Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmarlena

Klub Sportowy Alpino Katowice OPINIE

Polecane posty

Gość gośćmarlena

Co sądzicie o tym klubie sportowym? Ktoś miał z Was z nim do czynienia? Chciałam zapisać się tutaj na lekcje pływania, ale nie wiem czy jest warto. W internecie dość pozytywnie wypowiadają się na temat tego miejsca, ale wiadomo - nigdy nie wiadomo :) Wolałbym, żeby ktoś ocenił tak szczerze to miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce niesamowite :) Ja chodzę do tego klubu od 2 lat i jest bardzo zadowolona. Dzięki temu miejscu poznałam mnóstwo ludzi, trenerzy i instruktorzy są sympatyczni, konkretni, widać, że znają się na rzeczy. Chodziłam na lekcje pływania i miło wspominam ten czas. Nie wiem z kim będziesz miała lekcje, ale w każdym razie jest warto. Klub Alpino daje wolność i swobodę w czerpaniu przyjemności ze sportu :) Nie umiesz kompletnie pływać, czy o co chodzi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarlena
Kiedyś gdy byłam młodsza coś tam się uczyłam, ale nic z tego nie wyszło :P No i dziś - jako, że mam plany na wakacje i chciałabym skorzystać z dobroczynności basenów i tak dalej, to wolałabym się nauczyć jako tako chociaż:P A o klubie mi przyjaciółka mówiła, gdyż sama zaczęła tam chodzić. Dość pochlebnie się wypowiadała na temat tego miejsca, ale to mnie nie przekonało :P Wolę całkowicie obiektywną ocenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to spoko :) Ja po sobie widziałam, że postępy naprawdę są spore. Wiesz - kwestia tego by mieć odpowiedniego nauczyciela i trafić w dobre ręce ;) Reszta sama przyjdzie. A ten klub daje takie możliwości, więc życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy klub sportowy! Tyle mogę powiedzieć :) Swoboda, dążenie do wyznaczonych celów, czerpanie wszystkiego co dobre z pasji, świetna atmosfera ;) No i bardzo indywidualne podejście do nowych uczniów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre warunki lokalowe, szeroki wybór zajęć ;) Ogólnie nowoczesny klub z podejściem do każdego :) Chodzę na squash i jestem zadowolona. Poza tym klub jest konkretny. Pracują w nim kompetentni, otwarci ludzie, którzy kochają sport :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka była na obozie letnim , którego organizatorem był właśnie Klub Alpino i była zadowolona. Osobiście byłam pod wrażeniem doskonałej organizacji klubu. Profesjonalna opieka, świetny plan obozu, uważam, że jeśli chodzi o obozy, to warto :) Nie znam ich o strony zajęć osobiście, ale córka z obozu była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŚMIERDZI WAZELINĄ i SPAMEM ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
hahahahaha sami sobie piszą opinie hahahaha 2015.04.23 2015.04.23 2015.04.23 2015.04.23 2015.04.23 2015.04.23 masakra jakaś... tonący brzytwy się chwyta :D NO TO SOBIE ZROBILIŚCIE antyREKLAMĘ. Idiotów chcecie z ludzi zrobić? Zrobiliście z Siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sobie teraz OPINIĘ wyrobiliście :D dać dziecku zabawkę (Internet)... oj głowy polecą w firmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli to nieszczere opinie, to osobiście muszę powiedzieć, że mam bardzo dobre doświadczenie z Klubem sportowym Alpino :) W sumie dzięki trenerom i ludziom poznanym w klubie Alpino pokochałam sport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha oczywiście... ściema jakich mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MOD
Nie macie czym się zajmować tylko hejtować na lewo i prawo prawie każdy nowy wpis? Nudzi się wam ? To zapraszam do swojego życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość MOD - To Wy przestańcie SPAMOWAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie, czy może organizują na wrzesień lub koniec sierpnia jakieś obozy i czy można się jeszcze zapisywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w klubie sportowym " Tęcza" w Katowicach organizują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łubu dubu, łubu dubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ferie zimowe coś organizują? rok temu było mega - synkowie bardzo się podobało, dlatego wolałabym aby w te ferie też z nimi pojechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już po feriach, ale sprawdź czy na wakacje czegoś nie organizują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie, że organizują :) córcia już zapisana na letni obóz jestem zadowolona, bo rok temu też była i było super, bardzo się cieszyła, więc mam nadzieję, że i w tym roku będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka właśnie jest na obozie z tym klubem, wcześniej zaczęła chodzić na treningi - jak na razie jest zachwycona zresztą atmosfera naprawdę ciepła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miło wspominam klub Alpino kiedy mieszkałam jeszcze w Katowicach, to chodziłam tu na tenisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo nowoczesny klub sportowy z wykwalifikowaną kadrą wspaniałych instruktorów osobiście jestem mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo nienowoczesny klub sportowy z niewykwalifikowaną kadrą wspaniałych instruktorów osobiście niejestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno są tutaj osoby z Krakowa dlatego warto powiedzieć o Saturn Fitness z ul. Przemysłowej chociażby ze wzgledu na to, że mało klubów fitness ma swój basen, a SF ma. Zawsze mi brakowało tego na koniec treningu, zazwyczaj jestem strasznie upocona i rozgrzana dlatego dobrze wskoczyć sobie po treningu do wody i się rozluźnić, świetne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o wspinaczce w tym klubie? dobry trener?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym chciała wiedzieć jakie macie opinie o organizowanych teraz szkoleniach narciarskich pytanie kieruję do osób, które chodzą na ten kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×