Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulka546

Jazda na rolkach Wrocław

Polecane posty

Hej:) zaczęła się dość fajna pogoda i mam ochotę pojezdzic na rolkach, i mam pytanie do Was..czy też kochanie ten sport i jaki jest Wasz stosunek do jazdy na rolkach :) czas zabrać się za siebie idzie wiosnaaaa:) Piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bede jezdzic po dlugim majowym weekendzie gdy wroce na studenckie smieci i przywioze z domu rolki, fajna sprawa, jak np rozgrzewka a potem szybko do domu cwiczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bede jezdzic po dlugim majowym weekendzie gdy wroce na studenckie smieci i przywioze z domu rolki, fajna sprawa, jak np rozgrzewka a potem szybko do domu cwiczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja dosłownie to samo :) po majowym wracam z rolkami :) i postaram sie jeździć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) jasne...mieszkam na Legnickiej i tam własnie planuje pojeździć a TY gdzie mieszkasz :) moje gg 7500507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na biskupinie jest fajna droga asfaltowa:) a tak gdzie indziej to nie wiem, raczej wiem gdzie mozna pobiegac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe w parku szczytnickim pewnie :) ja mam raczej czas w piątki i weekendy bo cały tydzien studia czas mi zabierają niestety :) a park szczytnicki znam bo miałam tam zajęcia z dendrologii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekq
Hej szukam osob chetnych do jazdy - mieszkam na grunwaldzie - park szczytnicki odradzam - kiepska nawierzchnia pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia24298
moz epolecicie jakies fajne tereny na jazde na rolkach. zamierzam niedlugo kupic na razie przychodza mi do glowy sciezki rowerowe ale wiekszosc jest z kostki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekq
Ja polecam droge na biskupin i odchodzace od niej drogi osiedlowe, podobno kolo legnickiej jest ciekawie - niestety mam tam daleko ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na biskupinie jest fajniusia droga i 30 minut mozna poswiecic 2-3razy w tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zamiar dopiero rolki kupić długo wam zajeła nauka jazdy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_13
Witam, ja jestem z Kozanowa, scieżka przy Legnickiej jest całkiem fajna ino łacznik od Milenijniej do Legnickiej nie jest najlepszy (kostka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_13
Witam, ja jestem z Kozanowa, scieżka przy Legnickiej jest całkiem fajna ino łacznik od Milenijniej do Legnickiej nie jest najlepszy (kostka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to jest sciezka rowerowa
po sciezce rowerowej moga jezdzic rowery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_13
Owszem, rolkarz wg przepisów prawa to pieszy,lecz czy nie można tego pogodzic (co na pozostaje ?) HM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×