Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sayuri

KRAKOW-NOWOŚĆ-masaz rollen super modeluje sylwetke, niedrogo!!!

Polecane posty

Gość sayuri

Kochane Kobietki, pewnie niewiele z Was miało okazję pomasować się lub inaczej mówiąc "porollować" na ciekawym urządzeniu o nazwie rollen. Ja miałam okazję i jestem zachwycona tym masażem. Kobiety gdy pochodzą kilka razy są bardzo zadowolone z efektów, ciało staje sie bardziej jędrne, ustępuje cellulit, skóra gładka, chudną itp, nie mówiąc również o kwestiach zdrowotnych. Uczestniczyłam kilka razy i autentycznie czułam jak ciało mam niesamowicie wymasowane od stóp po pośladki, uda, brzuch (istotne dla nas części ciała, co nie? :)) itp. A do tego cena! 20zł za 60minut masażu pierwsze wejście za pół ceny, a w karnetach jeszcze taniej!Polecam strone www.studiofigura.com.pl. Zachwyciłam się do tego stopnia, że postanowiłam założyć pierwsze Studio Figura w Krakowie, które wykorzystuje te urządzenia. Wstępnie planuje otwarcie na 23 września. Chętne Panie serdecznie już zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... 1984
Super :) Weszlam na stronke, poczytam i sie zainteresowalam..ba - malo tego: przekonalam nawet Mamuske ;) Jesli bedziesz juz wiedziala cos o otwarciu,znaczy - jesli bedzie mozna juz do Was wpasc :D - to koniecznie daj znac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sayuri
Dzieki za odpowiedz, mozesz mi wyslac maila to odpowiem Ci wiecej. Otwarcie planuje wstepnie na 23 wrzesnia, do tego fascynuje mnie taniec i w szczegolnosci taniec brzucha, stad otwarcie bedzie uswietnione wystepem profesjonalnych tancerek brzucha :) Cos niezwyklego, kipiaca kobiecosc! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sayuri
A co do Twojej "Mamuski" to chcialam powiedziec, ze uczestniczylam w takich masazach w Poznaniu i rozpietosc wieku byla ogromna! Byly mlode kobietki a jednoczesnie panie w wieku okolo 70! Naprawde nie przesadzam. W studio jest kilka urzadzen ustawionych kolo siebie, najczesciej kobiety przychodza ze znajoma i po prostu plotkuja podczas "rollowania sie", tam gdzie bylam panowala super atmosferka, stworzyl sie swoisty klub, kobiety rozmawialy, smialy sie, wymienialy uwagi nt pozbywania sie zbednych kilogramow. Rowniez przychodzily szczuple panie, ktore chcialy tylko bardziej wymodelowac i ujedrnic cialo, ponoc niektore modelki przychodza tylko na ujedrnianie pupy :), a jednoczesnie kobiety z bardzo duza nadwaga jak widzialy obok pania z podobnym problemem to bylo jej razniej.Mysle, ze duzym plusem poza cena jest to, ze masaz odbywa sie w przylegajacym ubraniu i skarpetkach. To oznacza, ze kobieta wstydzaca sie przed swiatem swojego ciala z powodu cellulitu lub nadwagi nie musi sie krepowac, bo nie obnaza go.Stad zachwycilam sie pomyslem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś by otworzył takie studio w Katowicach? :( W Wielkopolsce są nawet w małych wsiach, a na Śląsku co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayka
kurcze, jestem za!!! proszę o informacje jeśli coś się w tej sprawie ruszy. jestem z Krakowa i szukam czegoś, czegokolwiek co będzie skuteczne na moje grube nóżki. agazab2005@interia.pl - z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia12121212
powiedz jeśli możesz na jakich warunkach oparty jest ten biznes i współpraca z głównum oddziałem , interesuje mnie dosłownie wszystko ile trzeba zainwestować środków własnych , co z lokalem jak się do tego zabrać i jak to rzeczywiście jest z tym dofinansowaniem z UE, jeśli nie chcesz tutaj proszę napisz emaila na adres : olka@buziaczek.pl jestem z wielkopolski więc nie stanowię dla ciebie konkurencji, z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia12121212
przepraszam błąd w adresie poprawnie: olka120@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinaja
