Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Truskaffkowa123

Ktory sprzet do cwiczen najlepszy pomocy juz nie wiem gdzie szukac

Polecane posty

Gość Truskaffkowa123

Wiem że to raczej niewykonalne ale musze jak najszybciej najlepiej w miesiąc lub półtora schudnąc w udach i w pupie 15 cm ,a w brzuchu ok.10 cm .Głównie chodzi mi o to żeby moje obwisłe galaretowate uda były szczupłe i jędrne ,a pupa bez celulitu mniejsza i jędrna.Wszystkich ćwiczen już próbowałam chyba z pół roku i nic :( czuje że na brzuchu pod tłuszczem są twarde mięśnie ale ich nie widać bo w okolicach pępka brzuch mi tak odstaje :( A uda i pupa to szkoda gadac, masakra...Prosze pomuzcie i powiedzcie który z tych sprzętów najlepiej zakupic aby osiągnąć efekty jak te co napisałam na początku : air walker,stepper prosty + twister,orbitrek,bieznia <--- który z nich mi pomoze???Planuje zakupic go na allegro jakis tani bo nie mam zbyt kasy lub w tesco tylko nie wiem który jest dla mnie odpowiedni,Pomóżcie mi i powiedzcie co wam pomogło lub co mi może pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty do biegania są najlepsze. Jednego dnia robisz trucht półgodzinny, drugiego 15 minut interwałów, i tak na zmianę, ze 4 treningi w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle to nie zrzucisz w tak krótkim czasie. Ja polecam orbitrek, działa fantastycznie. Do tego jakieś zestawy ćwiczeń (Mel B, XHIT itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cię tak goni, że akurat w miesiąc? wesele ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość personalny
Dieta i zero słodyczy i jak juz ktos wspomnial buty do biegania i plaster na buzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsza jest właściwa dieta! A sprzętu na dobrą sprawę nie potrzebujesz wcale, za te pieniądze lepiej kupić karnet na siłownię i zaznajomić się z treningiem siłowym, bo tylko w taki sposób możesz ujędrnić ciało. Ale podstawą jest tak jak napisałam zdrowe odżywianie, od tego wszystko się zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip_z
Powoli się wdrażam w trening typowo crossfitowy, choć początki lekkie nie były...zakwasy po każdym treningu, ale w końcu organizm się zaadaptował do takiego wysiłku;) W przypadku sprzętu to parę rzeczy zamówiłem przez serwis www.bushido-sport.pl . Tu mają praktycznie wszystko co do crossfitu potrzebne. Worki bułgarskie, sandbagi, xbagi, kamizelki z obciążeniem, drążki...tyle wystarczy, żeby się porządnie sponiewierać na treningu ;) Zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna G
Ja też stawiam na bieganie, niemniej kupiłam ostatnio coś takiego jak YESdzik - taka elektryczna deskorolka i również używam tego do ćwiczeń - bardzo polecam jak ktoś szuka niekonwencjonalności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur555
W przypadku sprzętów typu drążki, ławeczki, czy uchwyty to bym polecał sprawdzić firmę K-Sport. Na stronie http://k-sport.com.pl jest ich sklep online, tam są poszczególne modele opisane. Już parę razy u nich kupowałem i nie narzekam. Towar zgodny z opisem jak to się mówi ;-) Zdjęcia ze strony rzeczywiście oddają wygląd, mocowanie, kwestie techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu to swojej prywatnej przydomowej siłowni kupowałem poręcz ścienną do robienia brzuchów od K-Sport z ich sklepu internetowego na www.k-sport.com.pl i mogę polecić to miejsce. Mają dobrej klasy sprzęty, w rozsądnych cenach na długiej gwarancji. Poręcz wytrzymuje obciążenie coś koło 200 kg jeśli dobrze pamiętam, więc równie dobrze mogę ćwiczyć z obciążeniem w postaci żony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcę sobie dokompletować rzeczy do swojej siłowni jaką urządziłem u siebie na poddaszu to najczęściej zamawiam od K-Sport ( www.k-sport.com.pl ). Mają solidne rzeczy z polskiej wysokogatunkowej stali i są to urządzenia rzeczywiście stabilne. Zwłaszcza z drążka do podciągania jestem mega zadowolony. Montowałem to na kołkach rozporowych i wszystko trzyma się ściany jak zespawane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym postawiła na orbitrek. Na www.abcfitness.pl masz duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fajne marzenie, ale nie spalisz tyle tłuszczu w tak krótkim czasie, miesiąc minie zanim w ogóle waga i centymetry ruszą w dół. W Twoim wypadku, z takimi wymaganiami co do czasu i efektów to polecam liposukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie naściemniała jakiemuś typowi z Internetu że jest szczupła, a spotkanie w realu może odłożyć miesiąc, maksymalnie półtora i teraz panika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sympatyczne doświadczenia mam z firmą K Sport i ich poręczami, nie robią jakiejś cienkiej tandety rodem z Chin, ale wszystko jest na wzmocnionych elementach, rurki się nie deformują, taką poręcz można w kilka prostych kroków zainstalować do ściany i trzyma się bez awaryjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sprawdzony sklep na stronie k-sport.com.pl . Można u nich wszystko kupić, od stojaków na ciężary po ławeczki z wyciągiem. Dobra obsługa, dobrze zorientowani ludzie po drugiej stronie telefonu, także można o konkretny wymiary czy samo mocowanie dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przez wiele lat zmagałem się z kompleksem rozmiaru penisa przez co moje życie seksualne praktycznie nie istniało. Byłem już bliski poddania się kosztownej i nie do końca bezpiecznej operacji. Na szczęscie w odpowiednim momencie trafiłem na Member XXL produkt naprawdę działa! Stosuję go dopiero przez 2 miesiące a mój penis jest już większy o 3cm" Produkt kupimy za pośrednictwem tej strony : http://nplink.net/kV3xzEzE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wertki
Tutaj masz namiary na sklep, w którym ja zamawiałam ostatnio dobry sprzęt do ćwiczeń: https://www.k-sport.com.pl/pl/ . Ceny mają rozsądne, a i jakość naprawdę dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiem, że wzmocniony sprzęt treningowy projektuje k-sport i warto na coś takiego postawić, szczególnie przy codziennym użytkowaniu. No i sprawdzaj przed wyborem sprzętu maksymalne obciążenie. Warto od niego odjąć 20% dla bezpieczeństwa. Wtedy wiesz od razu na co warto postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Z k-sport rozmawiaj przy wyposażeniu domowej siłowni, bo mają unikalne projekty. Dzięki nim zaoszczędzisz mnóstwo miejsca na wyciągi, czy jakieś rozbudowane ławki. Przemyślane konstrukcje i takich brakuje zdecydowanie na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×