Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia111

Mango masz radę dasz :)

Polecane posty

Hejoszka ;) słuchajcie od miesiąca stosuję african mango od producenta Vital progres, piszę, bo może któraś z was stosuje i chciałaby się dołączyć. U mnie jak na razie - 4 kg ale liczę na więcej ;) wrzucam link do podglądu https://africanmangosklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę się podłączyć, u mnie to dopiero początek bo pierwszy tydzień. Zauważyłam zmniejszenie apetytu mam nadzieję że schudnę pare kilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że dasz radę. Mi się udało pełna kuracja zakończona sukcesem :) łącznie -11 kg. Nawet nie wiesz jak się cieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast od razu sięgać po suplementy, znacznie lepiej jest po prostu zacząć ćwiczenia i wprowadzić odpowiednią dietę. Koniecznie zastanówcie się nad tym rozwiązaniem, bo nic się nie traci, a można tylko zyskać. Ja wiem, że często motywacja kuleje, ale w tym może pomóc trener :) Tak było właśnie w moim przypadku. No i trener dopilnuje wszystkiego :) Zajrzyjcie do tej wyszukiwarki trenerów i instruktorów sportowych: https://lepszytrener.pl/sporty-zimowe I poczytajcie sobie na ich blogu, że naprawdę warto ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak dieta to podstawa, nie da się ukryć. ale też postanowiłam wprowadzić suplementację właśnie z omawianym african mango. pierwszy miesiąc za mna, generalnie wszystko jest oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też się udało! nie było łatwo, ale niestety jak chce się schudąć trzeba walczyć, zajęło mi to cztery miesiące, treningi dieta i właśnie african mango z vital progres. -15 kg to moje osiagniecie, jeszcze nigdy nie zdobyłam takich wyników. Można schudnąć, ale też trzeba włożyć ogrom pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łał 15 kg to na prawdę wynik! Z moimi 5 nie można porównywać, może i mi się uda tyle schudnąć, bardzo bym chciała. Kurczę, chyba czas się ruszyć na siłownię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamcia111
Hej dziewczyny :) jak u was? pozbywacie się zimowej oponki? ostatnio brak mi motywacji i nie ćwiczyłam parę dni, dzisiaj ruszam na trening a w niedzielę kolejne ważenie może coś ubyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
u mnie jest jak najbardziej ok, miesiąc kuracji za mną zakończony wynikiem prawie pięciu kilogramów. Ale też brak mi chęci do ćwiczeń to chyba przez tą pogodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie pomału do celu ;) swoją przygodę zaczęłam na początku września, w połowie listopada zaczęłam stosować mango od tego czasu schudłam sporo bo 8 kg jeszcze dużo dużo zostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamcia111
dobrze, najważniejsze, że działasz i robisz ze sobą porządek ;) wczoraj się warzyłam i kolejnych dwóch kilogramów się pozbyłam i zauważyłam że spodnie które noszę na co dzień już nie są tak obcisłe także z uśmiechem na twarzy poleciałam do pracy. Pozdrawiam was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ale trafiłam, nie widziałam wcześniej tego wątku, też stosuję mango z vital progres, prawdę mówiąc jestem już na końcu kuracji mój wynik to 9 kg liczę na to, że jeszcze uda mi się ze dwa trzy kilo schudnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam jak najbardziej! Aktualnie stosuję mango z vital progres i efekty są bardzo dobre. W połączeniu z dietą i ćwiczeniami działa cuda u mnie jak na razie - 8 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
african mango bardzo mi pomógł w walce z nadwagą, dołączyłam go do ćwiczeń i efekty są większe i szybsze niż przed stosowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno trzeba przyznać, działa a to najważniejsze. Jest tyle nieskutecznych preparatów, że na prawdę ciężko trafić. Mi się udało, z mango schudłam 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda, jestem w połowie kuracji i puki co 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja także jestem zadowolona z tego suplementu, co prawda minął miesiąc, ale już ubyło 3,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam trzy miesiące i udało mi się pozbyć 9 kg nadwagi jestem bardzo zadowolona polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się udało przy jednym opakowaniu, schudłam 5 kg i dokładnie taki efekt chciałam osiągnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila jak u Ciebie? ja jestem na początku, mija trzeci tydzień i jak na razie -3 wychodzi mniej więcej kilogram na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dopiero zaczynam swoją przygodę z mango trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymamy trzymamy ;) nie zawiedziesz się, ja z https://africanmangosklep.pl schudłam 13 kg, troszkę dietę pozmieniałam przestałam jadać słodycze i całkowicie odstawiłam przekąski i się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super wynik! ja mam troszkę mniej do zrzucenia, chciałabym tak z 6-7 kg, jestem w połowie więc myślę, że dam radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo zastanawiałam się nad zakupem african mango , ale po przejrzeniu różnych stron z tym suplementem postawiłam na producenta vital progres. Po pierwsze świetny kontakt ze sprzedającym, bez problemu mozna dodzwonić się na numer telefonu a najbardziej skłoniła mnie dawka ekstraktu ma największe stężenie co przekłada się na skuteczność. W miesiąc schudłam 5 kg drugi przede mną liczę na podobny wynik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam takie same odczucia ;) trzeci tydzień za mną - 2,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kilka lat diet nie dało nic, nawet głodówki, mam wrażenie, że bardziej niszczyłam sobie zdrowie, niż pomagałam. Chudłam za to na czymś, po czym kompletnie bym się tego nie spodziewała Slimunox Kuracja trwała 3 miesiące, powrót do starych ciuchów to było dla mnie coś pięknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczęta, tydzień temu rozpoczęłam kurację z wspomnianym mango z VP. Fakt to dopiero początek, ale juz czuje działanie, najadam się mniejszymi porcjami, cieszę sie przeogromnie i jestem bardzo przejęta, mobilizacja pełną parą do lata moze mi się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mango jest c*****e. Najlepiej skorzystaj z profesjonalnej pomocy od profesjonalnej osoby Spoglądasz z niechęcią w lustro? Chcesz pozbyć się kompleksów, lub być królem/królową plaży przyszłego lata i nie tylko? Znam świetną osobę, która sprawi, że twoja sylwetka odmieni się na lepsze. Igor Mieńkowski-trener dzięki któremu dziewczyny na ulicy oglądają się za mną, a nie ja za nimi, tak jak to było wcześniej, gdy go jeszcze nie znałem. Wejdź teraz na www.igortreneronline.pl i ciesz się odpowiednim pakietem, ułożonym indywidualnie dla ciebie. Przykładowe opinie:"Najbardziej skuteczny trener. Dzięki PAKIETOWI DZIK każdy mężczyzna może wreszcie wyglądać jak prawdziwy, męski facet."- STREFA MOCY HERKULES - FITNESS SIŁOWNIA SPA "PAKIET DZIK to najlepsze rozwiązanie dla faceta w każdym wieku."- MUSLCEPOWER- TWÓJ SKLEP Z ODŻYWKAMI www.igortreneronline.pl Wejdź! Dla nowych użytkowników konkurs! Zakup dowolny pakiet i zdobądź szansę na wygranie 10 000 zł. Połącz przyjemne z pożytecznym! Dołącz już dziś! Jeśli masz jakieś pytania, możesz liczyć na moją pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd możesz wiedzieć ze jest ch*owe , skoro nie stosowałeś? a Twoja dieta jest najlepsza ze wszystkich? wiesz co szczerze, jakbym miała decydować się na dietę poszłabym do dietetyka, bądź trenera personalnego ruszyłabym tyłek w swoim mieście i takiego znalazła. Dla mnie diety internetowe to dno i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×