Ja także korzystam z rollen i szczerze polecam :) Co prawda byłam zaledwie na 3ech zabiegach ale czuje się zalety masażu na skórze :) Ja będę juz po miesiacu "rolowania" to opowiem o wynikach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustinT
Ja wczoraj byłam w łaśnie się zapisać do nowo otwartego Roll-Klubu w Opolu. Kupiłam karnet i w piatek czyli jutro idę na pierwsze rollowanie :) Ciekawa jestem efektów. Jakie wyniki Wy osiągnęłyście i po ilu zabiegach? Pozdrawiam serdecznie i postaram się informować o rezultatach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrmiona
Efekty są niestety tylko w centymetrach bez diety na wadze się nie spada a i ostrożnie: nie można z tego za często korzystać ja na karnecie open chodziłam codziennie i dorobiłam się "pajączków na nogach" a wcześniej ich nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i na prawde wiem co mowie
pierwszy raz slysze ze to "odchudza", raczej uzywane jest w salach fitness za granica jako masaz po wysilku( po dlugim biegu fajnie robi na lydki), zeby uniknac zakwasow i oczywiscie zabroniony w zylakach, tendencji do pajaczkow itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustinT
ojjjj! Właśnie te pajączki-też się ich dorobiłam-na udach ! :( masuję się już pooonad miesiąc. Efekty takie: gładziutka skóra, lepsze samopoczucie i po 1 cm mniej w udach, talii, pasie i rękach. Ale już postanowiłam: skończe karnet i więcej się tam nie pokazuję, bo za pajączki na nogach dziękuję bardzo. Może wrócę do rollowania się za kilka lat-ja już urodzę dzieci-wtedy pewnie pajączki nie będą mi już straszne ;) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina30
ja chodze na rolletic w Opolu od 1,5 miesiaca! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROLLOWANA -
Witajcie Rollowiczki!! Jest nowe studio rollen w Krakowie przy ul. Złoty Róg w Bronowicach!!! Jestem z nich baaardzo zadowolona! Sympatycznie i miło a i dojazd łatwiutki z każdego miejsca w Krakowie, bo to tuż przy węźle komunikacyjnym. Rolluję tłuszczyki już drugi miesiąc i jest coraz lepiej!!! :-))) Wkrótce już będę mogła pokazać się na plaży... ;-P Pozdrawiam wszystkie Rollowiczki i może do zobaczenia na rollenach?... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka76
Witam też jestem bardzo zainteresowana otworzeniem gabinetu rolletic , czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy się to opłaca , i od czego się zaczyna ? Z góry dziękuję i pozdrawiam a jestem z woj. kujawsko- pomorskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola76
jeżeli masz czas i chęci to na pewno się opłaca - przelicz sobie: jeden masaż to 20 zł, przy załozeniu że masz 3 urządzenia, które chodzą Duzo mozna zarobić też na kosmetykach. Moja mama z siostrą prowadziły salony w bielsku i czechowicach, niestety mama się rozchowrowała i jeden musielismy zamknąć. szkoda :( ale mamy za to do sprzedania rolleny lux (dwa jeszcze na gwarancji):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Bucka
Cześc chciałam zapytać czy to urządzenie naprawde działa szczerze mówiąc otwarłam już studio ale z urządzeniami Vacu Well to jest spacer w podciśnieniu jest super ale poważnie zastanawiam sie nad tymi masażami. Prosze o szczere odpowiedzi czy to działa i jak myślicie czy Vacu Well i Rollmasaż to dobre połaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anasa
Teraz masaż rollen również w Wieliczce!!! ZAPRASZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1984
