiące...
  • werka8999 2016.12.30 [13:06]
    Ja nie biorę żadnych tabletek, staram się nie wpychać w siebie jedzenia.
  • gość 2016.12.31 [22:04]
    do d**y wszystko
  • gość 2016.12.31 [22:05]
    do du&shypy wszystko tak jak wyżej
  • gość 2017.01.07 [13:01]
    Foreverslim brałam przeszło trzy miesiące.Z diety wykluczyłam śmieciowe jedzenie kolorowe napoje ,słodycze.Dieta utrzymywałam z wahnięciami było to ok.1800 kal.Zrezygnowałam również z jazdy samochodem do pracy chodzę pieszo.W ciągu tych trzech miesięcy schudłam 12 kg.Dla mnie to naprawdę wiele.
  • gość 2017.01.11 [18:01]
    Przy stosowaniu Foreverslimu u mnie spadek wagi tygodniowy na początku kuracji to było 1,5 kg po tem po 1 kg tygodniowo mniej więcej.Ale same tabletki to nie wszystko żeby schudnąc potrzebna jest jeszcze dieta i ruch.A co do ceny ja nie żałuję ani grosza które wydałam na Foreverslim bo dla mnie było to opłacalny zakup.
  • gość 2017.01.13 [18:33]
    Mnie pomogły tabletki IQAcai. Spróbowałam po 6 nieudanych dietach. Na tabletkach było mi znacznie łatwiej sobie z tym poradzić. Nie wiem do końca jak to działa, ale nie miałam takiego apetytu, eliminowałam to co szkodliwe. I jakoś się udało stracić 8 kg w 2 miesiące.
  • gość 2017.01.19 [12:57]
    Na foreverslim straciłam 13 kg, czyli w zasadzie tyle, ile miałam nadwagi, a właśnie takiego efektu oczekiwałam.
    Jak na razie wprowadziłam do mojego życia coś całkowicie nowego - ruch. Biegam nawet po godzinie dziennie, nigdy bym nie wpadła na to, że kiedykolwiek bieganie może stać się moim nałogiem.
  • tolla 2017.02.09 [12:06]
    Ja przy diecie stosuje suplement Silvets http://nplink.net/3dn4XeXH nie ćwiczę bo len jestem i mi się nie chce, już wiem ze nie sa mi potrzebne bo na rzeźbie mi nie zależy . Po miesiącu nie jedzenia słodyczy i węglowodanów schudłam nie całe 3 kg . W drugim miesiącu do diety dołączył al Silvets i schudłam 7kg wiec już mam 10 za sobą jeszcze 10 i będzie idealnie
  • gośćMarysia 2017.02.13 [20:44]
    Mi akurat pomogły tabletki Foreverslim.Tylko od samego początku nie liczyłam na pomoc samych tabletek.Zmieniłam dietę nie podjadałam nie piłam słodkich gazowanych napoi.Tabletki potraktowałam jako wspomaganie.U mnie spadek wagi to 8 kg .W sumie chciałam schudnąć 10 kg ale ztymi dwoma poradziłam sobie bez wspomagania Foreverslimem.
  • gość 2017.02.21 [11:18]
    Ja przy wyborze tabletek kierowałam się opinią internautów.Z całej gamy tabletek również wybrałam Foreverslim.U mnie po miesiącu stosowania waga pokazała 5 kg teraz mija drugi miesiąc i łącznie schudłam już 9 kg.Wyboru chyba dokonałam dobrego.
  • gość 2017.02.21 [14:33]
    zadne tabletki nie sa tak dobre jak zwykle cwiczenia. wiadomo ze na poczatku moze bedzie Ci troche ciezko ale po kazdym dniu jest coraz latwiej i sie w koncu do tego przyzwyczaisz. Ja mialam kryzys jak chodzilam do Saturn Fitness ale to dlatego ze mialam zbyt dluga przerwe, po tygodniu juz jest super i wyniki coraz lepsze
  • gość 2017.02.25 [16:18]
    Ja odchudzanie wspomagane Foreverslimem mam dawno za sobą a rezultaty utrzymują się do dzisiaj.Szczerze powiem że zaczynając kurację wcale nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów.Spokojnie dzięki tym tabletką można schudnąć 17 kg a to jest bardzo dużo.
  • Patryk45 2017.03.01 [20:36]
    Do diety i ćwiczeń moim zdaniem warto stosować również suplementy diety,osobiście używałem IQacai i jestem bardzo zadowolony z jego działania,jeżeli chcesz się dowiedzieć o nim więcej to zapraszam na iqacai.pl
  • gość 2017.03.02 [12:21]
    Ja z kolei Foreverslim wprowadziła dopiero niedawno do swojej diety.Ale już widzę różnicę między odchudzaniem z Foreverslimem a bez niego.Jeżeli uda mi się schudnąć 11 kg dzięki tym tabletką to uznam to za spory sukces.
