Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bbjhjh8888

KOLEŻANKA POLECILA MI CHODZIĆ NA PALCACH ZE MI SCHUDNĄ ŁYDKI OD TEGO!PRAWDA?

Polecane posty

Gość bbjhjh8888

prawda to ze jak bede chodzić czesto na palcach w domu to mischudna łydki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibi bas
bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że w ten sposób to sobie raczej zaznaczysz mięśnie i je powiększysz. Żeby łydki schudły, mięśnie muszą być ROZCIĄGANE. Polecam fajne ćwiczenie: stoimy w lekkim rozkroku przodem, po czym nogą która jest z tyłu, dociskamy do podłogi, tak aby czuło się jak się rozciągają łydki. Potem zmiana nogi. To ćwiczenie jest dobre dla pań biegających na wysokich obcasach, poza tym stymuluje mózg do myślenia, zatem podczas sesji jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgf56656676
LAURA MYLISZ SIE CHODZENIE NA PALCACH POCHUDZA.KAZDY TO MÓWI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgf56656676
kazdy na forach innych i tych tez jak szukam w wyszukiwarce pozatym specjalisci od fitnesu tez tak mysla jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upi8
zdziry up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbjhjh8888
to chodzenia na palcach odchudza cy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjaliści od fitnesu myślą tak jak ty, czy TY myślisz tak jak specjaliści od fitnesu?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym powiedziała, że głupek to ten co pyta o coś, o czym KAŻDY mówi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej odchudza właśnie.
Lauro mój trener z siłowni też mówi ,że chodzenie na palcach poszczupla łydeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbjhjh8888
Laura Diaz nie rzucaj sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbjhjh8888
czyli chodzenie na polcach odchudza a ty Laura Diaz spadaj z kafe bo gadasz bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe jest ogólnodostępna. Pomarańczowa, najpierw się zaczernij, a potem bluzgaj:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby podnoszenie na palcach wyszczuplało łydki, to z moich już by nic nie zostało.. a jest wręcz przeciwnie. więc to pewnie wszystko zależy od ilości tłuszczu na tychże łydkach.. u mnie nie ma go wcale, więc pracuję nad nimi, żeby rozbudować mięsnie - dokładnie takimi o jakich tu piszecie cwiczeniami, i działa. a jak ktoś ma łydki dobrze otłuszczone, to zanim rozbuduje się mięsień, zauważy pewną (niewielką) redukcję tłuszczu i ujędrnienie. no i te cwiczenia rozciagają trochę miesnie - więc też się wam wydaje, że chudną. a generalnie nie ma zadnego sposobu na to, by odchudzić łydki. nie wiem na jakich forach można wyczytać takie informacje - ale chętnie się dowiem i poczytam wypowiedzi ekspertów od fitnesu gwarantujących schudniecie w łydkach od wspięć na palce.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbjhjh8888
zamknij sie czarna mambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbjhjh8888
Laura Diaz to kurwa Laura Diaz to pizda Laura Diaz to dziwka Laura Diaz to szmata Laura Diaz to zdzira Laura Diaz to lachociąg Laura Diaz to pasztet Laura Diaz to niedorozwój Laura Diaz to dziecko neo i słońca Laura Diaz to żul Laura Diaz to anorektyczka Laura Diaz to lesbijka Laura Diaz to biedak Laura Diaz to złodziej Laura Diaz śmierdzi jak śledź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMANTA NIE UMIE CZYTAC
SAMANTHOOOO POMYLILAS CHYBA WATEK AUTORKA MOWI O CHODZENIU NA PALCACH A NIE O WSPINANIU SIE NA NIE..NAUCZ SIE CZYTAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden pies, efekt ten sam (pomyśl, że jak chodzisz w szpilkach to cały czas masz ciężar ciała oparty na palcach nie na całej stopie - jakoś nie widać, żeby wszystkie laski chodzące na codzień w szpilkach miały megachude łydki. odejmując szpilki możesz stale chodzić na palcach, najwyżej się wady postawy nabawisz, a nie zeszczupleją ci łydki) niemniej, gdzie to forum, na którym takie mądrości piszą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzenie na palcach
rozbudowuje mięśnie a nie wysmukla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbjhjh8888
przepraszam, za duzo zjadlam dzisiaj kozich kup i przez to mnie boli brzuszek dlatego sie musze na kims wyzyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo chodzę
ale "płasko" i mam dobrze wyrzeźbione mięśnie łydek wiec co by było gdybym jeszcze miała chodzić na palcach?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie przecież chodząc na
palcach macie naprężone mięśnie, zresztą to sie czuje wiec jak można ich nie rozbudować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjdgjsdsd
No ale my, gimnazjalistki z otłuszczonymi tyłkami, wiemy lepiej:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle gadacie
włąsnie sie naprezaja łydki i spala sie na nich masa tłuszczowa przez rto kretynki a wy sie spieracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgrabna i sliczna
lauro ale z ciebie kretynka akurat to jest prawda ze jak sie napręzaja łydki to miesnie sie ciagle tam ruszaja i tłuszcz i wtedy szczupleją..to logiczne chyba... jak sie ruszasz to chudniesz wiec łydki tez chudną ..jesli ciagle sie tam napręzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzki oddech piwo i fajki...
wystarczy pomyslec logicznie i 'poczuc' jak sie miesnie zachowuja :o przeciez czujesz, ze pracuja gdy na palcach chodzisz :o tylko sie tlusciochy wyzywac potraficie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×