ciekawe czy rollen ma przeprowdzone badania kliniczne??? kto do cholery wymyslij zmienne predkosci na urzadzeniu> to jest bzdura, poza tym walki musza sie krecic z taka predkoscia , z jaka biegnie limfa w naszym ciele a taka zgodnosc ma tylko ROLLETIC!!!! to jest jedyne urzadzenie ktore wyszlo z produkcji jako pierwsze i posiada certyfikat medyczny. Zreszta ROLLEN jest jedna wielka podroba.Wiem co pisze bo masowalam sie u nich i tak mi zmieniali predkosc ze mdlalam tam,juz nie mowiac o obrzekach na skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest nowe KRAKOWSKIE STUDIO FIGURA w Krakowie - Dębniki. Bardzo mila obsluga i atmosfera. Bardzo dobry dojazd, z resztą mapka dojazdu jest na ich stronie www.ksf.com.pl. Super się czulam po kilku sesjach rollowania. Naprawdę to dziala, kiedyś także podchodzilam do tego sceptycznie, ale na prawdę widać efekty !!! Sama spróbuj !!! Rolleny są nowe, co od razu się odczuwa. Proponuję chodźcie parami, jest wtedy jeszcze przyjemniej :-)). Ceny są bardzo przystępne - 10 zl za pierwsze wejście ... myślę że warto skorzystać !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest nowe KRAKOWSKIE STUDIO FIGURA w Krakowie - Dębniki. Bardzo mila obsluga i atmosfera. Bardzo dobry dojazd, z resztą mapka dojazdu jest na ich stronie www.ksf.com.pl. Super się czulam po kilku sesjach rollowania. Naprawdę to dziala, kiedyś także podchodzilam do tego sceptycznie, ale na prawdę widać efekty !!! Sama spróbuj !!! Rolleny są nowe, co od razu się odczuwa. Proponuję chodźcie parami, jest wtedy jeszcze przyjemniej . Ceny są bardzo przystępne - 10 zl za pierwsze wejście ... myślę że warto skorzystać !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawura
Drogie Panie - jeźli już trafiłyście na ten tekst to przepraszam, ale chcę by trafił on do jak największej liczby kobiet, chcących współpracować z Rollen Polska, dlatego też umieszczam go wszędzie tam, gdzie jest rozmowa właśnie na ten temat. Zapewne artykuły tutaj czytają nie tylko klientki, ale również osoby chcące prowadzić swoją działalność związaną z firmą Rollen Polska. Chciałam przestrzec wszystkie osoby przed współpracą z tą firmą!!! Nie dajcie się zwieść miłemu gadaniu i przytakiwaniu pani Izy – właścicielki. Chociaż teraz ma od tego swoich ludzi już, bo w końcu firma się tak „prężnie” rozwija. Na początku obiecuje złote góry, rewelacyjną współpracę i cuda na kiju dzięki związaniu się z Rollen Polska. Wszystko wychodzi po podpisaniu umowy i zakupieniu sprzętu. Ja kupiłam maszyny Rollen LUX w zeszłym roku, moja firma miała się nazywać oczywiście STUDIO FIGURA, tak jak wszystkie salony w Polsce, pracujące na Rollenach. Tak też zrobiłam. Po miesiącu jednak okazało się, że aby mieć logo i nazwę Studio Figura muszę za to zapłacić. A jeśli nie zapłacę to muszę zlikwidować w moim nowo powstałym salonie wszystko na czym jest logo i nazwa Studio Figura. A więc bez względu na podjętą decyzję trzeba ponieść koszty. Salony które rozpoczęły działalność w zeszłym roku (2006) wiedzą w czym rzecz, ponieważ była to dość głośna sprawa. Przy podpisaniu umowy otrzymałam Warunki Współpracy, w których było zagwarantowane udostępnienie i wykorzystanie logo. Niestety pani Iza stwierdziła, że dokument ten jest nieważny, i że każdy coś takiego posiada, ale jest to niepodpisane więc nie mamy o czym rozmawiać. Tak się akurat przytrafiło, ku zaskoczeniu pani Izy, że miałam podpisane dosłownie wszystko co od niej otrzymałam. Po kilku niemiłych dyskusjach, dla świętego spokoju pani Iza stwierdziła, że jako jedyny salon nie muszę płacić co miesiąc wymaganej kwoty, ale mam nikomu o tym nie mówić. Później był problem z zamówieniem maszyny i dostarczeniem odpowiednich krzeseł. Wtedy to pani Iza pokazała się po raz kolejny od najlepszej strony sypiąc garść epitetów pod moim adresem i ubliżając na całego. Wracając do warunków współpracy – w punkcie 13 był zapis o zapewnieniu wyłączności w okolicy mojego studia, wyłączając lokalizację innych studiów, których położenie można by określić jako bliskie. Niestety i ten punkt został złamany. Kilka miesięcy później, 2 ulice obok otwarto nowy salon Studio Figura, dokładnie 5 minut pieszo. Pani Iza odpowiedziała, że położenie