  • gość 2017.03.03 [10:33]
    Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Slimcea i mam dalej swoją diete a efekty są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.
  • ZuzannaMakarewicz 2017.03.19 [00:46]
    Żadne tabletki nie sprawią że nagle magicznym sposobem zrzucicie kilogramy. Ja jak odchudzałam się przed ślubem, to wspomagałam się habaicyną, żeby skutecznie, bez żadnych negatywnych skutków ubocznych i przede wszystkim w naturalny sposób przyspieszyć metabolizm (wiadomo że jak się zastosuje wyciąg z rośliny to nie zaszkodzi, jak ta tona chemii w reklamowanych pigułach), ale do tego trzeba jeszcze ćwiczeń i zmian w codziennym odżywianiu. Tak więc zadbajcie o siebie kompleksowo.
  • gość 2017.03.27 [18:27]
    Dzięki Slimunox udało mi się schudnąć.Dla mnie jest to bardzo ważne ale ważniejsze dla mnie jest to że w ciągu tych trzech miesięcy nauczyłam się tego jak jeść aby nie przytyć.Trzymam się tego i prawidłowa waga się utrzymuję .Kolejną rzeczą jest to że polubiłam ******ie zaamierzam z niego rezygnować.
  • gość 2017.03.31 [10:40]
    wydaje mi się że żeby zwalczyć otyłość to musi być przede wszystkim dieta a następnie suplement który ją wspiera. Mi doskonale pomagają tabletki Slimcea. Hamują łaknienie i przyśpieszają przemianę materii tak bardzo że chudnę nawet 5kg miesięcznie.
  • Małgorzata02 2017.04.02 [12:54]
    Sprzedam recepty na leki odchudzające (do wykupienia w aptece) i na każde inne leki.
    Wysyłka za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości przesyłki- płacisz dopiero po sprawdzeniu zawartości przesyłki.
    Jeśli potrzebujesz recepty na konkretny lek napisz nazwę i ilość opakowań.
    Kontakt na adres e-mail: stanko.malgorzata02@ wp.pl
  • gość 2017.04.11 [16:11]
    Ja zaufałam tabletką Slimunox i te tabletki nie zawiodły mojego zaufania.Schudłam 13 kg dla mnie to bardzo dużo.Najbardziej cieszy mnie to że odchudzanie okazało się skuteczne bez efektu jo-jo i było bezpieczne dla zdrowia.
  • gość 2017.04.23 [21:27]
    Również dołączam się do pozytywnej opinii osób, które stosowały Slimunox te środek jest najlepszy . W każdym razie, jeżeli chodzi o moją osobę, to spełnił je całkowicie.
  • gość 2017.04.24 [11:37]
    bardzo mi się w slimcea podoba to że nie odczuwa się łaknienia. Możemy stosować dietę jaką chcemy ponieważ organizm alarmuje o posiłek tylko jeśli faktycznie tego wymaga. Nie podjadamy więc i waga systematycznie spada.
  • Madzia8798 2017.04.24 [21:02]
    Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stroniewww.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką oczko.gif Możliwość zakupieni planów bezpośrednio przez stronę. Polecam
  • gość 2017.04.25 [15:59]
    Hej a myślicie tylko o odchudzaniu czy chciałybyście sobie powiększyć piersi? Bo można powększyć piersi za pomocą brania hormonów: estrogenu (estradiol), prolaktyny, progesteronu i hormonu wzrostu.
    tu jest link http://www.vitalab.pl/blog/2009/05/cztery-hor mony-odpowiedzialne-za-wzrost-piersi.html
  • gość 2017.04.25 [16:04]
    można brać sam estrogen żeby powiększyć piersi. jest w tabletkach antykoncepcyjnych.
    ja biore pigulki antykoncepcyjne i urosły mi piersi
  • Sarmonika 2017.04.25 [20:33]
    Ja mam therm line 40+ http://thermline.com.pl/therm-line40plus ponieważ przekroczyłam już ten magiczny wiek smiech.gif Oczywiście do tego dieta i ćwiczenia bo zdaję sobie sprawę z tego, ze bez nich ani rusz usmiech.gif
  • gość 2017.04.26 [13:20]
    Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta codzienne ćwiczenia i regularne branie Foreverslimuu.W sumie pierwsze efekty był juz po dwóch tygodniach mniejsz waga mniejszy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty.
  • gość 2017.04.28 [21:09]
    Dajcie sobie spokój z jakimiś tabletkami, to nie jest wyjście i nie tędy droga. Dziewczyny dużo treningu bieganie, pływanie, jakiś fitness i dużo pijcie , nawet bardzo dużo. Ważywka i owoce to w diecie podstawa a do picia do ćwiczeń to polecam izotonik 4Move.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...