Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ktoś doradzi???

lubię ruch- jaki sport wybrać????

Polecane posty

Gość ktoś doradzi???

Lubię się ruszać- latem pływałam, grałam w tenisa i jeździłam na rowerze. Za chwilę pogoda się zepsuje i z roweru nici, z tenisa też. jeżdżę 2 razy w tygodniu na basen- wtedy intensywnie pływam. Ale to dla mnie za mało- co byscie jeszcze polecili? Dodam, zę kiedyś ćwiczyłam callanetics i tez były fajne efekty. MAm tez hula hop z masażem- też fajnie robi na figurę, gdy regularnie się kręci. Chciałabymz decydować się na jedną rzecz oprócz basenu- co polecacie? Dodam, zę mieszkam na wsi i wszelkie fitness cluby odpadasją, ponieważ dojeżdżam już do pracy i na basen, więc ciagle jestem w rozjazdach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Ci np badmintona jest to swietna forma rozrywki . Sam trenowałem kilka lat ten sport rozwija szybkość kondycję i cierpliwość w dążeniu do wyznaczonych celów . Możesz zapisać się do jakiegoś klubu ten sport się bardzo szybko rozwija więc na pewno coś znajdziesz a jeżeli szukał byś sklepu ze sprzętem sportowym to zapraszam tutaj www.badmin.pl świetny sklep dużo promocji wysyłka ekspresowa jestem ich stałym klientem zakupiłem u nich cały sprzęt rakietkę buty no i ciuchy u nich też kupuje najczęściej lotki Yonexa piórowe są najlepsze właśnie tutaj .pozdrawiam i życzę przede wszyskim dobrej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka821
Hej, Ja polecam narty! Co prawda zima dopiero za kilka miesięcy, ale samo przygotowywanie się do sezonu i łapanie kondycji poprzez różnego typu ćwiczenia są ok! :) A potem, gdy spadnie pierwszy śnieg, zaopatrz się w dobre nartki i szosuj! Mnie namówił kumpel - wybrał narty http://www.skicentrum.pl/narty/zjazdowe/allmountain/p,narty-integrale-007-wiazania-pr-11-13-14-head,220172.html, chociaż nie byłam do nich przekonana na początku. Teraz nie mogę doczekać się sezonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz się ruszać ale nie na zewnątrz w związku z jesienną/zimową pogodą, polcema aerobik, zumba - super sprawa !! dobre na kondycję koordynację redukuje stres i wyszczupla (nie od razu) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszelkie formy corssfitu - ćwiczeń ogólnie interwałowych ! Robisz sobie parę stacji np. 1. brzuszki 2. przysiady 3. pajacyk 4. wskakiwanie na stepa 5..cośtam i 6 cośtam . Nastawiasz sobie stoper i każde cwiczenie wykonujesz po 1 minucie bez przerw, a po takiej serycje minuta przerwy i spowrotem od poczatku wzystko 3 razy i gwaratuje że padniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są różne opcje treningu w domu, jeśli nie masz możliwości iść do fitness clubu i gotowe treningi w formie filmików - mnie to bardzo motywowało, że ktoś z monitora krzyczy że mam się nie poddawać i liczy kolejne powtórzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja też szukam fajnego sportu dla siebie i syna. Znajomy namawia mnie na zapisanie go na karate. Mam jeszcze drugą opcję, bo tata zabierał mnie zawsze w dzieciństwie na kajaki, ale nie wiem, co myślicie? On sam był nawet chętny na kajaki i chciałam mu kupić kajak taki błękitny http://kajakcentrum.pl/kajaki/osobowe-c-505_506.html?osCsid=qkih30gtjui440sv5qkfpmoph6 czy lepszy by był pneumatyczny, nadmuchiwany na początek? I czy nie lepsze będzie to karate? Czekam na opinie! Pozdrawiam Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez poszukuje jakiegos sportu, tak sie paletam paletam i sama nie wiem co koniec koncow robic, zeby oczywiscie zrzucic troche wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakis czas temu po prostu wybrałam rower, swój pierwszy kupilam w tym sklepie www.activsport.eu i jest to na razie mój jedyny, a to już będzie 3 sezon tego lata, naprawde idealny sport na zrzucenie wagi i poprawe kondycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będziesz chciała dobrać sprzęt do ćwiczeń z prawdziwego zdarzenia, służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaczęłam chodzić na fitness. Fajna sprawa bo latka lecą nieubłaganie i wiadomo, że już nie taka przemiana materii. Zapisałam się do Centrum Rozrywki i Wypoczynku 3F, bardzo klimatyczne miejsce i fajni ludzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieganie, bieganie, bieganie o każdej porze roku, nawet do -15 stopni :) Cudownie nastraja i uzależnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwitnące_fiołki