bliskie to jest na tej samej ulicy, a poza tym ze mną się źle układa współpraca (przez nie płacenie comiesięcznego haraczu) więc ona nie traktuje mojego salonu jako partnerski i uważa za nie były. Aby współpracować z firmą Rollen Polska, należało również obowiązkowo zastosować w studio produkty Dr Nona i uiścić opłatę wpisową. Tak też zrobiłam, ale długo nie otrzymywałam kopii podpisanej umowy. Międzyczasie weszła promocja o zniesieniu opłaty wpisowej. Po wielu ingerencjach telefonicznych po 10 miesiącach dostałam umowę, jak się okazało wystawioną w trakcie trwania promocji (więc bez opłaty wpisowej), a zwrotu poniesionych kosztów nie było. Widocznie pani Iza chciała zasilić swoje konto dodatkową gotówką. Zastanawiające są również badania kliniczne dotyczące masażu na urządzeniach Rollen wykonane przez „wybitnego specjalistę” rehabilitacji. Szkoda, że nazwisko tego specjalisty nie jest nikomu znane, nawet w branży medycznej. Na stronie internetowej StudioFigura.com.pl jest umieszczone kilka wariantów współpracy. Przedstawię Państwu jak to się ma w rzeczywistości. W jednym z wariantów współpracy w cenie zakupu zawarte są: obszar wyłączności terytorialnej (to zapewnienie już zostało przedstawione wyżej), gotowy pomysł na biznes know-how (cały czas zastanawia mnie ten punkt), urządzenia Rollen® w typie LUX (tak, jeśli się akurat takie urządzenie zamawia), indywidualny projekt i kompozycja urządzenia, wg Państwa życzenia (przecież projekt jest związany z wyborem typu urządzenia i to się nie zmienia), wybór dowolnej kolorystyki materiałów (tak, można wybrać kolor obicia), 24 miesięczna gwarancja (owszem, ale tylko po dokonaniu po roku płatnego przeglądu każdego urządzenia, o czym nikt nie informuje wcześniej, w przeciwnym razie traci się gwarancję), imienny certyfikat przebytych szkoleń kompetencyjnych (musiałam wydrukować go sobie sama i jechać do Pani Izy do potwierdzenia), certyfikat jakości urządzeń, przygotowany cennik usług (nie dostałam, otrzymałam go od znajomej, która prowadziła juz studio), karta zdrowia (również wzór karty otrzymałam od znajomej i zleciłam wydrukowanie), plakaty-instruktaż masażu Rollen® (nie otrzymałam żadnych materiałów, a pozycje masażu mogłam sobie zamówić u Pani Izy oczywiście odpłatnie), gotowy program dietetyczny (otrzymałam odpłatnie książeczki z „autorską” dietą pani Izy, później osobiście opracowałam ulotkę dotyczącą diety i oczyszczania, która teraz jest wykorzystywana w wielu salonach, ta niby „autorska” dieta jest dostępna na wielu stronach internetowych i można ją kupić w księgarniach w postaci książki na temat diety niełączenia), dostęp do materiałów marketingowych Rollen® Polska (co jakiś czas wysyłane są maile), pomoc w przygotowaniu i zaaranżowaniu Uroczystego Otwarcia Studia (absolutnie czegoś takiego nie było), ulotki reklamowe (nie otrzymałam nawet wzoru ulotki, musiałam sama zaprojektować i zlecić wydrukowanie), ulotki na otwarcie Studia (tak samo jak wyżej), LOGO oraz nazwa Studio Figura (o tym już było na początku), stałe doradztwo i opieka (niestety nie doświadczyłam tego, a wręcz przeciwnie), gwarancja lojalności i wsparcie marketingowe (absolutnie nie, co do lojalności zaraz napiszę), wyjątkowo preferencyjne ceny na zakup nowych urządzeń i usług (tylko w przypadku zakupu większej ilości urządzeń jest możliwość obniżki ceny). Tak więc widać jak rzetelna, słowna, lojalna i godna polecenia jest firma Rollen Polska. W warunkach współpracy, które otrzymałam od firmy był punkt dotyczący informowania o sprzedaży maszyn. Tak też zrobiłam, poinformowałam Panią Izę, że chce sprzedać maszyny. Kupców znalazłam na własną rękę, niestety okazało się ze roczne maszyny nie zachowują swojej gwarancji, mimo płatnego przeglądu i spełnieniu innych warunków. Według Pani Izy gwarancja nie przechodzi na osoby trzecie. Tak