chciałabym biegać ale chyba moja waga to wyklucza :( zastanawiam się, żeby pójść do przychodni dla osób aktywnych sportowo, żeby jakiś fachowiec pomógł mi dobrać jakiś sport adekwatny do moich możliwośći, wydolności, moich stawów. co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieganie tak jak piszą : ) możesz im po prostu zaufać bo mają w tej sprawie w zupełności rację i dobrze mówią przecież : )bardzo dobrze jeśli zdecydowanie też po prostu zrobisz coś takiego jak sama sobie wybierzesz sport..Albo powiedz po prostu co Ciebie najbardziej interesuję i jakim sportem chociaż trochę się interesujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanciaa
Kwitnące_fiołki - A może zamiast gdybania najlepiej wybrac się do jakiegoś specjalisty w tym temacie niech oceni Twój stan zdrowia i zrobi odpowiednie badania czy nie ma przeciwskazań do takich sportów. W Luxmedzie jest bardzo fajny program Medycyna Sportu dla sportu i aktywnych, ostatnio widziałam pisali coś o tym na swoim facebookowym fanpagu, aż sama się tym zainteresuję bliżej, bo biegam amatrosko, ale w kolanach coś mi zaczęło strzykać i nie chcę sobie przy tym krzywdy zrobić. Porada dobrego ortopedy czy rehabilitanta to zawsze fachowa porada, a tutaj na forum to są specjaliści i "specjaliści" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
won spamerzy z free-run.pl !!! won spamerzy !!! won spamerzy !!!won spamerzy !!!won spamerzy !!! FREE-RUN TO SPAMERSKA firma global traders ltd z siedzibą w hong kongu ulica 905 workingberg 4147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gdybam :) bardzo chciałabym w końcu zacząć się ruszać, tylko tak się ruszać, żeby sobie nie zaszkodzić jeszcze bardziej niż w ogóle bez ruchu! w lm ogólnie się leczę, ale w ich przychodniach nie słyszałam jak do tej pory o takich badaniach, więc o czym konkretnie mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanciaa
Nie jestem pewna od kiedy działają, ale to chyba dość nowa inicjatywa, a w dzisiejszych czasach bardzo potrzebna, bo bieganie stało się dość powszechnym sportem i wiele osób niestety rzuca się często z motyka na słońce i zaczyna biegać bez odpowiedniego przygotowania, a potem zdarza się tyle kontuzji najróżniejszych. Przy kolejnej wizycie proponuję zapytaj się w przychodni o Program Medycyny Sportu dla Aktywnych i na pewno Ci udziela informacji - z tego co się orientuje można u nich odbyć konsultacje trenerskie oraz lekarzy specjalistów, treningi funkcjonalne, próby wysiłkowe itp. Byłam z tym moim kolanem ostatnio własnie w luxmedzie i skierował mnie na konsultacje fizjoterapeutyczne do Profemedu na Bobrowieckiej w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mieszkasz na wsi to najlepszym sportem dla ciebie, który da dużo ruchu jest np bieg np po lesie, albo jazda na rowerze...leśne trasy tez są fajne i można je wykorzystać na rower. Widziałam też dużo kobiet chodzących z kijkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwitnące_fiołki
popytam, w przyszłym tygodniu idę i tak na wizytę do swojej przychodni. a tam w profemedzie też trzeba mieć jakiś pakiet, czy jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierz taki sport, w którym będziesz się czuła najlepiej i będzie Ci to sprawiało przyjemność. Każda forma aktywności fizycznej jest skuteczna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×