został poinformowany mój klient, poza tym poinformowano również, że maszyny są stare (model starej produkcji), co jest wierutnym kłamstwem, ponieważ posiadam dokumenty mówiące o dacie produkcji urządzenia. Co więcej, mój klient dowiedział się również, że moje maszyny są awaryjne (nie było z nimi żadnego problemu) i nie są warte swojej ceny, a poza tym współpraca ze mną nie układała się najlepiej, więc firma Rollen Polska nie poleca kupowania maszyn ode mnie po takiej cenie, a najlepiej nie kupowania ich ode mnie w ogóle. W zamian za to klient dostał namiary na inne salony, chcące sprzedać swoje maszyny. I gdzie tutaj lojalność i wsparcie??? Podczas całej rocznej współpracy z firmą Rollen Polska było tyle niemiłych sytuacji, że nie sposób ich tu wymienić. Myślę, że taka prezentacja firmy wystarczy, aby przestrzec wszystkich chętnych przed współpracą z tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megg28
BRAWURA to interesujące co piszesz ale podaj do siebie jakiś kontakt aby potwierdzić swoją wiarygodność, bo to co piszesz brzmi trochę jak tandetne działanie konkurencji. Sama jestem klientką takiego studia, zachwalam te urządzenia na \"lewo i prawo\" bo efekty mam świetne, nie tylko te widoczne ale i zdrowotne. Ponadto bardzo podoba mi się atmosfera panująca w studiu i pełen profesjonalizm obsługi. Niestety za jakiś czas zmuszona jestem do przeprowadzenia się prawie na drugi koniec Polski, gdzie nie ma jeszcze rollenów. Dlatego też zaczęłam zastanawiać się nad otworzeniem tam swojego studia i nawet podpytałam już właścicielkę, w jaki sposób mogę to zrobić. Bardzo mnie to kusi, gdyż ona jest naprawdę zadowolona, wypowiadała się o firmie Rollen Polska w samych superlatywach, a ponadto sama widzę jakie studio ma obłożenie. Dlatego teraz zbieram wszystkie możliwe informacje na ten temat. Pomóżcie proszę, bo chcę mieć 100% pewności w tym co zamierzam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość attraction
Zapraszam do nowo otwartego studia Body-Roll, ul Chodkiewicza 4 Kraków, tel 012 3575266.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY NIEWAŻNE GDZIE ALE ROLLUJECIE SIE.POMAGA BARDZO. NIE ZRAŻAJCIE SIE SZYBKIO. STOSUJCIE DIETĘ, ALE Z GŁOWĄ. WYSTARCZY WYKLUCZYĆ SŁODYCZE, CHIPSY I INNE ŚWIŃSTWA I NIE ŁACZYĆ BIAŁKA Z WĘGLOWODANAMI. POMAGA !!!!CIAŁO SUPER. WSTRĘTNE BOKI WYSTAJĄCE ZE SPODNI ZNIKAJĄ, CELLULITU ZERO. WARTO STOSOWAĆ KOSMETYKI PRZED MASAŻEM TE WYSZCZUPLAJĄCE LUB/I NA CELLULIT. DZIAŁ JA W TYM ROKU MOGĘ SIĘ JUŻ POKAZAĆ NA PLAŻY W TAKIM BIKINI W JAKIM ZAWSZE CHCIAŁAM. nIE POLECAM ŻADNEGO STUDIA WE WSZYSTKIM NAPEWNO JEST SUPER. cHODZI O TO ZEBY SCHUDNĄĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeemalia
mnieszkam w niemczech i tutaj taki godzinny masaz koztuje 9 zł i musze stwierdzic rewelacja tluszcz znika skora jedrna polecam uzywanie kosmetykow wyszczuplajacych przed zabiegiem i picie duzo wody naprawde dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iliaaa22
Witam Was serdecznie. Mieszkam w okolicach dolnego śląska. Tydzien temu wykupilam sobie karnet na rollen masaz. Postanowilam sprobowac, bo moja mama chodzi na te masaze od miesiaca, moze dwoch i golym okiem widac znaczna poprawe !!! Chce takze sprobowac, poniewaz za kilka miesiecy lat no i wiadomo... ;)) W miejscowosci, w ktorej mieszkam 10 wejsc po godzinie kosztuje 110 zł a 25 wejsc to koszt rzedu 210 zł. Jak na razie jestem po 4 masazach. Jestem bardzo zadowolona ;) cialo jest bardziej jedrne. Mysle jednak, ze na wieksze rezultaty bede musiala jeszcze poczekac ;)) pozdrawiam ~~~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi to zupelnie nie pomogło, chociaż chodziłam przez miesiąc co 2gi dzień...szkoda kasy:o jedynie co, to poprawiło mi się samopoczucie..jak z resztą po każdym masażu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×